Конкретні приклади

«Краще місто, краще життя» — розпашні двері GEZE на ЕКСПО

«Краще місто, краще життя» — міжнародна виставка ЕКСПО пройшла у період із травня по жовтень 2010 року саме під цим девізом. Відповідно до концепції сталості, будівельники різних відомих міжнародних павільйонів обрали автоматичні двері та інші інноваційні дверні системи від GEZE.

Розпашні двері GEZE в міжнародних павільйонах у Шанхаї

ЕКСПО з площею 5,28 км², який охоплює обидві сторони річки Хуанпу, було побудовано на базі концепції сталого розвитку міста. Відповідно до цієї концепції, кілька учасників, які брали участь в ЕКСПО, інтегрували у свої павільйони екологічно чисті технології. Після всесвітньої виставки деякі будівлі навіть було збережено як частину паркової зони. Інноваційні дверні системи від GEZE, з-поміж іншого, використовувались у павільйонах Китаю, США та Японії.

Автоматичні двері: країна, яка приймає ЕКСПО, розраховує на GEZE

Павільйон Китаю, спроектований архітектором Хе Цзінтаном (He Jingtang), є «зеленим символом» ЕКСПО завдяки своїй універсальній енергозберігаючій техніці будівлі. Яскравим візуальним символом вежоподібної конструкції є світлодіодна стіна в зоні входу з автоматичними розпашними дверима. Компактне, гнучке виконання привода розпашних дверей GEZE TSA 160 NT ідеально вписується в рами з різних матеріалів; привод також потужно і точно рухає автоматичні двері до 1400 мм завширшки і вагою до 250 кг. Для павільйону Китаю, який привертає увагу відвідувачів більше, аніж будь-який інший на ЕКСПО, передусім є комфорт переміщення, надійна експлуатація та функціонування приводів розпашних дверей TSA 160 NT практично без потреб у технічному обслуговуванні.

Дверні системи GEZE визначають зручність і функціональність павільйону

Техніка для дверей GEZE також використовується на декількох із внутрішніх дверей китайського павільйону. Розпашні двері в різних зонах оснащено верхніми зачинювачами TS 1000 C, TS 2000 V та TS 5000. Завдяки універсальним опціям монтажу та унікальному дизайну, верхні зачинювачі дверей керують усіма розпашними дверима без впливу на дизайн чи естетику.

Потік відвідувачів у павільйоні США

З виставковою площею більш як 6000 м², павільйон США є одним з найбільших та найбільш відвідуваних виставкових будівель ЕКСПО. «Міський» дизайн від архітектора Клайва Граута (Clive Grout) технічно та архітектурно орієнтовано на сталість. Разом зі своїм рішенням використовувати дверні системи GEZE, архітектор також обрав безпеку і функціональний комфорт переміщення по всій будівлі;

  • Приводи розсувних дверей GEZE Powerdrive пропонують різноманітні типи використань з важкими автоматичними дверима, як всередині, так і назовні, а також вони є ідеальним варіантом для використання у часто відвідуваних зонах, таких як павільйон США. Багатофункціональний GEZE Powerdrive також ідеальний для дверей аварійного та евакуаційного виходу.
  • Приводи розсувних дверей GEZE Slimdrive пропонують максимальну свободу дизайну для тонких дверних секцій з чіткими лініями та висотою конструкції лише 7 см. Це робить можливим надання для павільйону США специфічних для об’єктів рішень.

Окрім цих рішень, на внутрішніх дверях павільйону США також використовуються привод розсувних дверей GEZE TSA 160 NT та верхній зачинювач дверей GEZE TS 2000.

Рішення GEZE для системи димо- та тепловідведення (RWA) для «дихаючого» павільйону Японії

Купол японського павільйону, споруда ЕКСПО.

Купол японського павільйону на ЕКСПО Шанхай.

Життя в гармонії із середовищем є частиною традиційної японської культури. На цьому принципі також ґрунтується архітектурна концепція павільйону Японії. Сучасні екологічні технології та технології матеріалів дозволяють павільйону 24 м заввишки «дихати» як живий організм. Внутрішнє покриття будівлі у формі купола обрамлене ультралегкою мембранною структурою, яка обладнана елементами сонячних панелей. Пустотілі колони по всій будівлі поглинають сонячне світло, збирають дощову воду та забезпечують природну циркуляцію повітря. Вікна в куполі з’єднують павільйон Японії із зовнішнім світом і є ключовим компонентом «дихаючого» покриття будівлі.

Безпечні аварійні та евакуаційні виходи завдяки інтелектуальним системам RWA

Найсучасніша система димо- та тепловідведення сприяє природній вентиляції в павільйоні Японії, а також забезпеченню безпеки у разі пожежі. Для цієї мети отвори вихідного повітря у покритті будівлі було оснащено елегантними електричними штоковими приводами GEZE E 250 RWA. Технологічно складна система димо- та тепловідведення (RWA) реагує на сигналізатори диму або ручну активацію, і відкриває отвори вихідного повітря у верхній частині павільйону через електромеханічні приводи. Це робить можливим відведення диму, який піднімається, майже одночасно з його виникненням. Отвори для свіжого повітря в нижній частині будівлі забезпечують відведення диму зверху, що уможливлює безпечну навігацію на аварійних та евакуаційних виходах. Електричний штоковий привод GEZE E 250 не лише забезпечує надзвичайну економію енергії, його функціональність також підтримує природну вентиляцію, що робить павільйон Японії енергоефективною будівлею.

Вироби GEZE на ЕКСПО в Шанхаї

  • Приводи розпашних дверей GEZE TSA 160 NT
  • Верхній зачинювач TS 1000 C
  • Верхній зачинювач TS 2000 V
  • Зачинювач верхнього розташування TS 2000
  • Зачинювач верхнього розташування TS 5000
  • Приводи розсувних дверей GEZE Powerdrive
  • Приводи розсувних дверей GEZE Slimdrive
  • Штокові електроприводи GEZE E 250 RWA