Конкретні приклади

Системи розсувних дверей GEZE для термінала екстра-класу

Динамічні форми, ультрасучасні матеріали та функціональна естетика характеризують відзначений нагородою термінал Мадрид-Барахас у найважливішому аеропорту Іспанії. Автоматичні розсувні двері та рішення щодо безпеки від GEZE ідеально пасують до концепції дизайну.

Видатна архітектура аеропорту

З введенням в експлуатацію нового термінала аеропорту Мадрид-Барахас після десятирічного будівництва було остаточно завершено забудову найбільшого і найважливішого аеропорту в Іспанії. Сучасна споруда площею 120 000 м², яку було створено за 6 мільярдів євро відповідно до проектів іспанського архітектора Антоніо Ламели (Antonio Lamela) та його британського колеги Річарда Роджерса (Richard Rogers), є однією з найбільш вражаючих будівель аеропортів у світі.

Найвеличніша будівля — від даху до приводів дверей

Створення просторої, але невимушеної атмосфери, в якій мандрівники можуть комфортно пересуватися — гігантський комплекс будівель було розділено на кілька частин відповідно до цієї просторової концепції. Головний термінал розділено на три рівні, над якими височіє великий дах, підтримуваний сталевими «деревами». Легка, вигнута форма даху, проста палітра матеріалів, велика кількість денного світла та просторова чіткість надають архітектурі прямолінійного характеру. Технічне обладнання також заслуговує на похвалу за свою сучасність та максимальну функціональність, зокрема, стійка реєстрації, інформаційна система до пасажирського та багажного транспорту і, звичайно, автоматичні системи розсувних дверей — технологія відповідає найвищим глобальним стандартам.

Точні дверні приводи — потужні та зі стриманим зовнішнім виглядом

Зони входу терміналів уможливлюють прохід пасажирів та відвідувачів через просторі автоматичні розсувні двері з приводами розсувних дверей GEZE Econodrive EL-FR. Потужні, надзвичайно тонкі приводи розроблено для інфраструктурних зон з великими потоками відвідувачів. Великі стулки скляних дверей рухаються тихо і точно, а всі параметри переміщення можна налаштувати індивідуально. Зі своїм елегантним, мінімалістичним дизайном, системи розсувних дверей пасують до кольорової схеми та всього дизайну вхідних залів, забезпечують безпечний комфорт переміщення, а також захищають від вітру. Звичайно, дверні приводи GEZE Econodrive EL-FR пройшли типові випробування відповідно до ZH 1/494 та AutSchR.

Захищені шляхи евакуації завдяки багатофункціональним дверним системам

Розпашні двері до відкритої зони будівлі аеропорту

GEZE також надала багатофункціональні розпашні двері для нової будівлі.

На території комплексу будівель також використовуються розпашні двері з дверним приводом GEZE TSA-160. Автоматичні приводи розсувних дверей пропонують безбар’єрний комфорт переміщення, а також можуть утримуватися відчиненими упродовж тривалого часу, якщо їх запрограмовано на це. Двері на шляхах евакуації можуть надійно відчинятися у разі вимкнення живлення, що означає, що аварійні та евакуаційні виходи забезпечено. Завдяки вбудованому датчику диму, розпашні двері з дверними приводами TSA-160 у виконанні для системи RWA автоматично відчиняються у разі пожежі для природного відведення диму з будівлі.

Вироби GEZE у Мадридському аеропорту

  • Приводи розсувних дверей GEZE Econodrive EL-FR (більше не в портфоліо GEZE)
  • Приводи дверей TSA 160 від GEZE