Конкретні приклади

Зачинювачі дверей GEZE: зручність на найвищому рівні

Перший гірський курорт Німеччини розташовано в самому центрі Баварських Альп. Концепція готелю Berchtesgaden Kempinski об’єднує розкішну сучасність із природними елементами. GEZE обладнала п’ятизірковий готель інноваційними виробами, такими як вбудовані зачинювачі GEZE Boxer.

Дверні системи GEZE для найвищих вимог щодо дизайну

Готель Kempinski Berchtesgaden, який розташовується на висоті вище 1000 м, було спроектовано відомим мюнхенським архітектором Кохтою (Kochta). Природні кольори та форми так само важливі для дизайну курорту, як і вибір матеріалів та дизайн освітлення. Сучасна техніка для дверей від GEZE ідеально відповідає концепції дизайну цього екстравагантного проекту.

Автоматичні цільноскляні розсувні двері в зоні входу

Засклені автоматичні двері на вході готелю.

Елегантний дизайн: засклені розсувні двері з приводом Slimdrive SL на вході.

Двоє повністю засклених автоматичних розсувних дверей на головному вході до готелю вітають його гостей. GEZE вибрала інтегровану цільноскляну систему GEZE IGG для автоматичних дверей, яка дозволяє непомітно вбудовувати профілі та дверну фурнітуру між рухомими стулками. У комбінації із приводом Slimdrive SL, який лише 70 мм заввишки, це рішення є витонченим і функціональним. Окрім невеликої монтажної висоти, Slimdrive SL також характеризується своєю універсальністю — привод також сертифіковано відповідно до DIN 18650. Мінімалістичні цільноскляні розсувні двері створюють контраст із фасадом з природного каменю та відмінно пасують до всієї концепції дизайну гірського курорту.

GEZE Boxer — елегантно вбудований зачинювач

Готель Berchtesgaden Kempinski пропонує для гостей 126 звичайних номерів і 12 номерів-люкс. Усі двері готельних номерів послідовно оснащено зачинювачами GEZE Boxer, щоб запропонувати гостям і персоналу оптимальний комфорт переміщення. Вбудовані зачинювачі із серії Boxer майже непомітно вбудовуються у дверну стулку, завдяки чому вони ідеально інтегруються в ексклюзивну концепцію номерів люкс-готелю. GEZE пропонує зачинювачі Boxer у двох різних розмірах.

  • Розміри 2–4 рухають дверні стулки до 1100 мм завширшки і вагою до 130 кг
  • Розміри 3–6 рухають дверні стулки до 1400 мм завширшки і вагою до 180 кг

Вбудований зачинювач Boxer ISM з механічним регулюванням порядку зачинення придатний для використання на двостулкових дверях. Версія Boxer E-ISM пропонує додаткову зручність і підвищений рівень безпеки; її також оснащено електромеханічним пристроєм фіксації та механічним регулюванням порядку зачинення.

Функціональні підлогові зачинювачі для великих дверей в коридорних зонах

Зона коридору зі скляною розділювальною стіною та відкритими скляними дверима.

Важкі коридорні двері можуть (кожні окремо) утримуватися відчиненими із підлоговими зачинювачами GEZE.

Частину коридорної зони готелю Berchtesgaden Kempinski розділено повністю заскленими перегородками. До кімнат можна потрапити через великі скляні двері. GEZE обладнала важкі двері, встановлені на конструкційних ременях, підлоговим зачинювачем TS 550 E-G, а версію TS 550 E-IS-G — вбудованим регулюванням порядку зачинення для двостулкових дверей. Висока несна здатність підлогових зачинювачів, кут фіксації із плавним регулюванням та можливість підлаштування подальших параметрів, таких як сила та швидкість закривання, зіграли ключову роль у виборі цих рішень.

Вироби GEZE в готелі Berchtesgaden Kempinski

  • Вбудовані цільноскляні системи IGG від GEZE
  • Привод Slimdrive SL
  • Зачинювач дверей GEZE Boxer
  • Підлоговий зачинювач TS 550 E-G
  • Підлоговий зачинювач TS 550 E-IS