Приклади з практики

Вражаюче: нова штаб-квартира dm-dialogicum в Карлсруе обладнана технікою для дверей, вікон та безпеки GEZE.

Нова штаб-квартира німецької мережі магазинів краси та здоров'я dm в Карлсруе — це приміщення для більш ніж 1800 співробітників і гостей. Як вбачає назва dm-dialogicum, в цій будівлі також багато місця для спілкування. Тому дизайн інтер'єру, робоча атмосфера, екологічність та безпека були ключовими вимогами при плануванні та будівництві. Компанія GEZE з самого початку супроводжувала цей амбітний проєкт нової будівлі, пропонуючи консультації фахівців і надійне управління об’єктом, а також встановлюючи сучасну техніку для дверей, вікон та безпеки, що відповідає високим вимогам архітекторів, планувальників та будівельних підрядників.

dm-dialogicum: факти та цифри

 • Нова штаб-квартира dm площею 41 000 квадратних метрів
 • Приміщення для більш ніж 1800 співробітників і гостей
 • Загальний обсяг інвестицій 120 мільйонів євро.
 • Офісна будівля, створена архітектором Арно Ледерером (Arno Lederer) з архітектурного бюро Lederer, Ragnarsdóttir, Oei у Штутгарті
 • Екологічне й ефективне енергопостачання від власних фотоелектричних систем будівлі, а також централізоване опалення з використанням відпрацьованого тепла
 • 12 700 квадратних метрів скла, що забезпечує багато природного світла
 • Більше 300 дверних і віконних систем, систем димо-та тепловідведення, а також систем безпеки від GEZE забезпечують сучасний рівень комфорту і безпеки будівлі.

Ласкаво просимо в dm-dialogicum — карусельні двері GEZE формують зовнішній вигляд головного входу

Перше враження завжди справляє вхід у будівлю , і це враження неодмінно має бути позитивним. Карусельні двері GEZE великих розмірів встановлені на вході у нову штаб-квартиру компанії dm.

Карусельна дверна система TSA 325 NT забезпечує безперешкодний доступ із захистом від протягів протягом усього дня, гарантуючи, що 1800 співробітників і відвідувачів можуть швидко та зручно заходити в будівлю та виходити з неї навіть у години пік. 

Внутрішній вигляд коридору в dm-dialogicum, із дверними і віконними системами GEZE.

Великі вікна та скляні двері забезпечують вентиляцію, а також наповнюють будівлю природним світлом. © Roland Halbe / GEZE GmbH

Шляхи евакуації: ключовий аспект безпеки будівлі

У dm-dialogicum можуть розміститися понад 1800 співробітників і відвідувачів. Безпечні аварійні та евакуаційні виходи дуже важливі, особливо при такій великій кількості людей у будівлі. Система аварійних та евакуаційних виходів GEZE забезпечує швидку та безпечну евакуацію людей з будівлі. У будівлі була встановлена електронна система блокування відповідно до німецького стандарту для електронних систем блокування дверей на шляхах евакуації EltVTR, щоб гарантувати, що у разі надзвичайної ситуації відвідувачі можуть скористатися аварійними та евакуаційними виходами, але решту часу вони будуть недоступні без права доступу.

Безпечні шляхи евакуації завдяки блокуванню евакуаційних виходів GEZE

Сходи в dm-dialogicum.

Джерела аварійного живлення MBZ 300 для приводів SHE забезпечують належний рівень захисту. © Roland Halbe / GEZE GmbH

Монтаж системи блокування евакуаційних виходів FTV 320 збільшив силу замикання дверей на шляхах евакуації, що також підвищило загальну безпеку будівлі. Вбудовані в замки контакти зворотного зв'язку дають змогу надійно контролювати двері, в той час як вбудований захист від умисного пошкодження захищає замок від маніпуляцій. 

Дізнатися більше про безпеку будівлі

Безперешкодна комунікація завдяки основним контактним партнерам GEZE

На такому великомасштабному об'єкті, як dm-dialogicum, задіяно безліч різних технічних бригад. Дуже важливо, щоб менеджери проєктів мали уявлення про поточний прогрес і могли покладатися на всіх учасників. Менеджери проєктів dm працювали з основною групою контактних осіб у GEZE, які відповідали за всі технічні бригади, що забезпечувало безперебійну комунікацію на об'єкті. Таким чином, експерти завжди були поряд, від етапу планування об'єкту до монтажу та післяпродажного обслуговування, що стало вирішальним фактором успіху об’єкта dialogicum.

Дізнатися більше про галузеві рішення GEZE для офісних будівель

Цілком логічно, що на такому амбітному новому об'єкті, , як нова штаб-квартира dm, , архітектори, планувальники та менеджери проєктів роблять упор на технічно та естетично вражаючі рішення, продумані до найдрібніших деталей. Наявність окремих контактних партнерів GEZE на місці було вирішальною перевагою для клієнта. Уникнувши паперової тяганини, ми змогли швидко прояснити та реалізувати низку аспектів без зайвої бюрократії, а також задовольнити наших клієнтів.

Крістоф Келлер (Christoph Keller), менеджер по роботі з ключовими клієнтами у питаннях технологій безпеки в GEZE

Продукція GEZE, встановлена в новій штаб-квартирі dm

 • Напівавтоматичні карусельні дверні системи TSA 325
 • Приводи розпашних дверей GEZE Powerturn (вкл. 6 приводів для евакуаційних та аварійних виходів)
 • Приводи розсувних дверей GEZE Slimdrive і 2 приводи розпашних дверей Slimdrive EMD
 • Джерела аварійного живлення для приводів систем димо- та тепловідведення MBZ 300, зокрема великі кріпильні матеріали
 • Блоки управління дверима SecuLogic TZ 320 для індивідуальних аварійних виходів, у комплекті з системою активації від ключа та елементом блокування FTV 320
 • Віконні приводи Slimchain
 • Вбудовані та накладні зачинювачі дверей
 • Поводки GEZE CB Flex для протипожежних дверей