Приклади з практики

GEZE забезпечує протипожежну профілактику в адміністрації міста Вейкфілд

Британські традиції будівництва і найсучасніші будівельні технології: завдяки модернізації будівля адміністрації міста Векфілд у вікторіанському стилі набула нової функціональності. GEZE UK Ltd забезпечує зручність і протипожежну профілактику в адміністрації за допомогою дверей, що були розроблені індивідуально, а також за допомогою технологій безпеки.

Зручні та безпечні двері в історичній міській будівлі

Будівля адміністрації Вейкфілда сяє ще більше. Після модернізації будівля адміністрації міста з 60 000 жителями у графстві Йоркшир відкрила свої двері для громадян, а також проведення весіль, прийомів та засідань міської ради. Державні службовці місцевих органів влади тепер також працюють у новому та комфортному середовищі. Ремонтні роботи базувались на первісному вигляді будівлі вікторіанської епохи, збудованої в 1880 році. Щоб зберегти автентичний колорит інтер'єру, обережно застосовувались сучасні будівельні стандарти.

Скляні розсувні двері сприяють комфортному переміщенню

Дві двостулкові автоматичні скляні розсувні двері були встановлені на великих відкритих арках у вхідної зони, щоб забезпечити доступ в зону очікування та окремі офіси. Вхідна зона розділена новим тамбуром, але залишається світлою і прозорою. Системи розсувних дверей, оснащені Slimdrive SL NT, нові рішення для дверей, які перевірено відповідно до британського Закону про рівні права та британського стандарту BS 8300, забезпечують безбар'єрний доступ, надання доступу до маршрутів евакуації та енергоефективність через недопущення холоду.

Сучасні протипожежні двері з автентичним дизайном

Автоматичні скляні розсувні двері, вбудовані в круглу кам'яну арку

Нові автоматичні скляні розсувні двері по-новому розділяють вхідну зону будівлі адміністрації.

Автоматичні розпашні двері ідеально вписуються в історичну будівлю на входах кожного поверху. Вони є прикладом того, як поєднання автоматичних приводів розпашних дверей GEZE з майстерністю та традиціями Longden Doors Ltd. може створити новий автентичний дизайн дверей вікторіанської епохи. Верхні фрамуги з втулками для кріплення також були відтворені відповідно до первісних дверей та вмонтовані у двері як продовження вікон із заскленими ґратами. Латунні покриття приводних кожухів на приводах розпашних дверей підігнані до дизайну навколишніх дверей, що робить новий «старий» дизайн дверей ідеальним.

Протипожежна профілактика за допомогою багатофункціональних дверних систем

Дві двостулкові автоматичні розпашні двері, розроблені як протипожежні та відгороджувальні двері, ведуть відвідувачів та робітників на кожний поверх. Обладнані приводами розпашних дверей Slimdrive EMD F в елегантному 7-сантиметровому дизайні, вони забезпечують протипожежний захист та безбар'єрний простір — два в одному. Двері закриваються автоматично у разі пожежі та забезпечують захисний протипожежний бар'єр. Проникаючий матеріал між дверною рамою та дверною стулкою також розширюється, забезпечуючи безпечне ущільнення від димових газів. Важкі дерев'яні двері були випробовані як протипожежні двері з вогнестійкістю 120 хвилин і мають сертифікат допуску CF 860. Завдяки роботі допоміжного приводу двері також легко відкрити вручну в будь-якій ситуації. Усі параметри руху, як-от характеристики швидкості відчинення та зачинення або час утримування у відкритій позиції, можуть бути встановлені індивідуально залежно від потреб користувача.

Найсуворіші вимоги у сфері безпеки, пожежної безпеки та дизайну

«Прихований або невидимий» — це була безкомпромісна вимога архітекторів, коли мова заходила про технічну функціональність художньо оброблених розпашних дверей. Як і у випадку зі скляними розсувними дверима у вхідній зоні, привід дверей на дверях сходової площадки поверху майже непомітно інтегрується між дверними рамами та верхніми фрамугами. Безпечне рішення Slimdrive EMD F ідеально пасує до тонких профілів та обмеженого простору. Датчик диму, який зазвичай розташований за межами блоку приводу, вбудований у його кришку. Електричні фіксуючі магніти, керовані системою контролю доступу, також були повністю інтегровані в дверні рами. Доступ до закритих приміщень для переговорів надається уповноваженим особам за допомогою спеціальних ключів із безконтактними зчитувачами.