Теми

Розумне та стильне обмеження простору

Нові чи змінні конструкції для житлових приміщень, більш ефективне використання офісних приміщень або гнучке використання скляних фасадів? Це дуже просто з сучасними системами обмеження простору. За допомогою систем розсувних стін та дверей, виготовлених з дерева, пластику, металу та скла, приміщення можуть бути індивідуально та гнучко розділені або з'єднані. Для всіх цих елементів функціональної архітектури GEZE пропонує рішення фурнітури, орієнтовані на дизайн.

Візуальне збільшення приміщень з розсувними скляними дверима

Розсувні двері зі скла забезпечують природне освітлення в приміщеннях.

Розсувні двері зі скла забезпечують природне освітлення в приміщеннях.

Гарна спроба, але здебільшого непрактична: адаптувати кімнати до різних призначень за допомогою полиць, екранів або розкладних перегородок або створити приватність та захист від шуму за допомогою фіранок або стін для розділення простору. У результаті, як правило, приміщення стає досить тісним і темним. Ось рішення, якому віддають перевагу дизайнери інтер’єрів і архітектори — швидко з'єднати або розділити кімнати за допомогою зручних розсувних дверей або стін. Використання скла забезпечує відчуття простору та прозорість.

Освітлення не тільки робить кожну кімнату ширшою та більшою — природне денне світло також робить великий внесок у фізичне та психологічне самопочуття користувачів та мешканців. Сучасна технологія скління також дає змогу замінити цілі поверхні стін склом. У результаті виходять оновлені елегантні офіси, зали для засідань, зали очікування або житлові кімнати без витрат на будівництво. Функціональна дверна фурнітура, окремі елементи якої переміщуються в ходових профілях, забезпечує мобільність та гнучкість.

Обмеження простору від GEZE: стильне розділення та з'єднання

Механічні системи розсувних стін (MSW) відкривають, ділять і обмежують приміщення та гнучко адаптують їх до конкретного призначення. Модульна конструкція MSW дає змогу використовувати різні системні елементи з різними функціональними можливостями. Елементи стаціонарних стулок можуть використовуватися як маятникові двері, розпашні та навісні двері або як глухі стулки. Також елементи стулок, які рухаються горизонтально, використовуються як розсувні двері.

Це означає, що закриті розсувні двері можна швидко перетворити у повністю функціональні розпашні двері за допомогою простого в експлуатації блокування. Це ідеальне рішення, якщо скляні стулки MSW, наприклад, у магазинах чи кафе не повинні відкриватися повністю, коли погода холодна. GEZE пропонує привабливі варіанти дизайну з різноманітними личкувальними профілями, які рухаються під нахилом до скла або мають сучасний кутовий дизайн.

Перейти до брошури про механічну систему розсувних стін (MSW) від GEZE (PDF | 3.27 MB)

Перейти до клієнтського порталу — інструмент конфігурування MSW

Системи розсувних стін від GEZE у фундації «Дім Рональда МакДональда»

Механічна система розсувних стін від GEZE (фото: Лотар Велс (Lothar Wels) для GEZE GmbH

Механічна система розсувних стін від GEZE (фото: Лотар Велс (Lothar Wels) для GEZE GmbH © Lothar Wels / GEZE GmbH

Завдяки найновішому будинку Рональда Макдональда в Тюбінгені юні пацієнти можуть залишатися зі своїми сім'ями до і після лікування в університетській лікарні. Відкрита архітектура будинку не тільки створює привабливу та світлу атмосферу. Вільний простір на першому поверсі також можна гнучко використовувати, наприклад, для проведення заходів.

Він може бути відкритий, перегороджений і відокремлений за допомогою ручних система розсувних стін (MSW) від GEZE. Його модульна структура надає можливість використовувати елементи системи з різними функціями. Таким чином, MSW є ідеальним рішенням для відкритого планування поверхів.

Система GEZE Pendulo складається з різних одно- і двостулкових маятникових дверей з фрамугою або без неї та з глухими стулками, які можна комбінувати між собою відповідно до індивідуальних потреб.

Система GEZE Pendulo © Jochen Stüber / GEZE GmbH

Система розсувних стін з цільного скла GEZE

У якості прозорої перегородки в офісах, у торгових будівлях або вдома: різноманітні елегантні рішення легко втілюються завдяки системі Pendulo. Особливості: система GEZE включає «інтелектуальну» технологію — вбудований зачинювач дверей — у нижньому проектованому профілі. Це означає, що двері можуть відчинятися в обох напрямах; забезпечується збалансований рух замикання і легке повернення у вихідне положення. Планування системи стін з цільного скла від GEZE також просте: онлайн інструмент конфігурування Pendulo дає змогу проектувати комплексні рішення швидко та легко з одного джерела, адаптуючи іх відповідно до ваших індивідуальних побажань.

