Конкретні приклади

Дубайська опера: автоматичні розпашні двері у морській архітектурі

Театр, концертний зал, виставкова зона та місце зустрічі: Дубайська опера пришвидшує биття сердець поціновувачів культури як перший багатофункціональний культурний символ у центрі Дубая. Функціональні розпашні двері GEZE ідеально пасують до постмодерністської архітектури цієї унікальної будівлі.

Традиційні форми, футуристичний дизайн, ультрасучасна техніка будівлі

Немов гігантський скляний корабель, башти Дубайської опери височіють над центром міста Дубай, у безпосередній близькості до комплексу Бурдж Халіфа та найбільшого фонтану в світі — Фонтану Дубая. Янус Росток (Janus Rostock) з глобальної інжинірингової та архітектурної групи Atkins спроектував вражаючу будівлю у формі, яка базується на дау. Форма традиційного арабського корабля вшановує історію Еміратів і поєднує традиції з сучасними вимогами щодо дизайну та функціональності. Це також демонструють автоматичні розпашні двері з приводами Powerturn, які гармонійно інтегруються у постмодерністську архітектуру.

Свобода творчості завдяки розпашним дверям GEZE із приводом Powerdrive

Для Дубайської опери украй важливо розважати і збагачувати як корінне населення, міжнародну спільноту, яка тут живе і працює, так і відвідувачів з усього світу своїми першокласними виставами. Із залом на 2000 місць та банкетними приміщеннями, які вміщують до 1000 гостей, гнучкість, зручність та безпека мають найвищий пріоритет щодо рішень по дверях. Приводи для розпашних дверей GEZE Powerturn поєднують у собі різноманітні функції, стриманий дизайн та максимальну гнучкість дизайну дверей у широкому спектрі структурних умов. Вони є ідеальним рішенням щодо дверей для похилих скляних фасадів, які також засновано на вигнутій формі дау.

Розпашні двері на фасаді: зручність і безпека

Всього 13 систем двостулкових розпашних дверей забезпечують для відвідувачів безбар’єрний доступ всередину Дубайської опери. Приводи розпашних стулок Powerturn безшумно, легко та безпечно рухають великі та важкі скляні стулки. Їхня унікальна функція «Smart swing» дозволяє дверям Powerturn легко відчинятися вручну зсередини. Типовий дизайн приводу GEZE, всього 7 см заввишки, однаково мірою акуратний та функціональний. Аварійні виходи з широким отвором уможливлюють максимально швидку евакуацію для кожного у разі небезпеки, такої як пожежа — навіть у разі вимкнення струму.

Безпечні аварійні виходи завдяки замку для аварійного виходу GEZE FTV 320

Якщо фасадні розпашні двері не використовуються в автоматичному режимі, вони утримуються зачиненими замком для аварійного виходу FTV 320. Компактний замок для аварійного виходу займає лише мінімум місця в дуже тонких дверних секціях. Коли активується кнопка всередині будівлі або якщо надходить сигнал від центрального блока пожежного сповіщувача, замок аварійного виходу відкривається і приводи Powerturn відчиняють дверні стулки. Всього з трьома засувками, дверний замок пропонує особливо надійне утримування та безпечне розблокування навіть за великих попередніх навантажень — наприклад, під час евакуації, коли у панічній ситуації люди штовхають двері.

Системи фіксації GEZE: гнучкість та безпека в інтер’єрах будівель

Численні механічні двостулкові розпашні двері, які ведуть зі сходів вестибюля на три верхні поверхи, повинні забезпечувати безбар’єрний комфорт переміщення, протипожежний захист та стриманий дизайн. Системи фіксації GEZE було обрано як рішення для дверей, щоб двері можна було лишати відчиненими, але автоматично зачиняти їх у разі пожежі. Вони утримують двері відчиненими за допомогою електричних пристроїв, допоки вони не будуть зачинені вручну або внаслідок ініціації пожежного датчика.

Розпашні двері з індивідуальною фіксацією — системи зачинювачів дверей GEZE

Докладний великий план зачинювача дверей GEZE TS 5000.

Стриманий дизайн для сучасних розпашних дверей: зачинювач дверей GEZE TS 5000. © Nicolas Thome / GEZE GmbH

Система зачинювачів GEZE TS 5000 E-ISM дозволяє виконувати електромеханічну фіксацію з можливістю плавного регулювання на обох стулках розпашних дверей у внутрішній частині. Кут фіксації стулок дверей можна індивідуально налаштувати в межах 80–130 градусів, що дозволяє адаптувати двері до різних конструктивних умов. Ковзаюча тяга E-ISM, яку помітно лише тоді, коли двері відчинені, забезпечує безперервний, стриманий дизайн дверей. Її оснащено функцією електромагнітної фіксації обох стулок дверей та системою вбудованого регулювання порядку зачинення, яку можна налаштувати на різну силу зачинення до EN 6. Якщо функція фіксації дверних стулок автоматично спрацьовує у разі пожежі, регулювання порядку зачинення забезпечує надійне, безпечне зачинення. Звичайно, усі вироби GEZE в Дубайській опері відповідають поточним європейським нормам і стандартам безпеки. Це означає, що системи TS 5000 E-ISM також мають дозвіл для використання з протипожежними та димозахисними дверима.

Вироби GEZE у Дубайській опері

  • Привод розпашних дверей GEZE Powerturn
  • Замок дверей аварійного виходу FTV 320
  • Системи фіксації із системами зачинювачів дверей GEZE TS 5000 E-ISM
  • Зачинювач дверей GEZE TS 5000