Автоматичні або ручні розсувні двері: що краще обрати під час планування ваших дверей?

Розсувні двері часто використовують, коли потрібне особливо зручне і водночас елегантне рішення, яке заощаджує простір. Але в деяких випадках кращим рішенням можуть стати розпашні або навіть карусельні двері: ми підтримаємо вас у пошуках правильного рішення щодо дверей.

Різноманітні варіанти розсувних дверей — швидкий огляд

GEZE ECdrive T2 у філії ALDI SÜD, м. Мюльдорф-ам-Інн (Mühldorf am Inn), Баварія

Витончений та елегантний дизайн у поєднанні з ефективністю: частота використання системи розсувних дверей, встановленої у ALDI SÜD у місті Мюльдорф-ам-Інн (Mühldorf am Inn), складає більш ніж 4000 циклів відчинення та зачинення на день. © Robert Sprang / GEZE GmbH

Протипожежний захист, безбар'єрний простір, комфортність та частота відвідування — рішення від GEZE для розсувних дверей відповідають усім цим вимогам. Однак, із кожним новим проєктом перед планувальниками та архітекторами стоїть завдання задовольнити конкретні структурні вимоги та обрати тип дверей із найкращим поєднанням властивостей та функціональності.

Система розсувних дверей для зовнішнього та внутрішнього використання

Безбар'єрний простір у поєднанні з безпечністю та елегантним дизайном — усе це можливо завдяки автоматичним розсувним дверям. Системи розсувних дверей від GEZE для використання всередині та зовні будівлі забезпечують комфортний доступ та одночасно задовольняють естетичні вимоги архітекторів. Вони відповідають суворим стандартам безпеки навіть у найкритичніших ситуаціях. Вбудована акумуляторна батарея гарантує, що розсувні двері відчиняться або зачиняться автоматично у разі, наприклад, вимкнення електропостачання. Крім того, автоматичні розсувні двері є оптимальним вибором із точки зору енергоефективності: По-перше, у нормальному випадку жодні двері не можуть залишатися відкритими, по-друге, енергоефективні системи профілів, такі як GEZE ECdrive T2, забезпечують покращений енергетичний баланс. Окрім наших стандартних виробів ми пропонуємо вам також численні індивідуальні автоматичні рішення, пов'язані з розсувними дверима. 

Неважливо, чи йдеться про кімнатну перегородку, обмеження простору або прохід — система розсувної фурнітури для дверей від GEZE з ручним управлінням сприяє плавному та безшумному відчиненню й зачиненню дверей у внутрішній частині будівлі — навіть у разі інтенсивного навантаження та експлуатації. Скляні розсувні двері одразу привертають до себе увагу та створюють чудові архітектурні акценти, а також оптимально пропускають денне світло. Наша першокласно оброблена та доведена до ідеалу розсувна фурнітура для дверей встановлює стандарти гнучкого планування та свободи в оформленні.

Переваги розсувних дверей

Загалом, коли мова йде про зручність, безпечний доступ та дизайн, система розсувних дверей GEZE є виграшним варіантом незалежно від бажаного результату — чи то вражаючий вхід, чи то яскравий архітектурний елемент у внутрішній частині будівлі.

Системи розсувних дверей від GEZE застосовуються у багатьох галузях

GEZE ECdrive на вході до операційної зали в Інституті охорони здоров'я дітей, Варшава

GEZE ECdrive на вході до операційної зали в Інституті охорони здоров'я дітей, Варшава © Łukasz Janicki / GEZE Polska

Неважливо, чи йдеться про роздрібну торгівлю, готельну та ресторанну справу або будівлі громадського призначення — автоматичні розсувні двері забезпечують доступ до будівель приблизно у 80 відсотках випадків. Це зумовлено важливістю того, щоб якомога більше людей мали можливість входити до будівлі або виходити з неї у найбільш зручний та безпечний спосіб. Але безконтактна експлуатація та безбар'єрний доступ також відіграють велику роль у разі застосування у внутрішній частині будівель. Автоматичні розсувні двері часто використовуються в місцях із більш суворими вимогами щодо гігієни та санітарії, наприклад у лікарнях.

За винятком нашого виробу Apoll, розсувна фурнітура для дверей від GEZE встановлюється лише всередині будівель — зокрема, в офісних будівлях, лікарських кабінетах або також у приватному житловому секторі.

Основні вимоги та функції трьох типів дверей

  РОЗСУВНІ ДВЕРІ КАРУСЕЛЬНІ ДВЕРІ РОЗПАШНІ ДВЕРІ

Протипожежний захист

Розсувна фурнітура для дверей: Ні

Автоматичні розсувні двері: Так
Ні

залежно від вибору продукту, див. тут.

Безбар'єрний простір

Розсувна фурнітура для дверей: за бажанням замовника

Автоматичні розсувні двері: Так

Ні Так, але дотримуйтесь обмежень використання з урахуванням виняткових ситуацій.
Шляхи евакуації

Розсувна фурнітура для дверей: Ні

Автоматичні розсувні двері: Так, якщо вони затверджені як аварійні та евакуаційні виходи

Ручні: Ні

Автоматичні: Лише для аварійних та евакуаційних виходів (не захисту від диму): Так, лише з варіантом фурнітури із функцією «Break-Out» зі стулками, що складаються

Так, це можливо для більшості розпашних дверей. Винятки наведені тут.

Внутрішні/зовнішні двері

Розсувна фурнітура для дверей: для застосування всередині будівлі

Автоматичні розсувні двері: Обидва, переважно застосування зовні

І те, і інше

Залежно від типу розпашних дверей можливі міжкімнатні або фасадні двері. Додаткову інформацію можна отримати тут:

Для систем фіксації: Різні вимоги та функції, які не застосовуються згідно з таблицею, можуть бути реалізовані для специфіки конкретної будівлі. Зв'яжіться з нами.
Частота відвідування

Розсувна фурнітура для дверей: Низька / середня

Автоматичні розсувні двері: Висока

Ручні: Від низької до високої

Автоматичні: Висока

Висока, винятки наведені тут.

Доречні дверні системи Для одностулкових і багатостулкових розсувних дверей 3- і 4-стулкові дверні системи

Одно- та двостулкові дверні системи можливі для більшості розпашних дверей, правої та лівої навісних дверей. Винятки наведені тут.

Матеріал стулки деревина / скло / метал Деревина + скло Скло / алюміній

Деревина та скло для більшості розпашних дверей. Винятки наведені тут.

Підберіть систему розсувних дверей, яка найбільше відповідає вашому об’єкту

Ви вже знаєте, що система розсувних дверей ідеально відповідає вашим вимогам у частині конструкції? Тоді дізнайтеся більше про особливі характеристики нашої групи продукції розсувних дверей із нашої підбірки порад.

Знайдіть доречні автоматичні розсувні двері

Знайдіть доречну фурнітуру для розсувних дверей

Комплексне планування дверей за допомогою BIM

Двері — одна з найскладніших складових частин планування будівлі. Ми пропонуємо комплексні поради щодо BIM та безкоштовні дверні об’єкти BIM. Наприклад, ви можете завантажити розсувні двері від GEZE до будь-яких систем автоматизованого проєктування та налаштовувати їх відповідно до своїх вимог. Це цінний інструмент для комплексного планування будівлі.

Дізнатися більше про об'єкти BIM від GEZE