Конкретні приклади

GEZE підтримує протипожежну профілактику в лікарні Robert Bosch Hospital

Атріум лікарні Robert Bosch Hospital у Штутгарті, який було відкрито в 2014 році, з’єднує зони обслуговування, навчання та досліджень. Зачинювачі та протипожежні двері GEZE допомагають виконати суворі вимоги лікарні щодо безбар’єрного простору, зручності та протипожежної профілактики.

Протипожежна профілактика з високою щоденною функціональністю

Засклені двостулкові двері у внутрішню частину лікарні

Щоденний безбар’єрний простір, надійна пожежна безпека у разі небезпеки © Jürgen Pollak / GEZE GmbH

Добудова атріуму пов’язана з основною будівлею лікарні широкими проходами з великими протипожежними дверима. Вони призначені для того, щоб забезпечувати безбар’єрний простір у повсякденній роботі лікарні, але самостійно зачиняються з механічним дверним рішенням у разі пожежі.

Ці складні вимоги було виконано за допомогою нових зачинювачів GEZE із її серії з функцією вільного ходу. Завдяки функції вільного ходу, яка активується відчиненням дверей проти ходу пружини, двері можна відчинити та зачинити навіть мінімальним зусиллям. Це робить двері легкими для навігації для людей з обмеженими можливостями щодо мобільності, а також їх можна зручно використовувати для перевезення ліжок та з великою кількістю відвідувачів.

Завдяки функції вільного ходу, за щоденного використання, двері функціонують так, ніби зачинювачі дверей відсутні — але все ж вони надійно та безпечно зачиняються у разі пожежі. Силу зачинення зачинювачів дверей можна налаштувати до значення EN 6.

З можливістю адаптації: новий асортимент ковзаючих тяг GEZE

Персонал лікарні проходить через двостулкові двері

Системи зачинювачів розпашних дверей від GEZE — забезпечення комфорту та безпеки для повсякденного життя лікарні © Jürgen Pollak / GEZE GmbH

Нова вдосконалена лінійка ковзаючих тяг із вбудованою системою регулювання порядку зачинення для двостулкових дверей тепер означає, що системи фіксації також можна планувати ще простіше та гнучкіше.

Три нові версії ковзаючих тяг дозволяють адаптувати системи фіксації GEZE до практично будь-якого встановлення.

Зачинювач з електричним приводом GEZE як протипожежні двері

  • Ковзаюча тяга TS 5000 R-ISM/S з блоком управління з датчиком для виявлення диму та вбудованою системою регулювання порядку зачинення, яка безпечно зачиняє обидві стулки дверей у разі пожежі.
  • Рухома стулка: зачинювач з електричним приводом TS 5000 із функцією комфортної фіксації та вбудованим пожежним датчиком на перемичці, який активує зачинення дверей у разі пожежі.
  • Стаціонарна стулка: автоматичне зачинення через зачинювач дверей; може утримуватися відчиненою як непрохідна стулка через вбудовану електричну функцію фіксації у ковзаючій тязі.

Функція вільного ходу плюс функція комфортної фіксації

Лікарняне ліжко проходить через безбар’єрні протипожежні двері

Протипожежні двері та двері аварійного виходу з безбар’єрною зручністю для користувачів © Jürgen Pollak / GEZE GmbH

Комбінація функції вільного ходу з новою функцією комфортної фіксації від GEZE створює спеціальні переваги для системи двостулкових дверей. За нормальної експлуатації, рухома стулка може блокуватися наприкінці області вільного ходу або постійно утримуватися відчиненою. Ця стандартна функція запобігає будь-якому небажаному зачиненню — наприклад, якщо є протяг — і також не дає дверям застрягнути у напіввідкритому стані. Функція комфортної фіксації з можливістю модернізації до існуючих зачинювачів з електричним приводом TS 5000. На протипожежну профілактику це не впливає — навіть у заблокованому режимі протипожежні двері надійно зачиняються з будь-якого відкритого положення у разі тривоги.

Об’єднані протипожежні двері та двері шляху евакуації

Оскільки для їхньої роботи потрібна лише невелика сила, 2-стулкові двері протипожежної зони також можуть використовуватися як аварійний вихід, використовуючи будь-яку дверну стулку у напрямку шляху виходу. У разі небезпеки, дверні стулки можна відчинити повністю, оскільки позицію фіксації можна перекрити. Вбудований пристрій регулювання порядку зачинення гарантує, що обидві дверні стулки знову зачиняються без збоїв — наприклад, коли люди, які евакуюються, пройшли через них, — щоб двері могли знову виконати свою функцію як двері протипожежної зони.

Зачинювач дверей GEZE Boxer виконує найсуворіші вимоги

Детальний вигляд зачинювача розпашних дверей Boxer E-ISM-EFS

Вбудований зачинювач розпашних дверей E-ISM EFS з серії GEZE Boxer © Jürgen Pollak / GEZE GmbH

Престижні зони атріуму представляють той же безбар’єрний простір, зручність і потреби пожежної безпеки, що й двері для доступу. Рішення тут включає зачинювачі з електричним приводом з серії GEZE Boxer, які непомітно інтегруються у двері. Наприклад, системи зачинювачів з електричним приводом Boxer E-ISM EFS із функцією комфортної фіксації вбудовано у двостулкові з’єднувальні двері в коридорах, на рухомій стулці; також було встановлено ковзаючу тягу з кришкою із вбудованим пристроєм регулювання порядку зачинення. Зачинювач з електричним приводом Boxer EFS на рухомій стулці та стандартний зачинювач Boxer на нерухомій стулці було повністю вбудовано у дверну стулку, яка підтримує вишуканий зовнішній вигляд сучасних дверей.

Вироби GEZE в лікарні Robert Bosch Hospital

  • Системи зачинювачів з електричним приводом GEZE
  • Системи зачинювачів з електричним приводом Boxer E-ISM EFS
  • Зачинювач з електричним приводом Boxer EFS