Конкретні приклади

Дверні системи GEZE підтримують інноваційну концепцію лікарні в Ethianum

Ethianum Heidelberg об’єднує профілактику, пластичну хірургію та медичні дослідження у міжгалузевому підході. Зі своїми сучасними дверними системами, GEZE допомогла забезпечити найвищий стандарт функціональності, безбар’єрного простору, протипожежної профілактики та дизайну в лікарні.

Вхідні двері та аварійні виходи в одному: GEZE

Зона входу Ethianum: лінійні розсувні двері на аварійному та евакуаційному виході з GEZE Slimdrive SL NT

Інноваційні дверні системи від GEZE у Ethіanum, Гейдельберг

Унікальну нову будівлю лікарні було відкрито в 2010 році після майже трьох років будівництва. Вона має 27 кімнат для пацієнтів і номерів класу люкс. Центр відкритого кругового фойє створює прозорий вестибюль, в якому домінують монтовані з великою увагою автоматичні лінійні розсувні двері, які виготовлено з теплоізолюючого скла.

Потужна система приводу Slimdrive, лише 7 см заввишки, рухає великі скляні стулки легко та акуратно, навіть за інтенсивного трафіка. Завдяки низці спеціальних приводів FR серії Slimdrive SL NT, які виконують безпечне відчинення навіть за відключення електроенергії, дверні системи також функціонують як двері аварійних та евакуаційних виходів у разі небезпеки, а також допомагають контрольованим димо- та тепловідведенням.

Доступний комфорт переміщення із зачинювачами дверей GEZE Boxer

Двері палат для пацієнтів обладнано вбудованими зачинювачами дверей з лінійки GEZE Boxer, які повністю інтегровано у стулку дверей. Елегантні зачинювачі з електричним приводом, які помітні лише тоді, коли двері відчинено, дозволяють м’яко та надійно зачиняти двері. Їхня сучасна функціональність та стриманий дизайн відмінно пасують до ексклюзивної атмосфери Ethianum та пропонують оптимальну зручність для пацієнтів та персоналу.

Ряд GEZE Boxer EFS під’єднано до системи контролю доступу на вхідних дверях зони профілактичної медицини. Відчинення дверей проти сили пружини активує функцію вільного ходу дверної системи, що забезпечує безбар’єрний рух без опору під час відчинення чи зачинення. У разі пожежі двері самостійно безпечно зачиняються як двері протипожежної зони.

Безпека та функціональність, коли це потрібно

Вхід до зони амбулаторної хірургії: двостулкові автоматичні скляні розпашні двері у протипожежному та димозахисному виконанні

Вхід до зони амбулаторної хірургії

Зручність і безбар’єрний простір мають особливе значення при перевезенні ліжок в зоні амбулаторної хірургії. Система двостулкових розпашних скляних дверей у протипожежному та димозахисну виконанні, з приводами розпашних дверей TSA, відчиняється автоматично через датчик руху при наближенні. У критичних щодо часу ситуаціях це означає, що двері вже відчинено ще до того, як персонал дістанеться до них.

Як альтернатива датчику руху, можлива також активація дверної системи ліктьовим вимикачем. Для обох стулок дверей можна індивідуально налаштувати час утримування у відкритій позиції. Вбудовані датчики забезпечують, що двері залишаються відчиненими, якщо хто-небудь перебуває в області оберту. Вбудоване регулювання порядку зачинення протипожежної серії TSA гарантує, що обидві дверні стулки знову зачиняються без збоїв — наприклад, коли люди, які евакуюються, пройшли через них, — щоб двері могли знову виконати свою функцію як протипожежні двері.

