Компанія

GEZE — ваш партнер з питань техніки для дверей, вікон та технологій безпеки

Найважливішим для нас є впевненість клієнтів у наших продуктах, системних рішеннях та послугах для дверей та вікон. Ми є основною рушійною силою в сфері будування цифрових мереж технологічних компонентів будівель і переслідуємо одну мету: розробка комфортних будівель. Наші інтелектуальні продукти вражають клієнтів у всьому світі своєю майстерністю виконання, комфортом та дизайном.

Про нас

Успішне сімейне підприємство у глобальному масштабі

Ми були і залишаємося успішним та фінансово здоровим сімейним підприємством із 1863 року, і за роки існування зарекомендували себе у всьому світі. Ми об'єднуємо фахівців, залучених на всіх етапах життєвого циклу будівлі, і досягаємо неперевершених результатів завдяки глибокому розумінню галузі та спеціальним знанням. Що нас відрізняє: ми долучаємося до проєктів наших клієнтів на ранній стадії і залишаємось на довго. Ми пропонуємо інноваційну техніку для дверей, вікон та технологій безпеки для розумних будівель. Зберігаючи послідовність, ми ніколи не втрачаємо інтерес до чогось нового, залишаємося динамічними та відкритими до останніх тенденцій, розробок та ринків.

Переглянути наш презентаційний іміджевий буклет (PDF | 2.74 MB)

160

років на ринку

>507

мільйонів євро обороту в 2022/2023 рр.

1226

 

патентів у всьому світі у 2018/2019 фіскальних роках

Наші підрозділи

У нас працює понад 3 000 співробітників по всьому світу. Ми маємо виробничі майданчики в нашому головному офісі в Леонберзі, а також у Тяньцзіні (Китай), Зреняніні (Сербія) та Анкарі (Туреччина). Наші 37 дочірніх компаній розташовані по всьому світу: Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Італія, Великобританія, Скандинавія, Бенілюкс, Іспанія, Португалія, Польща, Китай, Корея, Об'єднані Арабські Емірати, Південна Африка, Угорщина, Індія, Румунія, Україна, Сінгапур, Росія, Туреччина, Чехія, Болгарія, Словенія, Словаччина, Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва. Наші місцеві офіси гарантують, що ми завжди поруч з нашими клієнтами і можемо запропонувати відмінний сервіс на місці.

Перейти до підрозділів GEZE по всьому світу

Продукти, системні рішення та послуги для дверей і вікон

Завдяки нашим продуктам, системним рішенням і послугам для вікон і дверей ми пропонуємо все з одних рук, щоб разом з нашими клієнтами створювати придатні для життя будівлі. Ми зосереджені на цифровому об'єднанні будівельних технологій.

Наша історія

Логотип GEZE — 160 річний ювілей

Від двох ремісничих підприємств до глобальної технологічної компанії

Наша історія обіцяла бути цікавою з самого початку. Майстер-токар Георг Фрідріх Вестер (Georg Friedrich Vöster), механік Макс Вессінгер (Max Wessinger) та підприємець Фрідріх Карл Бауер (Friedrich Carl Bauer) спершу заснували власні незалежні компанії — а потім об'єднали зусилля та заклали фундамент GEZE. Новаторське рішення та початок довгої історії успіху: адже сьогодні — більш ніж через 160 років — ми досі є сімейним підприємством, що здійснює свою діяльність по всьому світу, й інноваційні рішення якого роблять будівлі більш комфортними.

Дізнайтеся більше про нашу захоплюючу історію

Яких принципів ми дотримуємося

Принципи GEZE

Ми пишаємося історією та досягненнями нашої компанії та її співробітників. Наш успіх і наше зростання засновані на принципах, в які ми віримо, але які постійно ставимо під сумнів — і надалі розвиваємо.

Ми підтримуємо і об’єднуємо всіх, хто бере участь у життєвому циклі будівлі, з однієї метою — розробляти комфортні житлові і робочі приміщення.

Завдяки попиту на наші вироби ми стали великою міжнародною компанією з місцевими представництвами, до яких можуть звертатися наші клієнти.

GEZE — кращий роботодавець 2020 року

GEZE — кращий роботодавець 2020 року

Як сімейне підприємство із 160-річною історією за плечима, ми надаємо особливе значення довготривалим відносинам. Отже, такі аспекти, як внутрішнє навчання та подальша освіта, дуже близькі нашому серцю.

Ми — організм, який навчається, і спочатку використовуємо власний потенціал розвитку. Ми прагнемо заповнювати посади спеціалістів та керівників внутрішніми кадрами, коли це можливо.

Отже, як сімейне підприємство, ми залишаємось незалежними та досить гнучкими, щоб визначати та задовольняти мінливі потреби наших клієнтів.

Щоб гарантувати, що ми можемо запропонувати нашим міжнародним клієнтам найсучасніші продукти та послуги якомога швидше, ми виробляємо продукцію в різних місцях, включаючи Китай, Сербію, Туреччину та Німеччину.

