Конкретні приклади

Повна синергія: дверні системи GEZE та вбудовані цільноскляні системи ІGG у дизайнерському готелі Great Northern

Без жодних сумнівів: вимоги готельної сфери щодо функціональності та дизайну стають дедалі суворішими. Зрештою, ціль полягає в тому, щоб запропонувати гостям приємні та незабутні враження у всіх відношеннях. Great Northern, нещодавно побудований у датському місті Кертемінде, як один із найбільш амбітних гольф- та спа-готелів Європи, не є винятком. GEZE надала 110 зачинювачів дверей, автоматичні системи розсувних дверей та інтегровані системи автоматизації для вражаючого удосконалення, яке поєднує зручну функціональність та стриманий дизайн.

Готель Great Northern поєднує скандинавський дизайн із природою Північних країн

Дверні системи GEZE у зоні входу готелю Great Northern, Данія.

Теплий прийом: дверні системи GEZE вітають гостей у готелі Great Northern, Данія. © Morten Bak / GEZE GmbH

Розташований у датському місті Кертемінде, готель Great Northern пропонує розкіш і задоволення з гольфом, готелем, рестораном та спа за першокласним міжнародним стандартом. Його поля для гольфа, наприклад, було розроблено Nicklaus Design — провідними на глобальному рівні архітекторами полів для гольфа. Перші плани для Great Northern було створено в 2011 році. Відкриття ексклюзивного спа в 2019 році ознаменувало завершення всього проекту, включно з полем для гольфа на 18 лунок, клубним будинком, готельними закладами та спа-комплексом — таким чином створюючи готель, який дарує задоволення не лише гостям і прихильникам гольфа, але й також шанувальникам архітектури та дизайну.

Будівлі Great Northern характеризуються вражаючим, та водночас вишуканим поєднанням скандинавської архітектури та глобального стилю. Вибрані матеріали, такі як легкі елементи ручної роботи з піщанику, темна деревина, тепла мідь і скло, підкреслюють органічну виразність чарівного скандинавського середовища гольф- і спа-курорту.

Високі стандарти щодо функціональності та дизайну до найдрібніших деталей

Вбудована цільноскляна система ІGG від GEZE на вхідних дверях готелю Great Northern.

Успішна інтеграція: вбудована цільноскляна система ІGG від GEZE доповнює дизайнерську концепцію входу в готель. © Morten Bak / GEZE GmbH

Датський виробник дверей Vahle A/S має багатий досвід в обладнанні готелів і забезпечив постачання усіх внутрішніх дверей будівлі через E+N Arkitekter. Щойно висохло чорнило на архітектурних кресленнях, як Vahle A/S почала шукати найкращі шляхи для задоволення високих стандартів щодо функціональності та дизайну, які було встановлено для дверей будівлі. 

«У готельній сфері, двері стають дедалі більш важливим елементом архітектури та вираження. Двері повинні відповідати нормативним функціональним вимогам, наприклад, щодо протипожежної безпеки та димовідведення; вони мають бути звуконепроникними, і до того ж стильними. Тому, зачинювачі дверей та дверні петлі повинні вбудовуватися у двері, що вимагає від наших постачальників розробляти дуже маленькі, вбудовані зачинювачі дверей. Навіть декілька міліметрів можуть мати велике значення. Дверні системи GEZE повною мірою відповідають цим високим вимогам». Бо Веєн (Bo Vejen), менеджер з продажів в Vahle A/S.

Усього, Vahle A/S надав 174 одиниці міжкімнатних дверей з оздобленням під темний дуб для готелю, спа-комплексу та клубного будинку. З них, 110 дверей було оснащено вбудованими зачинювачами від GEZE.

Вбудовані зачинювачі дверей GEZE є найменшими виробами з найкращим дизайном на ринку, і вони ідеально задовольняють потреби готелю Great Northern. Петлі або зачинювачі дверей, які приховано у дверях, не порушують їхній зовнішній вигляд.

Бо Веєн (Bo Vejen), керівник відділу з продажів в Vahle A/S
Цільноскляні розсувні двері з автоматизацією дверей від GEZE у готелі Great Northern.

