Інструменти та ресурси

Цифровий набір інструментів — інструменти від GEZE

За допомогою власних інструментів ми надамо вам підтримку на всіх етапах проєкту — від планування до впровадження, включаючи щоденну експлуатацію. Зручно та легко дізнавайтесь про наші продукти, плануйте та розраховуйте двері за допомогою калькулятора дверей Powerturn або розробляйте складні будівельні проєкти з використанням об'єктів BIM. Ми також можемо надати вам корисні інструменти для введення в експлуатацію або обслуговування продуктів GEZE.

Tools

Корисні інструменти для ваших об'єктів

На додаток до особистої консультації, ми надамо вам технологічну підтримку у вигляді інструментів GEZE вже на етапі планування безпосередньо на робочому місці, а також під час монтажу наших рішень. За допомогою інструментів GEZE ви можете зробити свої об'єкти більш ефективними та розраховувати на спокійну реалізацію вашого проєкту. Ми допоможемо вам у щоденній роботі, надавши важливу інформацію, інструменти налаштування та спеціальні продукти. Наприклад, двері та вікна можна планувати онлайн.

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

WinCalc

Простий у використанні та зручний інструмент, який заощаджує час, — WinCalc приймає на себе складні розрахунки, пов'язані з проєктуванням віконної системи. Ця програма дає змогу розрахувати ручні, а також моторизовані верхньопідвісні вікна, вікна для димо- та тепловідведення (RWA) та системи для природного димо-та тепловідведення (NRWG), а також проєктувати відповідне джерело аварійного живлення для димо- та тепловідведення (RWA).

Увійти до клієнтського порталу GEZE

 

Дверний комп'ютер Powerturn

Легко та швидко визначте, для яких областей використання найкраще підходить Powerturn: після введення лише декількох деталей онлайн-калькулятор дверей може дати чітке твердження про можливу ширину та вагу дверного полотна.

Перейти до дверного комп'ютера Powerturn

Налаштування автоматичних дверних систем, включаючи кабель плани

Клієнтський портал GEZE пропонує вам можливість прямого планування та налаштування автоматичних дверних систем. Після завершення налаштування ви автоматично отримаєте кабель план. Це не лише спрощує процес планування: Оскільки плани призначаються для певного замовлення, вони також допомагають зібрати точну документацію. Щоб розпочати процес планування зараз, просто увійдіть на наш клієнтський портал:

Перейти до налаштування автоматичних дверних систем на клієнтському порталі GEZE

Інструмент для карусельних та півкруглих розсувних дверей

Клієнтський портал GEZE пропонує вам можливість прямого планування та налаштування карусельних та півкруглих розсувних дверей. Щоб розпочати процес планування зараз, просто увійдіть на наш клієнтський портал:

Перейти до налаштування карусельних та півкруглих розсувних дверей на клієнтському порталі GEZE

Інструмент налаштування MSW

На основі лише декількох деталей можна створити комплексні об'єкти для ручних систем розсувних стін (систем MSW). Автоматично сформовані плани та детальні креслення спрощують та пришвидшують монтаж системи. Після цього налаштовані системи MSW можна зручно замовити безпосередньо через наш клієнтський портал.

Перейти до інструменту налаштування MSW на клієнтському порталі GEZE

© GEZE GmbH

Планування кабельних з'єднань

Тепер, при передачі результатів налаштування з центру управління налаштуваннями WinCalc на клієнтський портал GEZE користувачі також автоматично отримуватимуть кабель план відповідно до власноруч налаштованих особливостей нерухомості. Це не лише спрощує процес планування. Оскільки плани призначаються для певного замовлення, вони також допомагають зібрати точну документацію.

Увійти до клієнтського порталу GEZE

Управління списком дверей GEZE

Списки дверей, як правило, служать основою для складання тексту для тендера, оскільки вони дають змогу максимально вичерпно зібрати всі вимоги до дверей. Чітка навігація по меню, поля для коментарів та функції забезпечення зручності дуже допомагають користувачам під час заповнення списків дверей GEZE. Окрім того там є безліч пояснень, що допоможуть вам прийняти правильне рішення. GEZE надає користувачам просте у використанні рішення.

Увійти до клієнтського порталу GEZE

Downloads

Важливі завантаження для ваших об'єктів

Services

Більше послуг для вас

Сервісні інструменти GEZE стануть вам у пригоді на всіх етапах проєкту: ознайомтеся з продуктами GEZE в рамках наших навчальних курсів та замовляйте їх безпосередньо через нашу форму замовлення онлайн-послуг. Для короткого огляду продукції ознайомтеся з деклараціями експлуатаційних характеристик.

Більше технічних ноу-хау завдяки навчальним курсам GEZE

Наш навчальний центр пропонує комплексну програму атестації для продуктів GEZE. Тут ви зможете отримати кваліфікаційне посвідчення із введення в експлуатацію продуктів GEZE, а також відвідати семінари зі стандартів та правил застосування в рамках наших навчальних та лекційних програм. Таким чином, ви завжди будете в курсі подій.

Окрім наших навчальних курсів, які в основному призначені для виконувачів робіт, ми пропонуємо окремі заходи для архітекторів та планувальників. Ми надаємо інформацію про автоматизацію дверей, техніку для дверей та застосування технологій безпеки, а також спільно працюємо над рішеннями для складних сфер використання дверей.

Ми також з радістю підготуємо для вас індивідуальну пропозицію навчальних курсів.

Інформація про навчальні курси та семінари GEZE

Запит наших послуг онлайн

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

GEZE пропонує вам можливість відправити запит щодо наших послуг онлайн — це безпечно та зручно. Ретельно заповніть онлайн-форму. Після того, як ми отримаємо ваш запит, ви отримаєте негайне підтвердження про отримання. Якщо у вас немає питань, замовлення буде передано нашим сервісним спеціалістам для розгляду.

Якщо у вас є терміновий запит в неробочий час, вам допоможе гаряча лінія GEZE: +38-(044)-501-22-25.

ЗАМОВЛЕННЯ ОНЛАЙН-ПОСЛУГ

Об'єкти BIM

Комплексне планування будівель із об'єктами BIM від GEZE

  • Завантажте об'єкти BIM безкоштовно
  • Доступно для ArchiCAD, Autodesk Revit, Nemetschek Allplan
  • Плагін для забезпечення інтерфейсу з інструментом налаштування дверей

Використовуючи ArchiCAD, Revit або Allplan, ви можете завантажити та налаштувати об'єкт BIM із GEZE у своєму програмному забезпеченні CAD. BIM забезпечує додаткові переваги на додаток до візуалізації будівель, що представляє особливий інтерес на етапі планування та будівництва. Об'єкти BIM від GEZE містять інформацію, яка, після оцінки, дає змогу розробити процеси обслуговування з прозорими витратами і простим плануванням.

Дізнатися більше про об'єкти BIM від GEZE

Videos

Пориньте у захоплюючий світ GEZE

Завітайте на наш канал GEZE у YouTube, щоб отримати вичерпну інформацію про світ продуктів GEZE у зручному відеоформаті. Окрім презентацій рішень GEZE, ми також пропонуємо відео з монтажу та збірки. Вони забезпечать всю необхідну підтримку при роботі з продуктами GEZE.