Конкретні приклади

Дверні системи GEZE пропонують вищий рівень комфорту життя для людей похилого віку

У 2009 році було відкрито сучасний інститут незалежного життя з підтримкою у вигляді Stuttgart-Killesberg Augustinum. Дверні системи та техніка для безпеки GEZE відповідають суворим вимогам Augustinum щодо безбар’єрного простору та протипожежної профілактики, а також гармонійно інтегруються у його архітектуру.

Дім для людей похилого віку Augustіnum у цифрах

Штутгартська архітектурна компанія Wulf und Partner спроектувала цей просторий комплекс будівель яскравим та прозорим із чіткими формами, та з використанням високоякісних матеріалів.

 • Відкрито у 2009 році
 • Комплекс із чотирма шести- та семиповерховими вежами-близнюками
 • Загальна корисна площа поверхні становить 35 000 м²
 • 290 квартир із загальною площею поверхні 23 000 м²
 • Споруди загальною площею 16 000 м² на відкритому повітрі (паркова зона, колишні виставкові території)

Доступний сучасний дизайн для внутрішніх та зовнішніх дверей

Вестибюль з автоматичними скляними розсувними дверима (фото: Дірк Вільгельмі (Dirk Wilhelmy) для GEZE GmbH)

Автоматичні дизайнерські скляні розсувні двері з приводом GEZE Slimdrive SL NT © Dirk Wilhelmy / GEZE GmbH

Просторий вестибюль з автоматичними, безбар’єрними дизайнерськими скляними розсувними дверима підкреслює привітну, прозору атмосферу в зоні входу Augustinum та забезпечує огляд фойє та сусіднього головного проходу. Системи автоматичних розсувних дверей рухаються за допомогою ефективних приводів GEZE Slimdrive SL NT з акуратним зовнішнім виглядом і висотою 70 мм, які надзвичайно акуратно інтегруються у скляний дизайн фасадів.

Гнучка функціональність завдяки GEZE Slimdrive EMD

У коридорі від головного проходу до зовнішніх споруд, автоматичні фасадні розпашні двері із версіями приводу Slimdrive EMD забезпечують безбар’єрний, майже безшумний комфорт переміщення. Завдяки виконанню у розмірах 70 мм та технології ковзаючої тяги, привод Slimdrive EMD особливо пасує до тонких дверних профілів та обмеженого простору. Дверні системи вражають своєю гнучкою функціональністю,

 • Автоматична активація через датчики руху або через кнопку
 • Функція Push&Go для автоматичного відчинення коротким дотиком до дверної стулки
 • «Серворежим» для відчинення вручну — сенсор запуску виявляє наближення руки і запускає двигун, який відповідає за відчинення
 • Тривалий час утримування у відкритій позиції для дверних стулок через програмний блок керування
 • Індивідуально налаштовувані параметри, такі як швидкість відчинення та зачинення, кінцеве дотискання, розпізнавання перешкод або час утримування у відкритій позиції

забезпечуючи безпечний комфорт переміщення до ресторану та лаунж-зони

Маршрут до ресторану проходить через двоє двостулкових скляних розпашних дверей з перевіреними приводами розпашних дверей TSA у версіях з протипожежним виконанням TSA 160 NT-F-IS та NT-F-IS/TS. Дверні системи автоматично відчиняються повністю завдяки вбудованим датчикам руху. Рухому стулку оснащено автоматичною функцією, стаціонарна стулка має функцію зачинення дверей і налаштування утримування у відчиненому положенні. Обидві стулки також можна утримувати у відкритому положенні упродовж тривалого часу за допомогою програмного перемикача.

Автоматичні розпашні двері з вбудованим датчиком диму

Двостулкові скляні двері з механізмом фіксації (фото: Дірк Вільгельмі (Dirk Wilhelmy) для GEZE GmbH)

Безбар’єрний доступ: двостулкові дверні системи можуть індивідуально утримуватися у відчиненому стані

Троє широких двостулкових розпашних дверей з системами зачинювачів дверей TS 5000 R-ISM і системи фіксації також пропонують безбар’єрний доступ до ресторану з зони бару / лаунж-зони. Стулки дверей можна окремо утримувати у відчиненому положенні у діапазоні 80–130 градусів для поточної роботи; позицію фіксації можна обійти у будь-який час, щоб гарантувати повне відчинення у разі небезпеки.

Оскільки це двері аварійного виходу та протипожежної зони, розпашні двері також оснащено вбудованим датчиком диму. У разі пожежі він активує електромеханічний пристрій фіксації, так що двері автоматично зачиняються, а дим і вогонь не можуть поширюватися.

Вбудований пристрій регулювання порядку зачинення гарантує, що обидві дверні стулки знову зачиняються без збоїв — наприклад, коли люди, які евакуюються, пройшли через них, — щоб двері могли знову виконати свою функцію як протипожежні двері. Всі 123 коридорних дверей та двері до сходів в житловому комплексі також захищено зачинювачами дверей TS 5000 R або TS 5000.

