Послуги GEZE

Мета GEZE — завжди задоволений клієнт, і ми хочемо, щоб наші продукти впевнено та без проблем відповідали вашим потребам. Ось чому ми приділяємо настільки сильну увагу наданню всебічних порад та послуг — протягом усього циклу об'єкта. Нижче ви знайдете перелік багатьох наших послуг.

Інструменти та допоміжні засоби

Інструменти та допоміжні засоби для планування та монтажу продуктів GEZE

Окрім особистих порад, ми можемо надати вам підтримку у вигляді різноманітних додатків та інструментів, якими ви зможете користуватися у своїй повсякденній роботі для планування, монтажу та обслуговування систем управління будівлею: наприклад, під час налаштування Powerturn, розрахунку системного дизайну вікон, або планування та налаштування різноманітних дверей. Наш канал GEZE у YouTube також містить безліч корисних відео, присвячених монтажу продуктів GEZE.

Перейти до інструментів та допоміжних засобів GEZE

Інформація про нашу компанію, продукти та послуги

Ви можете знайти обширні матеріали в розділі «Завантаження». Додаткову інформацію про продукти можна отримати на клієнтському порталі GEZE. Якщо вам потрібна додаткова інформація, зв'яжіться з нами особисто.

Перейти до розділу «Завантаження» GEZE

Наші контакти

Чим ми можемо вам допомогти?

У вас є запитання чи пропозиції? Існує багато способів зв'язатися з нами.

Контактні дані

Центральній офіс GEZE +38-044-501-22-25

Комплексний та зручний для користувача

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

З метою забезпечення ще кращого та всеосяжного обслуговування ми пропонуємо різноманітні послуги, додатки та портали, що спростять вам роботу та дадуть змогу ознайомитися з новими варіантами використання.

КЛІЄНТСЬКИЙ ПОРТАЛ GEZE

ПОРТАЛ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ GEZE

Запит доступу