Конкретні приклади

GEZE на борту AIDAdiva: сучасні дверні системи для розкішного корабля

Як перший клубний корабель AIDA Cruises, AIDAdiva поєднує в собі сучасні технології та зручне обладнання у відкритому морі. GEZE надав унікальні рішення для дверей та безпеки, які лежать в основі високих стандартів AIDAdiva щодо комфорту, функціональності та безпеки.

Зручність дверей у відкритому морі

AIDA Cruises спустила на воду AIDAdiva 20 квітня 2007 року в умовах захоплюючих святкувань. Перший з чотирьох клубних кораблів всесвітньо відомої круїзної компанії характеризується, з-поміж іншого, великою кількістю відкритих кают з власним балконом, а також найсучаснішими сценічними та розважальними технологіями на борту. GEZE підтримує комфорт у відкритому морі з унікальними системами дверей та розсувних стін.

Функціональні зачинювачі дверей — ідеально для будь-якого оточення

Комфортні, доступні та безпечні: розсувні двері у внутрішню частину судна (фото: Інгрід Фібак (Ingrid Fiebak) для GEZE GmbH)

Система розсувних дверей на борту AIDAdiva

Елегантні автоматичні розсувні двері було встановлено в декількох місцях корабля. Системи розсувних дверей, такі як GEZE VTM 300 або GEZE Slimdrive VTM, спроектовано ідеально для часто відвідуваних зон; вони пропонують безпечний комфорт переміщення, навіть коли корабель рухається за надзвичайних умов. Різні розсувні двері з круглою аркою та телескопічні двері доповнюють екстраординарний архітектурний проект на борту AIDAdiva.

Інші вироби GEZE, які використовуються на AIDAdiva, майже непомітно інтегруються в навколишнє середовище — наприклад, зачинювачі дверей GEZE Boxer, повністю вбудовані у стулку дверей, із ковзаючою тягою, яку можна побачити лише коли двері відчинено.

Інші зачинювачі дверей GEZE, такі як TS 2000, TS 4000, TS 5000 та TS 4000 Tandem, гарантують високу та постійну зручність на борту. Пасажири контактують з інноваційними технологіями при відчиненні дверей та вікон кают, в ресторанах, барах та під час щоденних прогулянок на палубах.

AIDAdiva пропонує своїм пасажирам широкий спектр кулінарних вражень та першокласні розваги на більш як 13 палубах. Універсальні системи дверей та розсувних стін від GEZE також були потрібні для семи ресторанів та 11 барів, у фітнес- та велнес-зоні, а також в казино.

Гнучкі поверхні завдяки механічній системі розсувних стін

Гнучкі можливості використання на палубі: система розсувних стін GEZE (MSW) (фото: Інгрід Фібак (Ingrid Fiebak) для GEZE GmbH)

Палуба AIDAdiva з системою розсувних стін

Еліптична ручна система розсувних стін (MSW) забезпечує гнучку зручність для користувачів у зоні басейну/бару. Система розсувної стіни з листів скла рухається навколо DJ-стійки на верхній палубі. Це дозволяє вручну закривати всю зону з невеликим зусиллям або широко відкривати її за необхідності.

Розкішна завіса розсувних елементів, яка візуально нагадує дошки для серфінгу, звивається навколо самого бару біля басейну. Елементи, встановлені на профілі направляючої ручної системи розсувних стін (MSW), можна рухати легко та гнучко, в той час як захист від корозії профілю направляючої, зокрема, має вирішальне значення для використання у відкритому морі.

Вироби GEZE на AIDAdiva

  • Система розсувних дверей GEZE VTM 300
  • Система розсувних дверей GEZE Slimdrive VTM
  • Вбудовані зачинювачі дверей GEZE Boxer
  • Зачинювач дверей GEZE TS 2000
  • Зачинювач дверей GEZE TS 4000
  • Зачинювач дверей GEZE TS 4000 Tandem
  • Зачинювачі дверей GEZE TS 5000
  • Механічні системи розсувних стін (MSW)