Конкретні приклади

ARCOTEL Camino: сучасні дверні системи за історичними фасадами

Новий чотиризірковий готель ARCOTEL Camino оживляє частину історії міста Штутгарт та відкриває надзвичайні перспективи архітектури готелю у знаменитій міській локації. GEZE зробила внесок у концепцію дизайну готелю з добре продуманими дверними системами та рішеннями щодо димо- та тепловідведення.

ARCOTEL Camino: факти та цифри

 • будівля готелю є результатом інвестиції в розмірі 25 мільйонів євро
 • 11 500 м² корисної площі для персоналу та відвідувачів
 • Готель може похвалитися наступними об’єктами на чотирьох рівнях:
 • 168 номерів та апартаментів
 • Шість конференц-залів
 • Велнес-зона
 • Зона ресторану та бару

Від цеху фабрики до чотиризіркового готелю

Зовнішні сходи до входу в готель зі скляними розсувними дверима. Фото: MM Fotowerbung для GEZE GmbH

Великі сходи ведуть до скляних розсувних дверей нової будівлі. © MM Fotowerbung / GEZE GmbH

ARCOTEL Camino — готельний комплекс, який об’єднує історичну суть захищеної класичної будівлі з елементами сучасного дизайну. Це дітище співпраці віденського промислового дизайнера, художника та архітектора Харальда Шрайбера (Harald Schreiber) і франкфуртської філіії архітекторів Prof. Christoph Mäckler. Зі своїм фасадом, який захищено як історичну пам’ятку, що датується 1890 роком, будівля готелю є мостом між історичною архітектурою та сучасним зовнішнім виглядом, що сьогодні формує вулицю Heilbronner.

У 19-му столітті ця частина «Поштового села» розміщувала працівників пошти Württembergische Post і залізниці, а також була місцем розташування декількох комунальних закладів. Фасади колишньої лазні та пральні — єдиної частини локації, яку не було знищено під час Другої світової війни — було вбудовано у повний комплекс нового готелю зі збереженням таким чином частини історії міста на довгий строк. Історичні стіни формують два крила готелю, між якими було побудовано сучасну нову будівлю.

Дверні системи від GEZE гармонують з дизайном готелю

Зовнішні сходи до входу в готель зі скляними розсувними дверима. Фото: GEZE GmbH

Сучасний дизайн в історичному фасаді: елегантні дверні системи від GEZE.

Символізм у додаванні назви «Camino» — посилання на легендарний маршрут паломництва Camino de Santiago — стає зрозумілим для гостей лише тоді, коли вони входять до яскравого та сучасного вестибюля. У різних частинах по всій території дизайнерський готель ненав’язливо вирізняється добре продуманими та цікавими фактами про Camino de Santiago та історію Штутгарта.

ARCOTEL Camino задумано як місце для відпочинку та розслаблення гостей, а також як місце зустрічі. Світло та прозорість відіграють ключову роль у цій концепції, а двері зі сталевим трубчатим каркасом, обладнані зачинювачами дверей серії TS 5000 з лінійки в універсальному дизайні GEZE, безшовно вбудовуються в гармонійний зовнішній вигляд будівлі.

TS 5000: безпека для самозакривних дверей

Зачинювачі дверей GEZE TS 5000 забезпечують комфорт і безпеку для дверних систем, які необхідно зачиняти у контрольований спосіб у будь-який час або у разі пожежі. Джерело живлення, датчик диму та пристрій електричної фіксації повністю інтегруються як додаткові дверні компоненти в компактну та елегантну ковзаючу тягу над зачинювачем дверей. Серія GEZE TS 5000 пропонує легкий вибір рішень щодо зачинювачів дверей для великої кількості дверних систем і вимог у публічному та приватному застосуваннях.

Розумна: автоматична дверна система в дизайні шляху евакуації

Розсувні двері забезпечують комфорт переміщення. Фото: MM Fotowerbung для GEZE GmbH

Простий та безпечний доступ завдяки Slimdrive SL.

Основний вхід до задньої частини будівельного комплексу було оснащено великими автоматичними лінійними розсувними дверима із приводом GEZE Slimdrive SL-FR. З висотою всього 7 см потужна система приводу елегантно інтегрується у високі віконні смуги, які звужуються вгорі, і рухає важкі дверні стулки легко та безшумно.

Варіант Slimdrive SL-FR особливо добре підходить для використання на аварійних та евакуаційних виходах, оскільки всі важливі для безпеки дверної системи компоненти, такі як привод або елемент управління, дублюються. Під час надзвичайної ситуації двері продовжать автоматично відчинятися до 30 разів, навіть при збої живлення. Звичайно, GEZE Slimdrive SL-FR DIN 18650 пройшов типові випробування та сертифікацію.

Протипожежний захист, димо- та тепловідведення з відмінним рівнем комфорту

Вражаючий прохід з полірованого скла направляє гостей готелю до їхніх номерів, всі двері яких оснащено зачинювачами дверей GEZE TS 5000. Системи верхніх зачинювачів типу TS 5000 R та TS 5000 R-ISM із системою регулювання порядку зачинення захищають одно- або двостулкові протипожежні та димозахисні двері на рівнях, де розміщуються гості. Обидві системи оснащено електромеханічним пристроєм фіксації та вбудованим блоком управління з датчиком диму. У разі пожежі активується датчик диму та двері зачиняються автоматично. Двері можна встановити на будь-який кут фіксації з плавним налаштуванням, а у випадку небезпеки це налаштування перекривається для забезпечення максимального відчинення дверної стулки.

Вікна на евакуаційних сходових клітках оснащено системами димо- та тепловідведення (SHE) із широкого діапазону рішень GEZE. Вони забезпечують швидке димо- та тепловідведення у разі пожежі та забезпечують ефективну вентиляцію у повсякденному використанні.

Спеціальні рішення щодо дверей та безпеки від GEZE

Дверні рішення GEZE забезпечують комфорт переміщення, безпеку та функціональність, ідеально адаптовані до специфічних локальних умов і відповідають вимогам застосовних стандартів — це ще одна відмінна риса, яка робить ARCOTEL Camino таким чудовим прикладом об’єднання історичної та новітньої архітектури з усіма пропонованими можливостями дизайну і техніки.

Вироби GEZE в Arcotel Camino, Штутгарт

 • Різні зачинювачі дверей з серії TS 5000
 • Привод Slimdrive SL-FR від GEZE
 • Системи димо- та тепловідведення (RWA)
 • Системи верхніх зачинювачів TS 5000 R та TS 5000 R-ISM