Приклади з практики

Автоматичні зачинювачі дверей підкреслюють розкішну атмосферу готелю The Retreat у Блакитній лагуні в Ісландії.

Всесвітньо відому Блакитну лагуну прагнуть відвідати багато людей, і розкішний готель The Retreat, розташований на вершині лагуни, не є винятком. Цей престижний об'єкт має велике значення для Ісландії: він поєднує скандинавську архітектуру із захоплюючою красою природи, де кожна деталь була ретельно продумана, щоб занурити відвідувачів в атмосферу суворого ісландського ландшафту.

Командна робота: Скандинавський дизайн і зручні дверні рішення GEZE

Екстраординарна архітектура серед неймовірних пейзажів: Готель The Retreat у Блакитній лагуні в Ісландії.

Екстраординарна архітектура серед неймовірних пейзажів: Готель The Retreat у Блакитній лагуні в Ісландії. © The Retreat at Blue Lagoon Iceland

Високі стандарти дизайну та комфорт готелю видно навіть у найдрібніших деталях. Цим стандартам не повинні суперечити, зокрема, й автоматичні дверні приводи, ручні лінійні розсувні двері та зачинювачі дверей. З цієї причини дизайнери готелю обрали інтелектуальні дверні рішення від GEZE. Отже, незалежно від їхньої ваги, матеріалу або місця розташування, двері готелю зручно відчиняються та зачиняються за допомогою датчиків і кнопок, забезпечуючи гостям вільне пересування по всій будівлі. Всі автоматичні дверні приводи GEZE мають благородний вид, елегантний дизайн та ідеально поєднуються зі скандинавською архітектурою. Давній ісландський партнер GEZE Járn & Gler hf спланував і впровадив дверні системи.

Дверні системи GEZE вітають гостей в цьому розкішному готелі

Непомітні переходи: технологія дверей GEZE об'єднує інтер'єр та екстер'єр.

Непомітні переходи: технологія дверей GEZE об'єднує інтер'єр та екстер'єр. © The Retreat at Blue Lagoon Iceland

Що стосується готелів, першою можливістю справити враження на гостей часто є вишукані, але зручні вхідні зони. Автоматичні двері, що ведуть на кухню та інші приміщення, також сприяють безпечній роботі готелю, безбар'єрному доступу і безперебійному обслуговуванню. Розкішний готель The Retreat в Ісландії не є винятком. Крім високої функціональності, ще однією ключовою вимогою до дверних рішень готелю був неперевершений дизайн.

Інтер'єр вестибюля The Retreat в Ісландії.

Вестибюль виконаний у скандинавському стилі, а з його вікон відкривається захоплюючий вид на Блакитну лагуну. © The Retreat at Blue Lagoon Iceland

Зручно, надійно та непомітно: вбудовані розсувні двері

При будівництві готелю було важливо, щоб всі елементи повністю поєднувалися один із одним для створення комплексного архітектурного ансамблю та дизайну інтер'єру, що повністю гармоніюють із вулканічним оточенням Блакитної лагуни. Тому всі двері готелю, навіть найважчі скляні, вагою до 150 кг, відчиняються та зачиняються легко й елегантно. Більше того, більшість розсувних дверей повністю вбудовані в стіну, тим самим приховуючи усі автоматичні системи приводу та дверні рами. 

Приховати всі механічні блоки приводів було непростим завданням, адже деякі двері мають довжину до 4 метрів. Однак уся команда працювала разом над пошуком елегантних творчих рішень. Блоки приводу GEZE відповідають усім комплексним вимогам архітектури готелю.

Йоун Халльдоур Девідссон (Jón Halldór Davídsson), менеджер із продажів Járn & Gler hf.

Висока функціональність завдяки інтеграції систем управління будівлею

Сучасний розкішний готель The Retreat також є лідером із показників автоматизації будівлі. Усі дверні приводи об'єднані в мережу з інтелектуальною системою управління будівлею готелю та системами пожежної сигналізації, що забезпечують додаткові переваги для безпеки та зниження енергоспоживання. Централізоване управління та моніторинг інтелектуальних дверних рішень підвищує загальну ефективність управління об'єктом і гарантує, що аварійні та евакуаційні виходи залишатимуться незагородженими та бездимними, що є важливим у разі пожежі.

Дізнатися більше про автоматизацію будівлі

Рішення GEZE в готелі The Retreat у Блакитній лагуні

  • Привід розпашних дверей GEZE Powerturn, що встановлений на вхідних дверях
  • Система приводу GEZE Powerdrive, що встановлена з'єднанням встик на внутрішніх розсувних вхідних дверях, вхідних дверях у спа та тунельних дверях у спа
  • Дверний привід для розсувних дверей GEZE ECdrive, що ведуть на кухню
  • GEZE Slimdrive EMD-F для протипожежних і димозахисних дверей у коридорах і на шляхах евакуації за планом будівлі
  • Зачинювачі стандартних дверей GEZE TS5000 SoftClose і GEZE TS5000-ISM&E-ISM
  • Вбудовані системи зачинювачів GEZE Boxer і GEZE Boxer ISM&E-ISM
  • Розсувна фурнітура для дверей PERLAN 140 м для ручних розсувних дверей