Конкретні приклади

Автоматичні двері в досконалості: техніка будівлі GEZE у Jansen Campus

Jansen Campus позначає подальше розширення головного офісу Jansen AG в Оберріт, швейцарський кантон Санкт-Галлен, з основною увагою на особливості дизайну. Унікальні автоматичні двері та інноваційна техніка для безпеки від GEZE ідеально вписуються в сучасні лінії кампусу.

Автоматичні двері ідеально пасують до зовнішнього вигляду Jansen Campus

Нова будівля, спроектована Davide Macullo Architects та збудована за 14 мільйонів швейцарських франків, складається з чотирьох трикутних взаємопов’язаних конструкцій, кожна з яких заввишки в декілька поверхів. GEZE встановила сучасні автоматичні двері на вході до кампусу, у внутрішній зоні та на сходових клітках, які відповідають високим вимогам будівлі щодо безпеки, безбар’єрного комфорту переміщення та дизайну.

Функціональність та безпека, завдяки приводу GEZE Slimdrive

Системи лінійних розсувних дверей із тонкими системами приводів GEZE Slimdrive заввишки всього лише 7 см є зірками світу автоматичних дверей. Версія Slimdrive SL-FR RC2 об’єднує архітектурну досконалість дверей із максимальною функціональністю:

  • потужний і надзвичайно тихий дверний привод
  • протестований захист від зламу відповідно до класу зламостійкості 2
  • підвищений рівень безпеки на аварійному та евакуаційному виході — безпечне відчинення навіть у разі пожежі

Автоматичні двері — безбар’єрний простір для будь-якого розміру дверей

Засклені протипожежні двері на сходову клітку.

У разі небезпеки, протипожежні двері на сходову клітку зачиняються надійно та автоматично.

Просторі лінійні розсувні двері, які оснащено приводами GEZE Powerdrive, характеризують зону входу нової будівлі. Потужні системи приводів елегантно і без зусиль справляються з великою вагою та великою шириною відчинення стулок розсувних дверей — безперервно, надійно і безпечно. Економні та елегантні приводи ECdrive забезпечують стабільно високий комфорт переміщення для менших лінійних розсувних дверних систем у будівлі — з вагою стулки до 120 кг.

Протипожежна профілактика: багатофункціональні дверні системи

Окрім лінійних розсувних дверей, GEZE також надала Jansen Campus різні автоматичні системи розпашних дверей. Великі розпашні двері з важкими дверними стулками і високою частотою руху було оснащено потужними приводами розпашних дверей TSA 160 NT. Вони відчиняють і зачиняють дверні стулки повністю автоматично й доступно — і також майже безшумно.

Протипожежні двері GEZE — безпечна річ

Всередині Jansen Campus механічні двостулкові протипожежні двері було оснащено зачинювачами TS 5000 E-ISM з двостороннім регульованим пристроєм фіксації у ковзаючій тязі. Вони призначені для елегантного комбінування безбар’єрного простору та протипожежного захисту. У відчиненому стані дверні стулки забезпечують комфорт безбар’єрного переміщення. У разі пожежі, вбудований блок управління з датчиком диму в ковзаючій тязі автоматично виявляє дим, обходить функцію фіксації та ініціює автоматичне зачинення дверей. Вбудоване регулювання порядку зачинення гарантує, що дверні стулки повністю зачиняються після кожного відчинення, виконуючи функцію протипожежних дверей. Цільний округлий дизайн зачинювачів GEZE продовжується в зачинювачах дверей серії TS 4000, які також використовуються на багатьох дверях у кампусі.

Вироби GEZE у Jansen Campus

  • Привод Slimdrive SL-FR RC2
  • Привод розпашних дверей TSA 160 NT
  • Зачинювач дверей GEZE TS 5000 E-ISM
  • GEZE TS 4000