Конкретні приклади

Естетика скла: цільноскляні двері в Leonardo Glass Cube

Вбудовані цільноскляні системи (IGG) є одними з найбільш інноваційних рішень на ринку скла. Одним з вражаючих прикладів інноваційної естетики скла є Leonardo Glass Cube у Бад-Дрибургу. GEZE встановила тут вбудовані цільноскляні системи з підлоговим зачинювачем GEZE TS 550 IS.

Вбудована цільноскляна система в Leonardo Glass Cube

Leonardo Glass Cube, будівлю для конференцій та заходів постачальника дизайнерських скляних виробів Leonardo, було відкрито у 2007 році. Вбудована цільноскляна система GEZE додала свободи в дизайні вражаючому скляному фасаду, візуальна естетика якого до цього була порушена профілями та системами розсувної фурнітури для дверей.

Безшовні скляні фасади — з цільноскляними дверима від GEZE

Двостулкові цільноскляні двері в Leonardo Glass Cube, вигляд зсередини. Фото: MM Fotowerbung для GEZE GmbH

Прозорий скляний фасад з непомітними технічними елементами: цільноскляні двері з зачинювачем дверей GEZE TS 5000.

Цільноскляні двері GEZE непомітно вміщують профіль та систему розсувної фурнітури для дверей між змонтованими у стик листами скла для створення безперервної поверхні без видимих або об’ємних частин на скляній поверхні. Високоякісна поверхня пропонує абсолютну прозорість та візуальну легкість. Весь «інтелект» вікна зосереджено між листами: завдяки обережно відтисненим краям листа скла, техніка за ними практично непомітна. Це допомагає створити стилістично послідовний дизайн фасаду незалежно від використання модульних скляних розсувних стін, механічних або автоматичних розсувних та розпашних дверей зі скла, або засклених однонаправлених дверей чи маятникових дверей.

Спеціальні скляні двері з інтегрованою цільноскляною системою GEZE

Гнучка цільноскляна система може використовуватися у цільноскляних фасадах на внутрішній або зовнішній частинах і у стаціонарних та гнучких системах розділювальних стін — як спосіб розділити зони очікування в аеропортах або як перегородки у будівлях для конференцій та заходів, шопінг-центрах, банках, зонах стійок або сучасних офісних крилах. Варіанти дизайну практично безмежні. Водночас цільноскляні двері GEZE відповідають великій кількісті вимог щодо дизайну та функціональності:

  • Спеціальні вимоги до дизайну скла можуть бути реалізовані за допомогою спеціальних типів скла, наприклад, з трафаретним друком.
  • Спеціальні потреби, такі як покращена теплоізоляція, звукоізоляція або вимоги щодо безпеки, можна задовольнити за допомогою GEZE IGG.
  • Надійна функціональність: рішення IGG зберігають усі переваги надійних систем розсувної фурнітури для дверей GEZE без обмеження, включно з численними можливими індивідуальними налаштуваннями.

Як існуючі системи розсувної фурнітури для дверей GEZE, вбудована цільноскляна система від GEZE також характеризується низькими витратами на технічне обслуговування та високими рівнями комфорту.

Цільноскляні двері з максимальною естетикою

Вбудована цільноскляна система в Leonardo Glass Cube, виглядд ззовні. Фото: MM Fotowerbung для GEZE GmbH

Безшовний високофункціональний профіль дверей: вбудована цільноскляна система від GEZE.

У Leonardo Glass Cube мінімалістські цільноскляні двері призначені для підкреслення комбінації м’яких, рідких структур та чіткого, прямого корпусу. Наші вбудовані цільноскляні системи в такий спосіб підтримують прагнення бренда у сфері скла стати компанією, яка підкреслює стиль життя.

Вироби GEZE в Leonardo Glass Cube, Бад-Дрибург

  • Вбудовані цільноскляні системи (IGG)
  • Підлоговий зачинювач GEZE TS 550 IS
  • Зачинювач дверей GEZE TS 5000