Витончена техніка для дверей та безпеки у всіх сферах

Дверна система підземного паркінгу з елементами управління доступом та протипожежною функцією (фото: Дірк Вільгельмі (Dirk Wilhelmy) для GEZE GmbH)

Доступ до підземного паркінгу: дверна система з елементами управління доступом та протипожежною функцією © Dirk Wilhelmy / GEZE GmbH

Мешканці, відвідувачі та персонал мають універсальний доступ до різних зон будівлі та житлових веж через підземну парковку для автомобілів та ліфти в центрі сходів.

Для задоволення комбінованих вимог контролю доступу та захисту аварійних та евакуаційних виходів, в цих зонах використовуються автоматичні розпашні двері з версіями приводів TSA 160 NT-F та TSA 160 NT-F-IS/TS; їх під’єднано до нового блока управління дверима TZ 320 від GEZE. Це системне рішення щодо безпеки забезпечує авторизованим особам доступ і, водночас, відкриває аварійний та евакуаційний вихід для всіх за допомогою червоної світлової аварійної кнопки у разі небезпеки.

Менеджер будівлі може в будь-який час переглядати та індивідуально контролювати всі захищені двері аварійного виходу на центральній панелі управління SecuLogic TE 220 у зоні рецепції.

Система димо- та тепловідведення (RWA) з централізованим управлінням: безпечні аварійні та евакуаційні виходи

Двостулкові дверні системи у протипожежному дизайні (фото: Дірк Вільгельмі (Dirk Wilhelmy) для GEZE GmbH)

Вхід до великого театру: двостулкові розпашні двері з функцією вільного ходу © Dirk Wilhelmy / GEZE GmbH

Найвищим пріоритетом у разі пожежі є безпечна евакуація всіх пов’язаних осіб, і це означає — запобігання проникненню диму до аварійного та евакуаційного виходу.

У Augustinum це забезпечується завдяки ретельно продуманій системі димо- та тепловідведення (RWA) з вікнами з жалюзі, а також завдяки приводу від електродвигуна, як елементам відчинення. Зі своєю ефективною тяговою силою, система RWA гарантує надійне відведення диму з головного проходу та ресторану — водночас функціонуючи як вентилятор у повсякденній експлуатації.

Блок управління шиною MBZ 300 RWA від GEZE функціонує як центральний блок управління RWA — він забезпечує щоденну вентиляцію, а також координує та контролює всі під’єднані компоненти у разі пожежі.

Двері з вільним ходом: безбар’єрний простір плюс протипожежний захист

Розпашні двері з функцією вільного ходу забезпечують доступ без бар’єрів до великого театру Augustinum. Двостулкові розпашні дверні із зачинювачами 5000 R-ISM EFS та додатковою функцією вільного ходу дозволяють урухомлення рухомої стулки незначним зусиллям при відчиненні та зачиненні, коли двері відчиняються приблизно на 90 градусів.

Одностулкові дерев’яні двері до чутливих зон для зберігання відходів також було оснащено зачинювачами дверей TS 5000 RFS з функцією вільного ходу, що полегшує проходження через двері з мішками для сміття або пересування візків. Двері також функціонують як протипожежні двері, які самостійно зачиняються у разі пожежі.

Модульні скляні розсувні стіни пропонують гнучке використання простору

Скляні розсувні двері на вході до зони кухні (фото: Дірк Вільгельмі (Dirk Wilhelmy) для GEZE GmbH)

Зона кухні: автоматичні лінійні розсувні двері з дверним приводом ECdrive © Dirk Wilhelmy / GEZE GmbH

Кіоск на першому поверсі, з його рухомими скляними розсувними стінами, ідеально пасує до сучасного дизайну Augustinum. Шість скляних елементів і розпашна стулка із підлоговим зачинювачем створюють фасад магазину, розміром майже 7 метрів. Кожну розсувну скляну стінку можна перемістити швидко та з докладанням мінімальних зусиль примусовою активацією аркової системи на ходовому профілі.

Наданими пристроями підлогового блокування можна легко керувати ногою. Якщо система скляних розсувних стін закрита, до кіоска можна потрапити через опціональні розпашні двері.

Вироби GEZE в Augustinum

 • Привод Slimdrive SL NT від GEZE
 • GEZE Slimdrive EMD
 • Системи дверних зачинювачів TS 5000 R-ISM
 • Системи дверних зачинювачів TS 5000 R
 • Блок управління дверима TZ 320
 • Панель TE 220
 • Блок управління шиною MBZ300 RWA
 • Зачинювач дверей TS 5000 R-ISM EFS
 • Автоматичні лінійні розсувні двері з дверним приводом ECdrive