Стильне рішення: скляні розсувні двері з автоматизацією дверей від GEZE © Morten Bak / GEZE GmbH

Стильні та функціональні: автоматичні розсувні двері

Вражаючі подвійні телескопічні розсувні двері, повністю виготовлені зі скла, відокремлюють зону ресторану та лаунж-зону від зони рецепції. Автоматизація дверей GEZE забезпечує повний доступ з опцією блокування дверей у повністю відкритому стані, коли це необхідно.

Більше про нашу систему розсувних дверей GEZE Slimdrive SLT

Автоматичні дверні системи забезпечують комфорт безбар’єрного переміщення

В елітному готелі та ресторані, такому як Great Northern, найбільше уваги приділяється комфорту. Гості та персонал повинні мати змогу насолоджуватися комфортом безбар’єрного переміщення по всій території. З огляду на це, усі міжкімнатні розсувні двері, включно з дверима на кухні та у ресторані, а також зовнішні двері та двері тераси, які ведуть до спа та клубного будинку, оснащено автоматичними дверними системами GEZE. 

Деталізованийвигляд автоматичної дверної системи від GEZE, вбудованої у дверну раму в готелі Great Northern.

Стримане рішення: автоматична дверна система від GEZE вбудовується у дверну раму. © Morton Bak / GEZE GmbH

Системи контролю доступу: для високих вимог до безпеки у готельному секторі

Важливо, щоб гостьові та службові зони в готелях було розділено у ненав’язливий спосіб. Тому GEZE надала автоматичні дверні приводи з інтегрованою системою персональної безпеки. Вони можуть використовуватися, наприклад, для захисту входу до спа для персоналу та обмеження доступу до технічного приміщення. 

Дізнатися більше про безпеку та управління доступом

Амбітна архітектура вимагає унікальних рішень

Щоб підкреслити стильний дизайн будівлі, архітектори зробили вибір на користь автоматизації розсувних дверей системами, які вбудовуються у стелю. Рішення GEZE також переконливо зарекомендували себе у цій сфері: GEZE — єдиний постачальник на ринку, який розробив рішення щодо автоматизації розсувних дверей для вбудованих цільноскляних систем. 

Дізнайтеся про індивідуальні рішення щодо розсувних дверей для унікальних випадків застосування

Більше про наші вбудовані цільноскляні системи

Безпечно та практично: централізоване управління будівлею

У великому курортному готелі, такому як Great Northern, вкрай важливо, щоб усі процеси функціонували належним чином. Централізована система управління будівлею надзвичайно корисна для цього. Завдяки автоматизації, експлуатація будівлі стає безпечнішою, зручнішою та енергоефективною. Тому, всі рішення GEZE об’єднуються в єдину систему управління, що дозволяє керувати всіма ними з одного централізованого місця.

Готель Great Northern є неймовірно захоплюючим проектом, оскільки його архітектура є надзвичайно самобутньою та амбітною. Ми розширюємо свій профіль у будівництві готелів і задоволені тим, що можемо допомогти у вирішенні складних завдань, таких як приховування всієї автоматики у звичайних дверях та в цільноскляних системах, водночас задовольняючи найвищі функціональні вимоги норм законодавства, наприклад, щодо протипожежної безпеки та захисту від диму.

Кент Хвідтфельдт (Kent Hvidtfeldt) з GEZE Denmark
У готелі Great Northern, Кертемінде, кам’яні стіни, дерев’яна панельна обшивка та скляні розсувні двері чудово поєднуються зі стриманими дверними системами GEZE.

У Great Northern всі елементи перебувають у повній гармонії — від кам’яних стін і дерев’яної панельної обшивки до скляних розсувних дверей із непомітними дверними системами GEZE. © Morten Bak / GEZE GmbH

Рішення GEZE добре продумані до найдрібніших ддеталей

«Готельна сфера дедалі більше потребує мінімалістичних і прихованих рішень, які можуть одночасно працювати з великими заскленими та важкими металевими дверима. Ми витрачаємо багато часу на консультації щодо рішень та їхніх обмежень, і разом з GEZE ми можемо запропонувати саме те, що потрібно галузі. У нас чудові партнерські відносини з GEZE, і ми дуже добре розуміємо їхню продукцію. Great Northern — велика будівля, але для нас важливі невеликі, добре продумані та естетичні дрібниці. І GEZE зробила великий внесок у їхнє вдосконалення», — говорить Бо Веєн (Bo Vejen), менеджер з продажів в Vahle A/S.

Коротко про вироби GEZE у готелі Great Northern