Конкретні приклади

Підняти вітрила! Техніка для дверей та системи розсувних стін від GEZE на AIDAluna

AIDA Cruises розширила свій флот AIDAluna. Гігантський круїзний корабель підтримує найвищі стандарти щодо комфорту та обладнання. Наприклад, пасажири та персонал на борту користуються перевагами сучасного комфорту переміщення та безпеки самозакривних дверей GEZE.

Зручність і безпека мають найвищий пріоритет на борту

4 квітня 2009 року AIDAluna завершив свій перший рейс через Північне море та уздовж узбережжя Іспанії до Пальми-де-Майорки, де йому офіційно дали назву в рамках видовищного шоу. Сучасний клубний корабель пропонує своїм пасажирам преміальний досвід круїзів зі зручністю без будь-яких зусиль. Інноваційна техніка для дверей від GEZE забезпечує оптимальний комфорт переміщення до кают, ресторанів і барів, або під час прогулянки палубами. У відповідь, специфічні для морських умов норми безпеки було акуратно інтегровано в дизайн дверей корабля.

AIDAluna в цифрах

 • Побудований традиційною верф’ю Meyer у Папенбурзі
 • Офіційно отримав свою назву 4 квітня 2009 року в Пальмі, Майорка
 • Розміри: 32,2 м завширшки та 252 м завдовжки — більш як два футбольні поля
 • 13 палуб з 1025 пасажирськими каютами
 • 7 ресторанів, 11 барів і 6400 м² сонячних палуб

Необхідна на борту: VTM-сумісна техніка для дверей

Автоматичні розсувні двері в дизайні VTM пропонують пасажирам комфорт переміщення до верхніх палуб, ресторанів, магазинів AIDA та безлічі розважальних і спортивних споруд. Відповідно до стандарту техніки для морських перевезень (VTM), це стійкі до корозії та впливу морської води дверні приводи, в яких розміщено всі електронні компоненти всередині корабля і які призначені для зон з інтенсивним трафіком.

Самозакривні двері — безпечні та доступні

Засклені телескопічні двері в ресторані AIDAluna.

Розкіш: шестистулкові телескопічні двері до ресторану об’єднують зручність із прозорістю.

Автоматичні розсувні двері з круглою аркою та телескопічні двері доповнюють виняткову архітектуру на борту в декількох зонах корабля і пропонують комфорт переміщення пасажирам та персоналу. Незважаючи на обмежений простір, самозакривні двері на палубах 3 та 10 пропонують максимальну ширину відчинення, що дозволяє любителям засмагати зручно переміщуватися до верхньої палуби та/або зони басейну, навіть коли руки зайняті. Команда та персонал також користуються перевагами добре продуманої техніки для дверей GEZE. Автоматичні розпашні двері, що використовуються як «службові двері», оснащено індивідуальною технологією активації.Вони можуть відчинятися незначним зусиллям або, наприклад, контролюватися та зачинятися безконтактно радарними датчиками.

Зачинювачі дверей GEZE об’єднують зручність і безпеку на борту

Розсувні двері до палуб на борту AIDAluna.

Самозакривні двері оснащено дверними приводами, спеціально розробленими для морських умов.

Двері до цих 1025 пасажирських кают зачиняються комфортно та надійно у будь-який момент завдяки спеціальному дизайну зачинювачів GEZE TS 2000 з важелями та ковзаючими тягами. Зрештою, безпека має найвищий пріоритет на борту клубного корабля. Характерний дизайн GEZE у такий спосіб повністю інтегровано в систему безпеки на борту. Далі, усі протипожежні двері класу захисту A (незаймисті матеріали) на маршрутах аварійних та евакуаційних виходів оснащено верхніми зачинювачами:

 • TS 4000 та TS 5000 для дверей до 140 см завширшки
 • TS 4000 у тандемному дизайні для дуже важких і великих дверних стулок

У разі небезпеки, верхні зачинювачі надійно виконують зачинення, навіть якщо корабель надзвичайно нахилений, і тому відповідають вказівкам міжнародної конвенції про захист людського життя на морі — SOLAS. Повне планування та імплементацію техніки для дверей GEZE було здійснено у тісній співпраці з верф’ю Meyer, круїзними лініями AIDA Cruises та компетентною асоціацією з класифікації, щоб гарантувати максимальну безпеку та функціональність.

Механічні системи розсувних стін — гнучке використання простору

Із оснащенням AIDAluna, GEZE підтвердила свою експертизу не лише як комплексного постачальника техніки для дверей: наприклад, системи розсувних стін зі скла GEZE було встановлено в зоні басейну на палубі 11. Індивідуалізована, стійка до корозії, механічна система розсувних стін (MSW) виготовлена з 20 скляних елементів, розташованих по колу, оточує стійку DJ та захищає всю розважальну та сценічну електроніку. Тому стійку DJ можна повністю закрити вручну або відкрити настільки широко, як це потрібно, без великих зусиль, залежно від типу заходу.

Надійні партнери: GEZE і AIDA Cruises

Більш як десять років GEZE підтверджує свою експертизу у сфері техніки для морських перевезень на верфі Meyer. GEZE надала унікальні рішення щодо дверей та безпеки для всіх круїзних кораблів у флоті AIDA. Слідом за AIDAluna та його попередніми кораблями-братами — AIDAdiva та AIDAbella, — GEZE також оснастила AIDAblu, який офіційно отримав свою назву в Гамбурзі 9 лютого 2010 року, сучасною технікою для дверей та безпеки.

Вироби GEZE на AIDAluna

 • Автоматичні розсувні двері з круглою аркою
 • Автоматичні телескопічні двері
 • Зачинювач дверей GEZE TS 2000
 • TS 4000 та TS 5000 для дверей до 140 см завширшки
 • TS 4000 у тандемному дизайні для дуже важких і великих дверних стулок
 • Механічні системи розсувних стін (MSW)