Перейти до клієнтського порталу — інструмент налаштування Pendulo

Області застосування GEZE Pendulo

  • Перегородки між офісами та коридорами
  • Конференц-зали різного призначення
  • Зони очікування в медичних будівлях
  • Вітрини в торгових центрах
  • Рішення для вестибюлів у приватних та комерційних будівлях

Технічні рішення для розсувних дверей від GEZE: елегантна техніка та висока надійність

GEZE пропонує різні рішення фурнітури для функціональних і візуально привабливих систем розсувних дверей, перегородок чи інших рухомих елементів. Вони складаються з ходового профілю та рухомих роликових кареток, що переміщують з'єднані скляні, дерев’яні чи металеві стулки розсувних дверей. Їхні особливі переваги включають плавний хід і елегантний дизайн. Широкий асортимент кріпильних матеріалів пропонує різноманітні рішення.

Роликова та дизайнерська фурнітура для механічних розсувних дверей від GEZE

  Розсувні двері Розсувні віконниці
  Rollan
40 NT
Rollan
80 NT
Levolan
60
Levolan
120
Perlan
140
Perlan
AUT-NT
Perlan
140 KS
Perlan
AUT 2
Вага стулки
(макс.)
40 kg. 80 kg 60 kg 120 kg 140 kg 80 kg 140 kg 120 kg
Зручність ходу ** **** ****** ****** ***** ****** ***** ******
Матеріал стулки  
Дерево

ПВХ

Метал

Скло - -

Захист від корозії

Клас 1

Клас 1 Клас 3 Клас 3 Клас 2 - Клас 4 -

 ● = особливо підходить для
○ = також підходить для
- = ні

Роликова розсувна фурнітура Rollan і Perlan розроблена головним чином для міжкімнатних дверей, тоді як Perlan також підходить для зовнішнього використання.

Безліч можливостей дизайну під час планування

GEZE пропонує широкий спектр рішень для функціональних, міцних та естетичних перегородок для приміщень з розсувними дверима, системами розсувних стін та системами стін з цільного скла з великою кількістю можливостей дизайну під час планування.

Планувальники можуть конфігурувати механічну систему розсувних стін (MSW), а також стінну систему з цільного скла Pendulo та Levolan 60/120 онлайн за допомогою інструментів налаштування.

GEZE також пропонує навчання щодо систем у формі вебінарів у філії GEZE або на території замовника. Замовник отримує повну технічну документацію щодо проекту по кожній пропозиції. Спеціальні рішення для планування наявні за замовленням.

Швидке та просте встановлення

Рішення GEZE також мають багато переваг для монтажних компаній: MSW та Pendulo не потребують обробки скла для направляючих та профілів з постійним полем. Обидві системи можна легко та швидко встановити на будівельному майданчику.

За допомогою MSW адгезивний кут LSG дає змогу використовувати багатошарове безосколкове скло без додаткового профілю чи обробки скла.

Швидке та просте встановлення з лицьового боку та лише одним інструментом установки завдяки монтажній системі Levolan Smart fix.

Зручна експлуатація механічної системи розсувних стін

Відмінні експлуатаційні характеристики та низький рівень шуму досягаються завдяки технології направляючої кривої, а для переміщення скляних елементів вручну не потрібно багато зусиль. Повне відчинення, наприклад, фасадів магазинів на роликових каретках MSW SmartGuide робить систему надзвичайно гнучкою.

Розсувна система для дверей Perlan є надзвичайно надійною, особливо у дуже часто відвідуваних житлових та офісних приміщеннях:

  • завжди плавна робота завдяки двом внутрішнім кулькопідчіпникам у кожній роликовій каретці, конструкції ходового профілю та великому розміру транспортних роликів
  • захист від корозії та довговічність для приміщень з високою вологістю завдяки внутрішнім герметичним кулькопідчіпникам ходовий профіль з анодованого сплаву зменшує тертя, а також гарантує підвищений захист від корозії.
  • Плавне повернення в кінцеве положення завдяки GEZE Perlan 140 SoftStop захищає двері та дверну фурнітуру, тим самим збільшуючи термін експлуатації дверей.