Конкретні приклади

Різноманіття функцій та вишуканий дизайн

Schloss Elmau Retreat — Luxury Suites & Spa відомий не лише своєю історичною атмосферою. Саміт G7, який пройшов у п’ятизірковому готелі Superior в Крюні, Гарміш-Партенкірхен, в 2015 році, також сприяв міжнародній репутації повністю відреставрованого замкового готелю. GEZE обладнала вишуканий готель найсучаснішими дверними системами, які відповідають найвищим вимогам щодо функціональності, дизайну та комфорту.

Schloss Elmau Retreat розширює історичний Замок Ельмау

Після пожежі, що знищила більшу частину замка Ельмау, який захищено як історичну пам’ятку, в 2005 році, власник замку — Дітмар Мюллер-Ельмау (Dietmar Müller-Elmau) — вирішив перебудувати свій замковий готель з декількома розкішними додатковими елементами. Щоб запропонувати гостям належне розміщення, незважаючи на нові елементи, такі як концертний зал, на великій території було заплановано ще один готель, паралельно до перебудови замка.

Schloss Elmau Retreat, з його 47 номерами, є тепер частиною основного замка та світом у самому собі. Дизайн мюнхенських архітекторів Hilmer & Sattler представляє розкіш як найбільш вишукану простоту. Велику та сучасну архітектуру в стилі ар деко було створено з тонкими впливами Азії та Тоскани, з використанням вибраних матеріалів з усього світу.

Готель як витвір мистецтва — першокласна дверна система

Засклені двостулкові розсувні двері з круглою аркою стильно вбудовано в престижний вхід до розкішного готелю. Приводи GEZE Slimdrive SCR рухають дверні стулки майже безшумно, зустрічаючи гостей готелю зручністю та надзвичайною ефективністю.

Дверна система, яку елегантно вбудовано у фасад.

Крістоф Затлер (Christoph Sattler), архітектор, Hilmer & Sattler und Albrecht, Мюнхен

«Ми вибрали велику автоматичну систему напіврозсувних дверей від GEZE, побудовану у напрямі до зовнішньої сторони, як з’єднання складної архітектури фасаду та атмосфери зони входу Schloss Elmau Retreat. Дверна система із чотирма закругленими скляними стулками, легкометалевими профілями, монтованими з великою увагою, та стельовою розеткою у напівматовому, стриманому сірому кольорі підкреслює елегантність фасаду». Крістоф Затлер (Christoph Sattler), архітектор, Hilmer & Sattler und Albrecht, Мюнхен

Просторі проходи з оптимальним використанням денного світла

Клаудіа Дресель (Claudia Dressel), архітектор, DBLB Architekten + Ingenieure, Мюнхен

«Ця унікальна конструкція з 360 -технікою привода серії Slimdrive SCR, вбудована в стельову розетку, поєднує естетику скла з усіма вимогами щодо сучасних автоматичних дверей. Безбар’єрний прохід шириною 2,3 м було створено попри обмежену розщілину фасаду. Висота проходу 2,65 м і шість закруглених скляних елементів з боків забезпечують оптимальне використання наявного денного світла, додаючи яскравості та затишної атмосфери», — Клаудіа Дресель (Claudia Dressel), архітектор, DBLB Architekten + Ingenieure, Мюнхен

Скляні розсувні двері: ідеальна гармонія з архітектурою готелю

Ще одна автоматична дверна система від GEZE підкреслює елегантний дизайн вестибюля у фойє готелю; дві системи лінійних скляних розсувних дверей Slimdrive SL NT, монтовані з великою увагою, забезпечують вихід на терасу з краєвидом на чудові гори Ветерштайн.

Як свідчить монтаж приводів, висота яких становить усього 70 мм, на стаціонарні засклені дерев’яні елементи, класичні виконання від GEZE можна інтегрувати в будь-яку архітектуру та будь-яке середовище. Як і у всіх приміщеннях готелю, свідомо комбінувалися різні матеріали та кольори: легкометалеві профілі з порошковим покриттям бронзового кольору та корпуси приводів для автоматичних дверей ідеально пасують до дерев’яних елементів.

Зручність та безпека — завдяки інноваційним автоматичним дверям

Автоматичні дверні системи із технікою привода Slimdrive виконують усі вимоги складної діяльності готелю:

  • Відчинення та зачинення з елегантною точністю
  • Автоматичне налаштування значень часу утримування у відкритій позиції для підлаштування до частоти руху
  • Окремі налаштування для всіх параметрів руху для обох дверних стулок
  • Із сертифікатом відповідності та свідоцтвом відповідно до DIN 18650 і EN 16005
  • Сучасна техніка управління

аварійні та евакуаційні виходи з дверними системами GEZE

Скляні розсувні двері забезпечують оптимальний комфорт переміщення в щоденних операціях готелю завдяки приводу Slimdrive. У разі небезпеки вони функціонують як двері аварійного та евакуаційного виходів для надходження повітря у під часпожежі. Завдяки спеціальному варіанту привода FR, кнопка аварійного відкривання забезпечує їхнє безпечне відчинення навіть за збою живлення. Систему напіврозсувних дверей входу в готель також оснащено замком аварійного виходу, який дозволяє зачиняти ззовні всередину.

Вироби GEZE в готелі Hotel Schloss Elmau Retreat

  • Привод GEZE Slimdrive SCR
  • Лінійні скляні розсувні двері з серії Slimdrive SL NT