Монтаж

GEZE — ваш партнер з питань індивідуальних консультацій та всеосяжної підтримки

GEZE пропонує вичерпну інформацію та послуги, щоб максимально спростити монтаж наших продуктів та надання консультацій своїм клієнтам. Завдяки нашому всеосяжному консалтинговому підходу та високій компетенції ми надамо вам підтримку на кожному етапі проєкту — чи то онлайн, по телефону чи безпосередньо на місці робіт.

Інформація про монтаж

Монтаж продуктів GEZE

GEZE Service Shooting 2022

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

GEZE Service Shooting 2022

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Продукти GEZE:

 • спроектовані для простого монтажу
 • у деяких випадках із монтажною системою Smart fix
 • можна комбінувати для створення індивідуальних рішень
 • доступні у численних варіаціях для задоволення різних потреб
 • можна налаштувати за запитом


Підтримка від GEZE щодо монтажу/збірки надається за допомогою:

 • відео з монтажу та інструкції з монтажу
 • програмного забезпечення для введення в експлуатацію продуктів
 • порталу GEZE із конкретними документами з монтажу
 • навчальних курсів з монтажу та введення в експлуатацію
 • технічної підтримки від GEZE, доступної в будь-який час

Введення в експлуатацію та обслуговування

Продукти GEZE, як-от системи фіксації, автоматичні дверні системи або системи димо- та тепловідведення (RWA), підвищують рівень комфорту в будівлі. Водночас вони завжди є невід'ємною частиною техніки безпеки. Ось чому будівельне законодавство встановлює суворі вимоги щодо монтажу, перевірки та обслуговування таких систем.

Відео з монтажу

Інструкції з монтажу наших продуктів на каналі GEZE у YouTube

Завітайте на наш канал GEZE у YouTube, щоб отримати вичерпну інформацію про світ продуктів GEZE у зручному відеоформаті. Окрім презентацій рішень GEZE, ми також пропонуємо відео з монтажу та збірки. Вони забезпечать всю необхідну підтримку при роботі з продуктами GEZE.

Перейти до каналу GEZE у YouTube
Консультування

Індивідуальне та галузеве консультування

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Як би ваш об'єкт не виглядав, ви можете бути впевнені, що GEZE забезпечить вам необхідну підтримку в якості компетентного постачальника рішень та надійного партнера. Ми знайомі з усіма особливостями кожної галузі, як всередині країни, так і за кордоном, що дає нам змогу надавати вам оптимальну підтримку в плануванні. Ви отримаєте всебічну консультацію щодо об'єкта в рамках всіх специфікацій, рішень та послуг підтримки.

Експерти з обслуговування GEZE мають багаторічний досвід і знають усі потреби щодо систем інженерного обладнання. Вони постійно отримують додаткову професійну підготовку, яка охоплює зміни норм та правил застосування. Разом із вами ми зможемо задовольнити навіть дуже індивідуальні вимоги.

Дізнатися більше про наші галузеві рішення

Звертайтеся до нас для отримання особистої консультації:

Перейти до форми для зворотнього зв'язку
Об'єкти BIM

GEZE підтримує торгові підприємства у процесі BIM

«Чи можете ви також передати це мені як об'єкт BIM?»

Галузь дверей все частіше стикається з таким та подібними запитами. GEZE має багаторічний досвід роботи в BIM і може надати підтримку торговим підприємствам за рахунок різноманітних послуг:

 • забезпечення заздалегідь налаштованих дверних об'єктів
 • об'єкти, які підтримуються  
 • відповіді на питання, пов'язані з BIM
 • Інформаційні події для BIM
   

Дізнатися більше про BIM

Інструменти для монтажу

Додатки та інструменти для монтажу

З інструментами для монтажу GEZE ви можете розраховувати на реалізацію свого об'єкта без зайвих зусиль і турбот. Ми підтримуємо вас у щоденній роботі, надаючи інформацію, інструменти для налаштування та спеціалізовані продукти для виконувачів робіт. Завдяки нашому додатку ви можете мати під рукою цілий асортимент продукції GEZE, навіть коли ви в дорозі.

GEZE Комп'ютер Powerturn, інструмент попереднього зображення

Попередній перегляд інструментів калькулятора Powerturn.

Дверний комп'ютер Powerturn

Легко та швидко визначте, для яких областей використання найкраще підходить Powerturn: онлайн-калькулятор дверей потребує лише кілька вихідних даних для отримання чітких характеристик в контексті можливої ширини та ваги дверного полотна.

