Конкретні приклади

Автоматичні двері GEZE сприяють хорошій атмосфері для юних пацієнтів

GEZE також є провідним постачальником техніки для дверей, вікон та безпеки у СК. GEZE UK Ltd реалізувала найсучасніші рішення щодо дверей у дитячій лікарні John Radcliffe Hospital в Оксфорді, вміло поєднуючи функціональність лікарні з комфортною атмосферою для молодих пацієнтів.

Непомітна ефективність: системи розсувних дверей Slimdrive SL

Системи засклених розсувних дверей на вході до дитячої лікарні.

Система автоматичних скляних розсувних дверей з приводами Slimdrive SL у стриманому дизайні 70 мм.

Дитячу лікарню John Radcliffe Hospital спроектовано архітекторами Parry Bowen та побудовано відповідно до останніх стандартів щодо архітектури лікарень. Яскравою деталлю, яка привертає увагу на головному вході, є двостулкові автоматичні розсувні двері з потужною системою приводу GEZE Slimdrive SL, що функціонує майже непомітно завдяки висоті своєї конструкції у всього 70 мм. Автоматичний привод Slimdrive SL ненав’язливо та елегантно інтегрується в сучасний фасад лікарні; він безшумно та ефективно управляє тисячами циклів руху щодня у інтенсивно працюючій дитячій лікарні.

«Ми захоплені дизайном нашої зони входу. Це — саме та атмосфера, якої очікують від сучасної дитячої лікарні. Висока якість виконання робить ключовий внесок у комфортну та привітну атмосферу для пацієнтів та персоналу лікарні», — говорить Вікі Холкрофт (Vickie Holcroft), керівник проекту в лікарні John Radcliffe Hospital.

Автоматичні розпашні двері: зручність на всій території лікарні

Системи розпашних дверей із серії приводів GEZE TSA використовуються у всьому комплексі лікарні, де функціональність та комфорт переміщення мають особливе значення. Автоматичний дверний привод TSA 160 забезпечує легке та надійне відчинення та зачинення автоматичних дверей, навіть у місцях зі значним трафіком. Верхній зачинювач TS 4000 забезпечує гнучкий комфорт переміщення на розпашних дверях з ручним відчиненням. Сила закривання зачинювачів може встановлюватися індивідуально і може ідеально підлаштовуватися відповідно до потреб кожної зони лікарні. Вони дозволяють відчиняти дверні стулки з мінімальним зусиллям, наприклад, для дітей і слабких дорослих. Приводи TSA полегшують транспортування ліжок та/або пацієнтів для персоналу лікарні.

Унікальна архітектура дитячої лікарні John Radcliffe Hospital вимагає надійних і міцних виробів, які можуть витримувати високі навантаження, але естетично інтегруються в дизайн будівлі. Slimdrive SL є ідеальним рішенням для цього. Системи розпашних дверей з лінійки виробів TSA також незамінні в лікарнях. Простий доступ, який вимагає незначних зусиль, гарантує швидке переміщення у всій будівлі лікарні — передумова, яка може врятувати життя.

Жюль Кесте-Вільямс (Jules Quested-Williams), керівник відділення продажів і маркетингу в GEZE UK Ltd

Управління доступом для контрольованих зон лікарні

Щоб захистити контроль доступу до чутливих зон лікарні, розпашні двері в операційні та відділення інтенсивної терапії було також оснащено приводом TSA з електромагнітною системою замикання. Це гарантує, що тільки авторизовані особи можуть увійти в ці зони.

Вироби GEZE у дитячій лікарні John Radcliffe Hospital

  • Автоматичний дверний привод TSA 160
  • Зачинювач верхнього розташування TS 4000