Інфомобіль

Інфомобіль GEZE в дорозі

В GEZE, мобільність має найвищий пріоритет. Нашу активність демонструють не тільки наші інноваційні продукти та послуги, а й наш інфомобіль GEZE, що подорожує всією територією Європи для презентації нашої останньої продукції та рішень.

Євротур GEZE на інфомобілі

Подорожуючи з півночі на південь та зі сходу на захід, наші інфомобілі GEZE з 2007 року здолали 370 000 км — відвідали безліч вражаючих місць та пережили незабутні моменти.

Протягом останніх років інфомобіль GEZE подорожував не тільки Німеччиною, а й європейським континентом.

Інфомобіль GEZE вже робив зупинки в Італії, Балтійських країнах, Угорщині, Греції, Болгарії, Сербії, Австрії, Фінляндії, Норвегії, Швеції, Румунії, Польщі, Хорватії, Боснії, Словенії, Туреччині, Україні, Іспанії, Франції, Македонії та Швейцарії... багато з цих країн були відвідані навіть декілька разів. Адже зустріч зі старими знайомими дарує стільки ж насолоди, скільки й відкриття нових місць.

Справжня приманка для очей

Довжиною приблизно 7,5 метра, шириною 2,3 метра, висотою більше ніж три метри, 4-тонний інфомобіль одразу привертає до себе увагу. Компактний, але багатомісний, він оснащений сучасними інноваційними технологіями безпеки, дверей та вікон, а також рішеннями з автоматизації будівель.

Додаткову інформацію про інфомобіль GEZE наведено тут:

Листівка про інфомобіль GEZE (PDF | 604 KB)

Ознайомтеся з рішеннями GEZE особисто

З нетерпінням чекаємо на подальші подорожі інфомобіля GEZE Німеччиною та іншими країнами Європи!
Між іншим: ви можете легко та просто забронювати інфомобіль GEZE для заходів.

Зв'яжіться з нами