Конкретні приклади

Скляні фасади з великими значеннями ширини відчинення у представництві BMW в Мюнхені

«Автомобіль, який викликає захоплення» як повна концепція: упродовж тривалого часу очікувалося, що автомобільні демонстраційні зали мають відображати престиж марки. Цього звичайно досягнули у модернізованому представництві BMW у Мюнхені з його вражаючими скляними фасадами — з характерними великими автоматичними дверима від GEZE.

Функціональність та дизайн відповідно до архітектури бренда BMW

Майже кожен автовиробник сьогодні застосовує суворі інструкції щодо зовнішнього вигляду своїх демонстраційних залів і зон продажів. Із врахуванням цих високих вимог, архітектори з Мюнхена — Koch+Partner Architekten und Stadtplaner — модернізували і розширили будівлю BMW на Франкфуртській кільцевій дорозі у Мюнхені. Конструкція та дизайн комплексу будівель з 1980-х було адаптовано для виконання майбутніх потреб представництва BMW відповідно до інструкцій щодо «архітектури бренда BMW».

Компактні та ефективні: автоматичні двері GEZE

Повністю реконструйоване представництво BMW із загальною площею майже 30 000 м² тепер обіцяє відчуття пригод, простору інфраструктуру та багато простору для майбутнього зростання. Великі стандартизовані скляні фасади із прозорими зонами входу пропонують відмінне співвідношення світла для відкритої демонстраційної зони. Прозора архітектура візуально відкриває та розширює простір, створює привітну атмосферу, а також перетворює просте представництво на світ пригод. Одним із викликів, який зустрів GEZE у межах цього проекту BMW, були монтаж та дизайн цільних і широких вхідних автоматичних дверей у скляному фасаді. Двері повинні дозволяти завозити та вивозити автомобілі якнайшвидше, а також мають ідеально пасувати до естетики сучасної будівлі.

Телескопічні двері для максимальної ширини відчинення

Телескопічні двері GEZE у скляному фасаді представництва BMW у Мюнхені. Фото: GEZE GmbH

Телескопічні двері GEZE пропонують максимальні значення ширини відчинення та естетично інтегруються у скляний фасад. © GEZE GmbH

За нормальних обставин, розмір і ширина відчинення автоматичних дверей обмежуються вагою стулок і довжиною алюмінієвих секцій, які використовуються.

З унікальним рішенням для скляних фасадів представництва BMW, GEZE змогла підтвердити свої навички як глобального спеціаліста із автоматичних дверей: автоматичні телескопічні дверні системи з ефективною технікою привода в тонкому дизайні 7 см заввишки та з шириною відчинення 380 см є ідеальною комбінацією функціональності та дизайну, і з погляду естетики ідеально пасують до архітектури будівлі.

Синхронізація забезпечує функціональну зручність дверей

Принцип синхронізації розумний і простий: якщо системи двостулкових розсувних дверей недостатньо для необхідної ширини відчинення і недостатньо доступної «паркувальної площі» для дверних стулок, дві системи телескопічних дверей точно синхронізуються одна з одною. Це дозволяє досягати значень ширини відчинення до 600 см. Для будівлі представництва BMW у Мюнхені, рішення GEZE полягало у встановленні окремих автоматичних систем розсувних дверей по обидві сторони отвору фасаду, які складаються з двох телескопічних дверей з чотирма дверними стулками кожна. У зачиненому стані, обидві дверні системи зустрічаються в середині, що візуально створює єдину дверну систему. У відчиненому стані, телескопічні стулки елегантно змінюються й залишають вільне місце, а також непомітно паркуються з обох сторін входу. Суцільний зовнішній вигляд дверей підкреслено покриттям, яке простягається по техніці привода всієї системи розсувних дверей.

Розумні системи розсувних дверей: привод GEZE Slimdrive

Точність, надійність і, найголовніше, елегантність, яка очікується від автомобілів преміум-класу в усьому світі, має відображатися технікою для дверей у демонстраційному залі, де представлено ці автомобілі. Об’єднання дверних приводів у мережу забезпечує відмінну синхронізацію відчинення та зачинення обох систем розсувних дверей у скляному фасаді представництва BMW. Витончена техніка привода Slimdrive, всього 7 см заввишки, рухає чотири, монтовані з великою увагою, телескопічні стулки в кожну сторону надійно, точно та майже безшумно. Для ще більшої зручності, дверні стулки можуть управлятися усіма стандартними елементами активації, наприклад, системою дистанційного управління, повністю безконтактно через інфрачервоний датчик або ліктьовим вимикачем

Вироби GEZE у філії BMW в Мюнхені

  • Привод GEZE Slimdrive
  • телескопічні двері