Проте ми завжди дотримуємося однаково високих стандартів якості у всьому світі. Водночас ми зберігаємо відданість Німеччині, яка у найближчому майбутньому залишатиметься нашим найважливішим виробничим майданчиком.

Ми пропонуємо нашим клієнтам професійні консультації щодо будь-якої галузі і вважаємо, що надзвичайно важливо надавати об’єктивні рекомендації, ставлячись до своїх клієнтів як до рівних.

Наші фахівці розуміють особливі потреби і можуть надати нашим клієнтам рекомендації і практичну допомогу як в області охорони здоров’я, так і в області освіти.

Це дає нам змогу запропонувати нашим клієнтам найкращі консультації, а також ефективно і цілеспрямовано управляти проєктами. А завдяки бездоганній внутрішній мережі та наявності представництв у всьому світі ми можемо надавати ці послуги на глобальному рівні.

Ми супроводжуємо наших клієнтів протягом усього терміну служби виробів. Ми супроводжуємо наших клієнтів протягом усього терміну служби виробів. Ми пропонуємо об’єктивні рекомендації і поставляємо двері, вікна і техніку для безпеки з одного джерела. Ми можемо проектувати наші рішення з урахуванням зазначених потреб і вимог.

Ми зобов'язуємось встановлювати вироби, а за потреби також здійснювати проектування із залученням фахівців. Наприклад, ми можемо розробити рішення для безбар’єрного простору. Крім того, ми надаємо комплексні післяпродажні послуги, а також організовуємо навчання і швидку допомогу.

Ми також можемо проводити регулярне технічне обслуговування або обов’язкові щорічні перевірки. А ще ми з радістю забезпечуємо підтримку сторонніх продуктів.

Що нас вирізняє

Якість GEZE

Ми зосереджені на постійній оптимізації якості наших продуктів, і, таким чином, повністю відповідаємо вимогам управління якістю згідно з DIN ISO 9001.

Що для нас важливо

Ми робимо акцент на турботі про довкілля

Турбота про довкілля є пріоритетним напрямком майбутнього та одним з наших корпоративних керівних принципів. Турбота про довкілля характеризує нашу повсякденну діяльність в усіх аспектах і охоплює як наші процеси виробництва, так і нашу продукцію. Це усвідомлення також знаходить своє відображення у нашому багаторічному членстві у Німецькій раді з зеленого будівництва (DGNB).

Детальніше про сталий розвиток у GEZE

До звіту про сталий розвиток (PDF | 3.23 MB)

Екологічність наших продуктів уже позначається на їх довговічності. Завдяки великій частці металевої сировини продукти ідеально підходять для переробки — і, отже, є екологічно безпечними. Вони також роблять цінний внесок у енергоощадне будівництво. Наприклад, автоматичні дверні системи зменшують втрати гарячого або холодного повітря через дверний отвір і усувають потребу в енергоємних системах кондиціонування.

Багато наших продуктів відповідають критеріям екологічності найважливіших міжнародних систем оцінки зеленого будівництва (Німецька рада з зеленого будівництва [DGNB] та критерії LEED). Ми добровільно робимо цю інформацію прозорою шляхом використання екологічних декларацій продукції (EPD) для наших продуктів. Наприклад, наші системи зачинювачів TS 4000 та 5000, дверні приводи ECdrive та Powerturn, а також такі продукти, як фрамужний відкривач OL 90 N та наша карусельна дверна система TSA 325 NT, відповідають суворим вимогам.

Наші продукти можна знайти в базах даних DGNB Navigator та greenbuildingproducts.eu онлайн разом із відповідними сертифікатами. Сертифікати засвідчують низку аспектів, завдяки яким продукт GEZE може сприяти успішній сертифікації будівлі організаціями DGNB або LEED. Це, в свою чергу, допомагає нашим клієнтам успішно завершити процес сертифікації Зеленого будівництва.

Дізнайтеся більше про Зелене будівництво

GEZE є активним членом Німецької ради із зеленого будівництва (DGNB).

GEZE є активним членом Німецької ради із зеленого будівництва (DGNB).

Як активний член Institut für Bauen und Umwelt e.V. (Інституту будівництва та навколишнього середовища - IBU) та Німецької ради з зеленого будівництва (DGNB), ми завжди підтримували екологічне будівництво. Будучи компанією, яка закріпила екологічність як корпоративний орієнтир і чиї продукти вносять активний внесок у енергоефективне будівництво, наше членство у Німецькій раді з зеленого будівництва (DGNB) не потребує пояснень.

Німецька рада з зеленого будівництва розглядає турботу про довкілля як обов'язок суспільства взяти на себе загальну відповідальність за поточні проблеми, як-от кліматичні зміни та дефіцит ресурсів. Екологічне будівництво може зробити ключовий внесок у вирішення цих проблем. За даними Федерального міністерства навколишнього середовища, близько третини споживання ресурсів у Німеччині припадає на будівлі.

Перейти до DGNB

Дізнатися більше про енергоефективність у будівлях