Конкретні приклади

Дверні системи GEZE: оновлений інтер’єр для знакової будівлі Цюріха

Головний поштамт Цюріха — Sіhlpost — вважають історичною пам’яткою міста. GEZE залучилася до повної та акуратної реконструкції цієї будівлі, яку зареєстровано як пам’ятку архітектури, надавши багатофункціональні дверні системи і двері аварійного виходу для підтримки безпечного та зручного використання будівлі.

Автоматичні розсувні двері у дизайні аварійного виходу

Привод Slimdrive SL-FR 2M, дверна фурнітура ISO-Glas, Slimdrive SL RC2, скляний диск, комбінований датчик GC 363 R, комбінований датчик GC 363 SF, кнопка AS 500, світлова завіса GC 339, комплект для стельового монтажу GC 363, стельовий затискно-кріпильний кутовик GC 339, складний капот

Бокові фасади також пропонують двері аварійного виходу з безбар’єрним комфортом переміщення. © Lorenz Frey / GEZE GmbH

Побудована у стилі архітектурного модернізму («Neues Bauen»), квадратна будівля 123 метри заввишки з часовою вежею, яку видно здалека, була найбільш сучасним поштамтом у світі після завершення свого будівництва у 1930 році. Швейцарські федеральні залізниці (SBB), які є власником будівлі, інвестували 45 мільйонів франків у повну реконструкцію Sihlpost. Будівля, яку зареєстровано як пам’ятку архітектури, була модернізована до найсучасніших стандартів та її інтер’єр було повністю оновлено під керівництвом Max Dudler Architekten AG. Сьогодні будівля Sihlpost пропонує оновлений екстер’єрний фасад та виконує функцію не лише поштамту, а й сучасного міського центру для роздрібних магазинів, ресторанів, закладів освіти та бізнесу.

Три великі привабливі скляні портали на вражаючому фасаді будівлі передбачені як входи до основного залу та до окремої зони складів. Двостулкові автоматичні розсувні двері, заввишки приблизно 300 см та завширшки 320 см, пропонують великий та безбар’єрний комфорт переміщення.

Монтовані з великою увагою та візуально акуратні важкі дверні стулки рухаються потужно і тихо. Системи приводів GEZE Slimdrive SL FR для дверей аварійного та евакуаційного виходу створюють безпечні шляхи евакуації у разі небезпеки.

Автоматичні дверні системи з інтелектуальною технікою управління

телескопічні двері на вході до Zurich Business School. Фото: Лоренц Фрей (Lorenz Frey) для GEZE GmbH

Максимальна ширина відчинення в обмеженому просторі: автоматичні телескопічні двері з чотирма стулками. © Lorenz Frey / GEZE GmbH

Інтелектуальну техніку управління приховано всередині надійних блоків приводу Slimdrive заввишки всього 7 см. Час утримування дверей у відкритій позиції автоматично адаптується до частоти використання. Усі параметри руху, такі як прискорення, час утримування у відкритій позиції, швидкість відчинення та зачинення можуть налаштовуватися індивідуально.

Пропонуючи дизайн, орієнтований на майбутнє, дверні системи Slimdrive можна також інтегрувати у систему управління будівлею, так що функції дверей можна контролювати або налаштовувати з центрального пульта управління.

Телескопічні двері для максимальної ширини відчинення

Вхід у вестибюль в ресторані Piu, вигляд ззовні. Фото: Лоренц Фрей (Lorenz Frey) для GEZE GmbH

Автоматичні розсувні двері у зоні входу до Piu, що виконують функцію дверей аварійного виходу. © Lorenz Frey / GEZE GmbH

Новий дизайн означає, що будівлю Sihlpost використовують більше людей ніж раніше. Під час реновації було забезпечено прямий доступ до будівлі KV Zürich Business School через нещодавно перейменовану Sihlpostgasse (вулиця Sihlpost).

GEZE встановила чотиристулкові автоматичні телескопічні двері з системами приводів Slimdrive SLT спеціального дизайну у версії для шляху евакуації в обмеженому просторі входу будівлі. За необхідності вони можуть досягти максимальної ширини відкривання у 250 см, що дозволяє легко «паркувати» дверну стулку у відчиненому положенні. Верхні фрамуги над телескопічними дверима дозволяють оптимально використовувати денне світло.

Двері аварійного виходу: безпека та ефективність у секторі обслуговування

Вхід у вестибюль в ресторані Piu, вигляд зсередини. Фото: Лоренц Фрей (Lorenz Frey) для GEZE GmbH

Аварійний вихід для комфорту переміщення у разі пожежі. © Lorenz Frey / GEZE GmbH

Будівельники довіряють перевіреній якості протипожежного захисту GEZE, а також протипожежним дверям в ресторанних зонах будівлі. Повністю автоматичні розсувні двері із класом вогнестійкості EI30 створюють надійний кордон проти вогню, диму та тепла у підвалі традиційного вегетаріанського ресторану Hiltl.

Потужний привод GEZE Powerdrive PL рухає великі та важкі розсувні металеві двері до зони зберігання продуктів харчування. Двостулкові розсувні металеві двері з оглядовими вікнами у проході між зонами кухні та обслуговування справляються з постійним переміщенням персоналу всередину та назовні, швидко, безшумно та без бар’єрів завдяки приводу Slimdrive SL NT. Обидві дверні системи є протипожежними дверима, які зачиняються автоматично у разі пожежі, навіть якщо вони перед цим автоматично утримувалися у відчиненій позиції. Захисний протипожежний бар’єр також захищено від збою живлення, оскільки дверні системи зачиняються за допомогою попередньо накопиченої енергії.

Вироби GEZE у Sihlpost, Цюріх

  • Системи приводів GEZE Slimdrive SL-FR
  • Автоматичні телескопічні двері
  • Системи приводів Slimdrive SLT
  • Привод GEZE Powerdrive PL