Карусельні двері — правильний вибір для планування дверей?

Чи то карусельні, чи то розпашні або розсувні двері: кожен тип дверей має певні переваги та недоліки залежно від конструктивних вимог. Чи є карусельні двері правильним вибором з точки зору цільового використання, або ж вам потрібен інший тип дверей? Ми підтримуємо вас у пошуку правильного рішення для дверей.

Швидка порівняльна перевірка різних карусельних дверей

Механічні карусельні двері TSA 325 NT від GEZE зі Slimdrive EMD-F у готелі The Nadler Hotel, Лондон

Надійні та ідеально підібрані до атмосфери готелю: Механічні карусельні двері TSA 325 NT від GEZE зі Slimdrive EMD-F у готелі The Nadler Hotel, Лондон © Michael Molloy / GEZE GmbH

Протипожежний захист, безбар'єрний простір або частота доступу — функції дверей так само різноманітні, як і вимоги до самих дверей. Під час роботи над кожним об’єктом на планувальниках та архітекторах лежить відповідальність за вибір типу дверей з найкращим поєднанням можливостей та функцій із цього складного набору варіантів.

Механічні карусельні двері проти автоматичних карусельних дверей

Механічні карусельні двері забезпечують легкий і тихий доступ і служать елегантним входом у будівлю. Вони найкраще підходять для вузької ширини проходу з меншою кількістю відвідувачів. Вони також можуть забезпечувати більш високу частоту доступу залежно від конструкції.

Автоматичні варіанти пропонують надзвичайну зручність із високою частотою доступу. Завдяки різним режимам експлуатації та налаштування автоматичними карусельними дверима можуть користуватися всі. Безконтактна функціональність дверей також є важливим гігієнічним фактором. Крім того, автоматичні варіанти пропонують можливість автоматичного виявлення помилок і можуть бути вбудовані в систему автоматизації будівлі.

Переваги карусельних дверей

Загалом, карусельні двері використовуються у вхідних зонах будівлі. Усі карусельні двері забезпечують надзвичайний захист від протягів, шуму, пилу та бруду, що сприяє підвищенню енергоефективності в будівлях. Однак в обмежених випадках цей тип дверей може виступати єдиним аварійним та евакуаційним виходом. У такому разі необхідний варіант фурнітури із функцією «Break-Out» зі стулками, що складаються. В якості альтернативи, наприклад, ви можете спланувати розпашні двері на додаток до карусельних дверей. Таким чином ви також забезпечите безбар'єрний доступ, недоступний для карусельних дверей.

Карусельні двері — підходяще рішення для багатьох галузей

Механічні карусельні двері з цільного скла TSA 325 GG від GEZE у Музеї історії польських євреїв, Варшава

Елегантний дизайн та ефективний захист від негоди: Механічні карусельні двері з цільного скла TSA 325 GG від GEZE у Музеї історії польських євреїв, Варшава © Lukasz Janicki / GEZE GmbH

Офісні будівлі, торгові центри, лікарні та готелі — механічні та автоматичні карусельні двері використовуються в широкій низці різних галузей. Звичайно, кожна галузь має конкретні вимоги, але такі аспекти, як енергоефективність або захист від негоди, важливі для зовнішніх дверних рішень у всіх типах будівель. Завдяки своїй унікальній конструкції, карусельні двері майже завжди закриті, що сприяє постійному відмежуванню мікроклімату у приміщенні та на вулиці. Вони покращують енергоефективність будівель та надають помітні переваги з точки зору витрат. Крім того, вони допомагають створити комфортний мікроклімат у приміщенні вхідної зони, яка потім може функціонувати як повністю корисне приміщення. Ще однією перевагою карусельних дверей є те, що вони прискорюють доступ до будівлі, забезпечуючи покращену безпеку та комфорт у громадських будівлях, як-от аеропорти чи торгові центри.

Основні вимоги та функції трьох типів дверей

  КАРУСЕЛЬНІ ДВЕРІ РОЗПАШНІ ДВЕРІ РОЗСУВНІ ДВЕРІ

Протипожежний захист

Ні

залежно від вибору продукту, див. тут.

Розсувна фурнітура для дверей: Ні

Автоматичні розсувні двері: Так

Безбар’єрний доступ

Ні Так, але дотримуйтесь обмежень використання з урахуванням виняткових ситуацій.

Розсувна фурнітура для дверей: опціонально

Автоматичні розсувні двері: Так

Шляхи евакуації за планом будівлі

Механічні: Ні

Автоматичні: Лише для аварійних та евакуаційних виходів (не захисту від диму): Так, лише з варіантом фурнітури із функцією «Break-Out» зі стулками, що складаються

Так, це можливо для більшості розпашних дверей. Винятки наведені тут.

Розсувна фурнітура для дверей: Ні

Автоматичні розсувні двері: Так, якщо вони затверджені як аварійні та евакуаційні виходи

Міжкімнатні / фасадні двері

І те, і інше

Залежно від типу розпашних дверей можливі міжкімнатні або фасадні двері. Додаткову інформацію можна отримати тут:

Для систем фіксації: Різні вимоги та функції, які не застосовуються згідно з таблицею, можуть бути реалізовані для специфіки конкретної будівлі. Зв'яжіться з нами.

Розсувна фурнітура для дверей: для внутрішньої частини будівлі

Автоматичні розсувні двері: Обидві, насамперед зовнішня область

Частота доступу

Механічні: Від низької до високої

Автоматичні: Висока

Висока, винятки наведені тут.

Розсувна фурнітура для дверей: Низька / середня

Автоматичні розсувні двері: Висока

Відповідні дверні системи 3 і 4-стулкові дверні системи

Одно- та двостулкові дверні системи можливі для більшості розпашних дверей, правої та лівої дверей із розпашною стулкою. Винятки наведені тут.

Для одностулкових і багатостулкових розсувних дверей
Матеріал стулки деревина / скло / метал Скло / алюміній

Дерево та скло для більшості розпашних дверей. Винятки наведені тут.

Деревина + скло

Підберіть карусельні двері, які найбільше відповідають вашому об’єкту

Чи відповідають карусельні двері вашим конструктивним потребам? У нашому асортименті GEZE представлений широкий вибір варіантів карусельних дверей для задоволення конкретних запитів. Ми з радістю допоможемо вам у виборі правильних карусельних дверей.

До статті про карусельні двері

Перегляньте наші карусельні двері та всі відомості про продукцію тут

Наш сервіс завантаження

Ми надаємо вам всю важливу інформацію про наші продукти та послуги у зоні завантаження, включно з карусельними дверима GEZE.

Інформаційні матеріали щодо карусельних дверей

Комплексне планування дверей за допомогою BIM

Двері — одна з найскладніших складових частин плану будівлі. Ми пропонуємо розширені поради щодо теми BIM та безкоштовні дверні об’єкти BIM. Вони дозволяють, наприклад, завантажувати карусельні двері GEZE у різні системи CAD та індивідуально їх налаштовувати. Це робить їх цінним інструментом для вашого інтегрованого плану будівлі.

Дізнатися більше про об'єкти BIM від GEZE