Багатофункціональні дверні системи з контролем доступу

Багато зон лікарні мають, здавалося б, суперечливі вимоги: двері повинні пропонувати зручний безбар’єрний доступ для персоналу, пацієнтів та відвідувачів, а також функціонувати як безпечні двері аварійних виходів та/або протипожежні двері у разі небезпеки. Контроль доступу також необхідний для дверних систем у певних зонах лікарні, щоб надати доступ лише уповноваженим особам. GEZE відповіла на цей виклик комбінованим рішенням, що складається із системи приводу розпашних дверей Slimdrive EMD-F, центрального блоку управління дверима аварійного виходу та багатогалузевої мережевої системи контролю доступу.

Гнучкий комфорт переміщення на вході до підземного паркінгу

Зовнішні двері, які з’єднують підземну парковку для автомобілів лікарні, є елегантними автоматичними розпашними дверима з приводом Slimdrive EMD-F у виконанні «70 мм», що уможливлює механічне відчинення з мінімальними зусиллями завдяки сервофункції. За необхідності, двері також відчиняються автоматично через датчик руху або кнопку. Двері функціонують як двері аварійного виходу з підземної парковки для автомобілів лікарні, завдяки інтегрованій системі управління дверима аварійного виходу GEZE SecuLogic з інтелектуальним блоком управління дверима TZ 320. Навіть у замкненому стані, дверна система відкриває аварійний вихід для всіх за допомогою аварійної кнопки, у той же час активуючи тривогу.

Мережева система контролю доступу утримує аварійний та евакуаційний виходи вільними

Зовнішні двері до підземної парковки для автомобілів стають «системними дверима» у цьому практично «тристоронньому рішенні» від GEZE, підключаючи мережеву систему контролю доступу. У разі небезпеки, контрольованими дверними системами в межах аварійного виходу також можна тимчасово контролювати через блок контролю доступу до дверей парковки для автомобілів. Після отримання дозволу через блок контролю доступу, уповноважені особи з карткою-пропуском можуть тимчасово пройти через контрольовані зони лікарні, щоб дістатися до безпечної зони.

Унікальні сервісні пакети для комплексних вимог

«Пацієнтам потрібен спокій та комфорт. Ефективні процеси та першокласна функціональність є пріоритетом для персоналу та оператора лікарні. Управління інфраструктурою об’єкта вимагає особливо надійних систем. Наші комплексні вимоги охоплюють аспекти безпеки, а також відповідність стандартам та настановам», — говорить Ральф Бреннайзен (Ralf Brenneisen), керівник управління інфраструктурою об’єкта в Ethianum. «Добре знати, що ми маємо підтримку з боку GEZE як професійного партнера з унікальних послуг, як зараз, так і в майбутньому», — говорить Ральф Бреннайзен (Ralf Brenneisen).

GEZE консультувала нас як спеціалістів на всіх етапах планування та проектування будівлі Ethianum, і знайшла ідеальне продуктове рішення для кожної ситуації — не лише щодо функціональності, а й щодо естетики.

Ральф Бреннайзен (Ralf Brenneisen), керівник управління інфраструктурою об’єкта в Ethianum

Ідеальні мережі — інтелектуальне управління доступом

Персонал лікарні та пацієнти у Ethianum використовують особистий пропуск, який надає їм індивідуальний доступ та права користувача, та реєструє всі особисті дані. Цей фокус на ефективності також відображається в гнучкій системі контролю доступу GEZE. Онлайн блоки контролю доступу GCMU 524 на основі веб-технологій можна об’єднувати в одне системне рішення з майже 100 зчитувальними пристроями. Нові або раніше немережеві дверні системи лікарні можна під’єднувати до мережевої системи контролю доступу в будь-який час і без жодних проблем.

Вироби GEZE в Ethianum

  • Версії приводів FR з серії Slimdrive SL NT
  • Вбудовані зачинювачі з лінійки GEZE Boxer
  • Різноманіття варіантів GEZE Boxer EFS
  • Система привода розпашних дверей Slimdrive EMD-F
  • Система управління дверима аварійного виходу GEZE SecuLogic
  • Блок управління дверима TZ 320
  • Управління контролем доступу GCMU 524 в режимі онлайн