Планування

Хороше планування — це половина справи! І GEZE може вам у цьому допомогти

Будівельні об'єкти стають дедалі складнішими через впровадження нових норм та використання інноваційних технологій. Наш досвід може допомогти вам з реалізацією ваших об'єктів. Ми пропонуємо вам особисту та індивідуальну консультацію на всіх етапах проєкту. Ми надамо вам необхідну інформацію про продукт та ефективні інструменти.

Об'єкти BIM

Комплексне планування будівель із об'єктами BIM від GEZE

  • Завантажте об'єкти BIM безкоштовно
  • Доступно для ArchiCAD, Autodesk Revit, Nemetschek Allplan
  • Плагін для забезпечення інтерфейсу з інструментом налаштування дверей

Використовуючи ArchiCAD, Revit або Allplan, ви можете завантажити та налаштувати об'єкт BIM із GEZE у своєму програмному забезпеченні CAD. BIM забезпечує додаткові переваги на додаток до візуалізації будівель, що представляє особливий інтерес на етапі планування та будівництва. Об'єкти BIM від GEZE містять інформацію, яка, після оцінки, дає змогу розробити процеси обслуговування з прозорими витратами і простим плануванням.

Дізнатися більше про об'єкти BIM від GEZE

Запрошення на тендер

Необхідні документи для вашого тендера

GEZE може допомогти вам у створенні запрошень на тендери у рамках проєкту або специфічного продукту , а також розробці креслень та кабельних планів. Пов'язані стандартні тексти та інструменти доступні для завантаження на нашому вебсайті та в каталозі GEZE.

Ви також можете покластися на наших консультантів об'єкта GEZE. Вони нададуть вам безкоштовну підтримку для розробки всіх необхідних технічних рішень, міжгалузевого планування та створення списків дверей.

Перейти до тендерних специфікацій

GEZE отримує відзнаки від архітекторів

Серед архітекторів регулярно проводять опитування, аби дізнатись, роботі з якими виробниками будівельних продуктів вони віддають перевагу, а також хто постачає найкращі продукти та рішення.

Показати більше Показати менше

Архітектори обожнюють GEZE

Architect's Darling Award

Золота нагорода за автоматичні двері GEZE © GEZE GmbH

Подвійна відзнака: На премії Darling Architects 2017 GEZE взяла золото в категорії «Автоматичні двері». Компанія також виграла бронзову нагороду в категорії «Безпека та управління доступом». 

Нагородою Golden Phoenix відзначають найпопулярніші рішення в будівельній галузі. Близько 2000 архітекторів та планувальників взяли участь у масштабному опитуванні, щоб оцінити, хто запропонував найкращі продукти та рішення.

Індивідуальна та галузева консультація

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Як би ваш об'єкт не виглядав, ви можете бути впевнені, що GEZE забезпечить вам необхідну підтримку в якості компетентного постачальника рішень та надійного партнера. Ми знайомі з усіма особливостями кожної галузі, як всередині країни, так і за кордоном, що дає нам змогу надавати вам оптимальну підтримку в плануванні. Ви отримаєте всебічну консультацію щодо об'єкта в рамках всіх специфікацій, рішень та послуг підтримки.

Експерти з обслуговування GEZE мають багаторічний досвід і знають усі потреби щодо систем інженерного обладнання. Вони постійно отримують додаткову професійну підготовку, яка охоплює зміни норм та правил застосування. Разом із вами ми зможемо задовольнити навіть дуже індивідуальні вимоги.

Дізнатися більше про наші галузеві рішення

Звертайтеся до нас для отримання особистої консультації:

Перейти до форми для зворотнього зв'язку
Інструменти планування

Корисні інструменти планування для вашого об'єкта

Окрім особистих консультацій вам також можуть стати у пригоді наші інструменти планування GEZE — безпосередньо на робочому місці. Інструменти планування GEZE допомагають ефективніше проектувати об'єкти. Наприклад, двері та вікна можна планувати онлайн. Завдяки нашому додатку ви можете мати під рукою цілий асортимент продукції GEZE, навіть коли ви в дорозі.

Управління списком дверей GEZE

Списки дверей, як правило, служать основою для складання тексту для тендера, оскільки вони дають змогу максимально вичерпно зібрати всі вимоги до дверей. Чітка навігація по меню, поля для коментарів та функції забезпечення зручності дуже допомагають користувачам під час заповнення списків дверей GEZE. Окрім того там є безліч пояснень, що допоможуть вам прийняти правильне рішення. GEZE надає користувачам просте у використанні рішення.

Увійти до клієнтського порталу GEZE

Дверний комп'ютер Powerturn

Легко та швидко визначте, для яких областей використання найкраще підходить Powerturn: після введення лише декількох деталей онлайн-калькулятор дверей може дати чітке твердження про можливу ширину та вагу дверного полотна.

