Конкретні приклади

GEZE на футбольному Чемпіонаті світу: протипожежна профілактика на стадіонах

Великі частини транспортної та готельної інфраструктури було повністю побудовано під час підготовчого періоду до Чемпіонату світу з футболу в Південній Африці, включно зі стадіонами «Cape Town Stadium» і «Nelson Mandela Bay Stadium». GEZE імплементувала спеціальні системи димо- та тепловідведення, а також рішення для протипожежної профілактики на обох стадіонах.

Сучасні стадіони з максимальними вимогами щодо протипожежного захисту та систем димо- та тепловідведення

Повна модернізація для Чемпіонату світу: одних лише спортивних стадіонів було повністю збудовано п’ять упродовж підготовчого періоду до Чемпіонату світу з футболу 2010 у Південній Африці. Нові будівлі, включно зі стадіоном «Cape Town Stadium» у Кейптауні та «Nelson Mandela Bay Stadium» у Порт-Елізабет, вимагали найвищих рівнів функціональності, безпеки та дизайну. Спроектований найкращою командою німецьких архітекторів Gerkan, Marg and Partners (gmp) для розміщення 68 000 футбольних фанатів зовнішній корпус «Cape Town Stadium» відбиває вхідне денне світло в сліпучій гаммі кольорів. gmp також спроектувала стадіон на 42 000 місць у Порт-Елізабет з конструкцією даху, яка охоплює дугами середину поля як пелюстки. Архітектори та будівельники вибрали сучасну техніку для дверей і вікон від GEZE для обох проектів.

Протипожежна профілактика через природне відведення диму

Кейптаунський стадіон, вигляд зсередини з нахилом.

Протипожежна профілактика була важливим аспектом у плануванні кейптаунського стадіону.

Пожежа — сценарій найгіршого випадку на спортивних стадіонах такого розміру, оскільки дим за секунди робить вказівники шляху евакуації невидимими. Ефективні системи димо- та тепловідведення (RWA) важливі для захисту аварійних та евакуаційних виходів. На стадіоні «Cape Town Stadium», який під час Чемпіонату світу 2010 також був відомий як «Green Point Stadium», оригінальна система димо- та тепловідведення (RWA) від GEZE витягує дим одразу після його виникнення. Теплий дим піднімається за допомогою імпульсу теплового руху, у той час як потоки свіжого повітря потрапляють всередину за допомогою отворів для подачі повітря (вікна та двері) у нижчій зоні стадіону. GEZE обладнала вікна для випуску внутрішнього повітря повністю удосконаленими електричними приводами системи димо- та тепловідведення (RWA). Окрім своєї функції димо- та тепловідведення, системи також допомагають із щоденною вентиляцією стадіону. Блок управління джерела аварійного живлення є «мозком» системи димо- та тепловідведення (RWA): він бере на себе подачу, координацію та моніторинг усіх пов’язаних систем відчинення та компонентів сигналізації.

Зачинювачі дверей GEZE: безпека та зручність у всіх сферах

Велику кількість візуальних і технологічних рішень із портфоліо зачинювачів дверей GEZE було інтегровано в зонах входу та дверях між приміщенням обох стадіонів. Наприклад, верхні зачинювачі GEZE з інтегрованою цикловою програмою для протипожежних та димозахисних дверей допомагають зачиняти дверні стулки у правильному порядку, щоб обидві стулки розпашних дверей зачинялися щільно, і функціонують як безпечний протипожежний зачинювач. Функція електромагнітної фіксації для дверних стулок зі змінними кутами відчинення гарантує, що велика кількість відвідувачів може комфортно пройти через двері стадіону. Разом з датчиком диму механізм виявлення сприяє протипожежній профілактиці. У разі пожежі функція фіксації призупиняється і двері зачиняються автоматично. Підлогові зачинювачі GEZE особливо ненав’язливі. Вони майже непомітно вбудовуються у підлогу, що робить їх ідеальними для дверей стадіону, які дуже часто використовуються. Звичайно, зачинювачі дверей також придатні для використання з протипожежними дверима.

Зручність елегантних дверей для ексклюзивних готелів

Сучасна віконна техніка у витонченому дизайні: готель Oyster Box у Дурбані.

Сучасна віконна техніка у витонченому дизайні: готель Oyster Box у Дурбані.

На першокласну якість рішень GEZE щодо дверей та безпеки покладаються не тільки планувальники та оператори футбольних стадіонів. Різні зачинювачі дверей з лінійки виробів GEZE також використовуються на п’ятизірковому розкішному курорті — готелі Oyster Box. Величну будівлю на півночі Дурбану, яка здіймається над Індійським океаном, було знову відкрито наприкінці 2009 року після декількох років реконструкції.

Тут шанувальники Чемпіонату світу могли насолоджуватися всіма зручностями перед спільним вболіванням під шум вувузел на матчах на розташованому поруч зі стадіоном «Moses Mabhida Stadium».

Стримана елегантність: зачинювачі дверей GEZE забезпечують комфорт переміщення

Традиційна колоніальна архітектура готелю Oyster Box формує привабливий контраст відносно свого сучасного інтер’єру. Ідеальне середовище для вбудованого зачинювача дверей GEZE Boxer, який повністю інтегрується у дверну стулку і пропонує незрівнянно стриманий зовнішній вигляд дверей. Готель «15 on Orange Hotel», названий за місцем розташування у центрі Кейптауна, було також реконструйовано саме вчасно для Чемпіонату світу. Не тільки елегантна та послідовна естетика зачинювачів дверей GEZE відігравала роль у досконалому бутик-готелі міста. Дизайнерські автоматичні розсувні двері зі скла також допомогли сформувати привітну та прозору атмосферу у готелі 15 on Orange. Елегантні блоки приводу GEZE Slimdrive SL всього 70 мм заввишки рухають стулки дверей, монтовані з великою увагою, безшумно та вишукано.

Техніка для дверей GEZE для нового аеропорту до Чемпіонату світу

Чемпіонат світу немислимий без відмінно функціонуючої авіаційної інфраструктури: приблизно за місяць до початку Чемпіонату світу почав свою роботу новий Міжнародний аеропорт імені короля Чакі на півдні Дурбану. Як і стадіони та розкішні готелі в країні, яка приймає Чемпіонат світу, новий аеропорт використовував сучасну та інноваційну техніку для зачинення дверей від GEZE для переміщення футбольних фанатів і команд безпечно, швидко та зручно між містами і континентами.

Вироби GEZE на стадіоні «New Green Point Stadium» (Кейптаун), у готелі Oyster Box (Дурбан) і в Міжнародному аеропорті імені короля Чакі (Дурбан)

  • Системи димо- та тепловідведення (RWA)
  • Електричні приводи RWA
  • Зачинювачі дверей верхнього розташування із вбудованим регулюванням порядку зачинення для протипожежних та димозахисних дверей
  • Електромагнітна функція фіксації
  • Вбудований зачинювач дверей GEZE Boxer
  • Підлогові зачинювачі
  • Система розсувних дверей GEZE Slimdrive SL