Вихідні дані

ТОВ «ГЕЦЕ УКРАЇНА»

02232, м. Київ, вул. Електротехнічна, буд. 45
ЄДРПОУ 37415235
ІПН 374152326526

Тел.:  +38 044 501 22 25 (багатоканальний)
Електрона пошта: office-ukraine@geze.com
Офіційний web-сайт : www.geze.uа

Директор Шахтьор Віталій Володимирович
Головний бухгалтер Бармашина Олена Миколаївна

ТОВ «ГЕЦЕ УКРАЇНА» - є частиною (дочірнім підприємством), яке входить до складу міжнародного концерну «GEZE»  зі штаб квартирою у Німеччині.

Адреса головного офісу

GEZE GmbH
Reinhold-Vöster-Str. 21-29
71229 Leonberg

Поштова адреса головного офісу

GEZE GmbH
P.O. Box 1363
71226 Leonberg

Керівництво концерну

Андреа Альбер
Марк Альбер
Сандра Альбер
Томіслав Ягар

Голова наглядової ради

Томас Келлер

Реєстрація - Дільничний суд м. Штутгарта, запис HRB 250329

Телефон: +49-7152-203-0
Телефакс: +49-7152-2033-10

Електронна адреса: marketing-services.de@geze.com
Сайт: www.geze.com

Правові вказівки

Відповідальність за зміст

Інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена лише для загальної інформації. Інформація надана ТОВ «ГЕЦЕ Україна» компанією «GEZE GmbH», і ми намагаємось своєчасно оновлювати та перевіряти цю інформацію. Ми не робимо жодних запевнень чи явних гарантій щодо повноти, точності, надійності, придатності чи доступності стосовно веб-сайту або інформації, продуктів, послуг або пов'язаної з ними графіки, розміщеної на веб-сайті для будь-яких цілей. Тому будь-яка залежність від такої інформації суворо на власний ризик користувача.

Ні в якому разі ми не несемо відповідальності за будь-які втрати або збитки, включаючи без обмежень, непрямі або наслідкові втрати чи збитки, або будь-які втрати чи збитки, що виникають внаслідок втрати даних або прибутків, що виникають внаслідок використання цього веб-сайту або у зв'язку з ним.

Наш ресурс містить посилання до зовнішніх Інтернет-сторінок третіх осіб, на зміст яких ми не маємо жодного впливу. Тому ми не можемо нести відповідальність за цю інформацію третіх осіб. За зміст Інтернет-сторінок, на які наводяться посилання, несуть відповідальність розробник або редакція відповідних сторінок. Інтернет-сторінки, на які наводяться посилання, були перевірені на можливі правопорушення на момент публікації посилань.

На момент наведення посилань протизаконної інформації виявлено не було. Постійного контролю змісту Інтернет-сторінок, на які надаються посилання, без конкретних вказівок про правопорушення, проте, не проводиться. У разі отримання відомостей про відповідні правопорушення ми негайно видалимо ці посилання. Включення будь-яких посилань не обов'язково означає рекомендацію чи підтримку поглядів, висловлених у них.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб веб-сайт працював безперебійно. Однак, ТОВ «ГЕЦЕ Україна» не несе відповідальності за тимчасову недоступність веб-сайту через технічні проблеми, на які ми не можемо вплинути та які не є під нашими контролем.

Зображення на цьому веб-сайті демонструють окремі продукти та готові рішення GEZE з усього світу. Зверніть увагу, що можуть бути додаткові державні вимоги щодо безпеки або інші вимоги, відповідно до місцевих стандартів.

Усі використані зображення повинні бути опубліковані з ідентифікацією © GEZE GmbH.

GEZE - це товарний знак, який охороняється законом, зміна або видалення якого заборонені.

Зміна оформлення та змісту завантажених файлів заборонено.