Перейти до дверного комп'ютера Powerturn

Налаштування автоматичних дверних систем, включаючи кабель плани

Клієнтський портал GEZE пропонує вам можливість прямого планування та налаштування автоматичних дверних систем. Після завершення налаштування ви автоматично отримаєте кабель план. Це не просто спрощує монтаж: оскільки плани призначаються для певного замовлення, вони також допомагають зібрати точну документацію. Щоб розпочати процес планування зараз, просто увійдіть на наш клієнтський портал:

Перейти до налаштування автоматичних дверних систем на клієнтському порталі GEZE

Інструмент для карусельних та півкруглих розсувних дверей 

Клієнтський портал GEZE пропонує вам можливість прямого планування та налаштування карусельних та півкруглих розсувних дверей. Щоб розпочати процес планування зараз, просто увійдіть на наш клієнтський портал:

Перейти до налаштування карусельних та півкруглих розсувних дверей на клієнтському порталі GEZE

Інструмент налаштування MSW

На основі лише декількох деталей можна створити комплексні об'єкти для ручних систем розсувних стін (систем MSW). Автоматично сформовані плани та детальні креслення спрощують та пришвидшують монтаж системи. Після цього налаштовані системи MSW можна зручно замовити безпосередньо через наш клієнтський портал. 

Перейти до інструменту налаштування MSW на клієнтському порталі GEZE

WinCalc

Простий у використанні та зручний інструмент, який заощаджує час, — WinCalc приймає на себе складні розрахунки, пов'язані з проєктуванням віконної системи. Ця програма дає змогу розрахувати ручні, а також моторизовані верхньопідвісні вікна, вікна для димо- та тепловідведення та системи для природного димо-та тепловідведення (NRWG), а також проєктувати відповідне джерело аварійного живлення для димо- та тепловідведення.

Увійти до клієнтського порталу GEZE

GEZEthermic 

GEZEthermic розраховує коефіцієнти тепловіддачі, так звані значення U, для розсувних дверей GEZE з посиланням на EN ISO 10077-1:2006-09. Ви можете застосувати значення U, визначені за допомогою цієї функції, при розрахунках енергетичного балансу.

 Завантажити GEZEthermic (ZIP | 10.62 MB)

Пакет даних LogiKal

Плануючи, розраховуючи, будуючи та замовляючи фасади, ви можете використовувати дані про продукти GEZE від Orgadata, BMEcat та Datanorm. Технічні дані продуктів GEZE можуть бути включені у вигляді пакетних рішень в розрахунки та планування, а також інтегровані в подальші виробничі процеси — одним клацанням миші. Також можливо легко задовольнити особливі вимоги. Навіть складні системи можна спланувати та виготовити без зайвих проблем та технічних труднощів.

Замовте свій пакет даних GEZE від Orgadata або зв'яжіться з нами:

Перейти до Orgadata

Зв'язатися з нами

Планування кабельних з'єднань

Тепер, при передачі результатів налаштування з центру управління налаштуваннями WinCalc на клієнтський портал GEZE користувачі також автоматично отримуватимуть кабель план відповідно до власноруч налаштованих особливостей нерухомості. Це не лише спрощує процес планування. Оскільки плани призначаються для певного замовлення, вони також допомагають зібрати точну документацію.

Увійти до клієнтського порталу GEZE

GEZEconnects

Спростіть налаштування автоматичних дверних систем. Завантаживши наше програмне забезпечення, ви можете створити бездротове з'єднання між ПК та автоматичними дверними системами від GEZE. Усі налаштування дверних систем виконуються та зберігаються за допомогою нашого інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Крім того, діагностичні функції показують найважливіші функціональні параметри дверної системи в режимі реального часу.

Завантажити GEZEconnects (107 МБ)

Увійти до клієнтського порталу GEZE

Наш портал GEZE пропонує вам широкий спектр інструментів, що полегшують вибір з нашого асортименту — наприклад, інструмент налаштування для планування дверей та вікон. Ми також надаємо вам можливість замовити наші продукти онлайн. Увійдіть на наш клієнтський портал GEZE, щоб скористатися усіма нашими послугами.

Увійти до клієнтського порталу GEZE

Завантаження

Інформація для завантаження

Ви можете знайти корисні документи в розділі «Завантаження».

Інструкції з монтажу GEZE

Брошури про продукт GEZE

Плани підключення GEZE

Декларації про послугу GEZE

Наші контакти

Чим ми можемо вам допомогти?

У вас є запитання чи пропозиції? Існує багато способів зв'язатися з нами.

Контактні дані

Центральній офіс GEZE +38-044-501-22-25

GEZE збирається до вас. На нашому новому інфомобілі GEZE

© GEZE GmbH

GEZE відправився «в дорогу» ще в 2007 році з метою демонстрації своїх останніх продуктів та рішень. Проїхавши сотні тисяч кілометрів Європою, інфомобіль міцно закріпився у календарях подій багатьох дистриб'юторів, виконувачів робіт та партнерів.

Завантажити листівку (PDF | 604 KB)

Більше інформації про інфомобіль GEZE