Займаємо провідні позиції у всьому світі

GEZE: Продукти, системні рішення та послуги, пов'язані з дверима та вікнами

GEZE — це інновації, найвища якість та комплексна підтримка інженерного забезпечення будівлі — від початкової ідеї, планування та введення в експлуатацію з використанням серійної продукції до системних рішень, підібраних спеціально для вас, та індивідуального обслуговування і підтримки. Ми пропонуємо широкий асортимент продуктів: двері, вікна, технології безпеки, де головним пріоритетом є будування цифрових мереж автоматизації будівлі.

Автоматичні двері для безбар'єрного простору та протипожежного захисту, приводи склопідйомника для природної вентиляції або системи димо- та тепловідведення у разі пожежі, будування цифрових мереж дверей і вікон для автоматизації будівлі - це лише декілька прикладів з портфоліо наших послуг. Наша мета — розробка будівель, придатних для життя, з найвищим рівнем комфорту та максимально можливим рівнем безпеки для користувачів.

Читати далі

Продукти та рішення для різних сфер:

Last Item Background
Індивідуально підібрані рішення для вашої будівлі Офісні комплекси, лікарні або торговельні центри — тут можна знайти найкращі рішення для своєї будівлі з точки зору функціональності, зручності та естетичності.
Сімейне підприємство

Успіх на світовому рівні

Головний офіс компанії GEZE GmbH

Ми були і залишаємося всесвітньо успішним та фінансово здоровим сімейним підприємством з 1863 року. Наша професійна майстерність, зручність та дизайн продукції не перестають вражати клієнтів зі всього світу. Зберігаючи послідовність, ми ніколи не втрачаємо інтерес до чогось нового, залишаємося динамічними та відкритими до останніх тенденцій та ринків. Ми просуваємо концепцію будування цифрових мереж технологічних компонентів будівлі для розвитку будівель, придатних для життя.

Детальніше про компанію

160 років GEZE

213

підрозділів

22

країни

159

років GEZE

В нашому штаті більше ніж 3000 співробітників по всьому світу, і ми зберігаємо тенденцію до зростання. Наша міжнародна штаб-квартира розташована в Леонберзі. Наші 37 філії розташовані по всьому світу. Однак, щоб відповідати власним принципам обслуговування, ми завжди залишаємося поруч із нашими клієнтами та можемо запропонувати відмінну підтримку на місці проведення робіт.

Перейти до підрозділів