Конкретні приклади

Захоплюючий світ кранів з технікою будівлі на основі BAC

Новий центр продажу та навчання виробників кранів ABUS є сучасним і незабутнім водночас — з повністю заскленими фасадами та інтелектуальною технікою управління будівлею. GEZE реалізувала унікальні рішення на основі BACnet у ABUS KranHaus.

Техніка управління будівлею на основі BACnet для KranHaus

Рішення на базі BACnet, які було надано GEZE для ABUS KranHaus, відповідають найсуворішим вимогам щодо функціональності та безпеки відповідно до всієї концепції «розумної будівлі».

У просторій зоні входу демонстраційного залу KranHalle GEZE створила доступну та безпечну зручність із автоматичними системами розсувних дверей у виконанні аварійного виходу. Розсувні двері непомітно вбудовуються в прозорий дизайн зовнішнього фасаду та вестибюля, які також функціонують як система шлюзів. У традиційно тонкому виконанні 7 см, ефективні приводи Slimdrive SL NT GEZE рухають майже триметрові розсувні дверні стулки, що забезпечує ширину відчинення майже чотири метри.

Отвори вихідного повітря мережевої системи димо- та тепловідведення (RWA) для протипожежної профілактики

Модуль інтерфейсу IO 420 BACnet від GEZE.

Техніка будівлі з центральним керуванням — модуль інтерфейсу IO 420 BACnet від GEZE. © GEZE GmbH

Великий дах комплексу будівель повністю оснащено отворами вихідного повітря мережевої системи димо- та тепловідведення (RWA), що створює швидке та економне 2-потокове рішення на основі шини CAN із системою шин GEZE. Серія віконної техніки забезпечує оптимальний штоковий привод RWA відповідно до вимог щодо розмірів, розташування та вентиляції окремих світлових куполів. Отвори вихідного повітря функціонують як контрольовані пристрої димо- та тепловідведення у разі пожежі, а також для повсякденної вентиляції. Блоки управління MBZ 300 RWA різних класів ефективності забезпечують подачу живлення, узгодження та контроль усіх приводів RWA у світлових куполах. Об’єднання в мережу отворів вихідного повітря системи димо- та тепловідведення (RWA), за допомогою блока з’єднання шини, має додаткову перевагу, яка полягає в тому, що виявленням пожежі та індивідуальним управлінням системами RWA можна керувати через центральний блок пожежного сповіщувача.

Центральне управління технікою управління будівлею

Автоматичними системами розсувних дверей та всіма системами вихідного повітря RWA в зоні даху можна контролювати та керувати централізовано в будь-який час. Їх інтегровано в систему управління будівлею на базі BACnet через модуль інтерфейсу IO 420. Стан світлових куполів (відкрито/закрито) та режим роботи розсувних дверей (наприклад, автоматичний/нічний) можна просто оглядати та змінювати. Це означає, що непотрібний відкритий світловий купол може активувати тривогу в системі або його можна закрити з центральної точки. Модуль IO 420 пропонує додаткову безпеку, повідомляючи про стан розсувних дверей або світлового купола системі управління будівлею після виконання «команди».

Технологія «живого» крана — з інтелектуальною технікою для безпеки від GEZE

Виготовлені на замовлення конструктивні компоненти у KranHaus демонструють індивідуальний підхід GEZE та спроможність всебічно задовольняти конкретні запити: символом чотириповерхового відкритого «KranHalle» є двобалковий кран. Відвідувачі можуть піднятися на десять метрів вгору і насолодитися «живим» досвідом руху на крані. GEZE створила маятникові двері як вхід до балки крана. Ці двері вбудовано у скляну конструкцію захисної балюстради і вони відчиняються в обох напрямках. Зразком для цього стала система перегородок зі скла Pendulo з непомітним вбудованим зачинювачем у дизайнерському профілі. Замок IQ lock EL з електродвигуном забезпечує максимальну безпеку. Відповідно до принципу безпеки сучасних машин або дверей платформи, маятникові двері відчиняються лише після повної зупинки в точній точці утримування. Сигнал через балку крана SPS активує розблокування замка, щоб відвідувачі могли безпечно увійти. Перед «від’їздом» балки крана скляні двері зачиняються так само точно і закриваються замком IQ lock EL.

Вироби GEZE в ABUS KranHaus

  • Привод Slimdrive SL NT
  • Центральний блок управління MBZ 300 RWA
  • Модуль інтерфейсу IO 420
  • Система перегородок зі скла Pendulo
  • Замок IQ lock EL