Перейти до дверного комп'ютера Powerturn

Налаштування автоматичних дверних систем, включаючи кабель плани

Клієнтський портал GEZE пропонує вам можливість прямого планування та налаштування автоматичних дверних систем. Після завершення налаштування ви автоматично отримаєте кабель план. Це не лише спрощує процес планування: Оскільки плани призначаються для певного замовлення, вони також допомагають зібрати точну документацію. Щоб розпочати процес планування зараз, просто увійдіть на наш клієнтський портал:

перейти до налаштування автоматичних дверних систем на клієнтському порталі GEZE

Інструмент для карусельних та півкруглих розсувних дверей 

Клієнтський портал GEZE пропонує вам можливість прямого планування та налаштування карусельних та півкруглих розсувних дверей. Щоб розпочати процес планування зараз, просто увійдіть на наш клієнтський портал:

Перейти до налаштування карусельних та півкруглих розсувних дверей на клієнтському порталі GEZE

WinCalc

Простий у використанні та зручний інструмент GEZE, який заощаджує час, — WinCalc приймає на себе складні розрахунки, пов'язані з проєктуванням віконної системи. Ця програма дає змогу розрахувати ручні, а також моторизовані верхньопідвісні вікна, вікна для димо- та тепловідведення (RWA) та системи для природного димо-та тепловідведення (NRWG), а також проєктувати відповідне джерело аварійного живлення для димо- та тепловідведення (RWA).

Увійти до клієнтського порталу GEZE

GEZEthermic 

GEZEthermic розраховує коефіцієнти тепловіддачі, так звані значення U, для розсувних дверей GEZE з посиланням на EN ISO 10077-1:2006-09. Ви можете застосувати значення U, визначені за допомогою цієї функції, при розрахунках енергетичного балансу. Завантажити GEZEthermic (ZIP | 10,62 MB)

Пакет даних LogiKal

Плануючи, розраховуючи, будуючи та замовляючи фасади, ви можете використовувати дані про продукти GEZE від Orgadata, BMEcat та Datanorm. Технічні дані продуктів GEZE можуть бути включені у вигляді пакетних рішень в розрахунки та планування, а також інтегровані в подальші виробничі процеси — одним клацанням миші. Також можливо легко задовольнити особливі вимоги. Навіть складні системи можна спланувати та виготовити без зайвих проблем та технічних труднощів.

Замовте свій пакет даних GEZE від Orgadata або зв'яжіться з нами:

Перейти до Orgadata

Зв'язатися з нами

Планування кабельних з'єднань

Тепер, при передачі результатів налаштування з центру управління налаштуваннями WinCalc на клієнтський портал GEZE користувачі також автоматично отримуватимуть кабель план відповідно до власноруч налаштованих особливостей нерухомості. Це не лише спрощує процес планування. Оскільки плани призначаються для певного замовлення, вони також допомагають зібрати точну документацію.

Увійти до клієнтського порталу GEZE

Увійти до клієнтського порталу GEZE

Наш портал GEZE пропонує вам широкий спектр інструментів, що полегшують вибір з нашого асортименту — наприклад, інструмент налаштування для планування дверей та вікон. Ми також надаємо вам можливість замовити наші продукти онлайн. Увійдіть на наш клієнтський портал GEZE, щоб скористатися усіма нашими послугами.

Увійти до клієнтського порталу GEZE

Завантаження

Інформація для завантаження

Експертне планування

Допомога в експертному плануванні

Допомога в плануванні дверних систем

Залежно від особливостей монтажу, двері повинні відповідати багатьом нормам щодо протипожежної безпеки, безпеки від крадіжок зі зломом, теплоізоляції, звукоізоляції та безбар'єрного простору. Такі вимоги часто виявляються дуже складними. У більших будівельних об'єктах двері заносяться у списки дверей, що містять специфікації для кожної з них.

Необхідність залучення різноманітних будівельних спеціальностей у процесі планування та будівництва або відсутність загального огляду техніки для дверей може перешкодити впровадженню досить складних дверних систем. GEZE надає консультації щодо планування дверей та допомагає у виборі комплектуючих.

Правила застосування та вимоги до планування безбар'єрного простору

Самостійність особливо важлива для людей з обмеженими можливостями та для людей похилого віку. Вони хочуть взаємодіяти з оточенням самостійно і без обмежень. На щастя, суспільство почало приділяти набагато більше уваги темі безбар'єрного простору. Спочатку це було пов'язано з фізичними обмеженнями, старістю та хворобами, сьогодні ж основна увага приділяється справжнім перевагам безбар'єрного простору, а саме незалежності, комфорту та безпеці. Безбар'єрні будівлі вже включені в численні стандарти та норми.

Більше про безбар'єрний простір

Виставкове презентаційне відео GEZE у YouTube

Завітайте на наш канал GEZE у YouTube, щоб отримати вичерпну інформацію про світ продуктів GEZE у зручному відеоформаті. Окрім презентації рішень GEZE у виставкових презентаційних відео, ми також завантажили довідкові відео з монтажу та збірки. Використовуйте їх, щоб отримати максимальну користь від роботи з продуктами GEZE.

Перейти до каналу GEZE у YouTube
Наші контакти

Чим ми можемо вам допомогти?

У вас є запитання чи пропозиції? Існує багато способів зв'язатися з нами.

Контактні дані

Центральній офіс GEZE +38-044-501-22-25