Конкретні приклади

Мінімалістична елегантність: автоматичні розсувні двері у DC Tower 1

DC Tower 1 є найвищою будівлею в Австрії і тепер є символом району Donau City. Для техніки для дверей було обрано автоматичні системи розсувних дверей Slimdrive від GEZE. Їхній стриманий дизайн і невелика висота приводів перебувають в ідеальній гармонії з архітектурою будівлі.

Дверні системи в ідеальній гармонії з архітектурою

Новий символ Donau City, Відень: DC Tower 1. Фото: Міхаель Нагл (Michael Nagl) для GEZE GmbH

DC Tower 1 у Відні © Michael Nagl / GEZE GmbH

Елегантна, відокремлена будівля з яскравим чорним фасадом і хвилеподібними вежами на 150 м вище лінії горизонту у Відні; DC Tower 1, спроектована французьким архітектором Домініком Перо (Dominique Perrault), вражає своїм елегантним зовнішнім виглядом, унікальним дизайном і преміальною якістю будівництва.

Естетичний стандарт також виражається у виборі дверних систем: відповідно до оригінального проекту, Домінік Перо (Dominique Perrault), його партнер щодо дизайну Гель Лорі-Прево (Gaëlle Lauriot-Prévost) і віденська фірма-партнер Hoffmann-Janz Architekten обрали автоматичні системи розсувних дверей із серії GEZE Slimdrive.

Розсувні двері Slimdrive: естетична функціональність

Підвішені сходи на три поверхи з поверхнею, що нагадує брижі на воді, з’єднують зону рецепції п’ятизіркового дизайнерського готелю Meliá Vienna у підвалі з ресторанами Flow та Ra’mien go на нижньому поверсі, а з також приміщеннями для заходів та зустрічей на першому поверсі. Автоматичні розсувні двері, монтовані з великою увагою, з тонкими дверними приводами Slimdrive SL NT підкреслюють витончену атмосферу.

Більш як 30 автоматичних розсувних дверей з приводами Slimdrive SL NT використовуються в різних зонах DC Tower 1 і є частиною загального зовнішнього вигляду.

Hoffmann-Janz Architekten, партнери з проектування DC Tower 1

Послідовний дизайн дверей для автоматичних розсувних дверей

Цілісність дизайну дверей можна також спостерігати в зоні входу John Harris Fitness Club, в ексклюзивній зоні прийому у верхній частині вежі з 57 Restaurant & Lounge, і на терасі на даху; приводи Slimdrive SL NT рухають скляні двері з точністю й вишуканою легкістю. Потужні та тихі, вони ідеальні для навантажених зон і пропонують гнучкий комфорт переміщення шляхом налаштування їхнього часу утримування у відкритій позиції для відповідності частоті проходу людей. Параметри руху дверних стулок можна підлаштувати індивідуально.

Вищий рівень безпеки будівлі через мережеву техніку для дверей

Сучасна технологія управління гарантує, що системи приводів Slimdrive SL NT відповідають вимогам завтрашнього дня; технологія сприяє під’єднанню до системи будівлі так, щоб функціями дверей можна було керувати або їх можна було змінювати навіть дистанційно. Автоматичні розсувні двері на нижчих поверхах було оснащено спеціальними версіями приводів Slimdrive FR як двері аварійних та евакуаційних виходів, а також як отвори для подачі повітря під час пожежі.


Аварійний та евакуаційний вихід — безпека з дизайном

Архітектори також покладалися на техніку для дверей від GEZE для протипожежної профілактики та захисту шляхів евакуації. 50 елегантних блоків управління дверима із серії TZ 300 використовуються для забезпечення дверей аварійних та евакуаційних виходів на всіх сходах. Унікальна технологія вентиляції гарантує надійне димо- та тепловідведення (RWA) під час пожежі. Двері до сходів оснащено поворотно-важільними приводами K 600. У разі пожежі, двері відкидаються в сторону та утримуються широко відчиненими, щоб забезпечити швидке та ефективне відведення диму і тепла.

Вироби GEZE у DC Tower 1

  • Приводи Slimdrive SL NT
  • Приводи Slimdrive FR
  • Блок управління дверима TZ 300
  • Поворотно-важільний привод K 600