Конкретні приклади

Південні моря за склом: карусельні двері ведуть до Badeparadies Schwarzwald

Тепла вода з температурою 33 градуси, пальми та басейн з лагуною, який непомітно зливається з відкритим басейном: Badeparadies Schwarzwald в Тітізе-Нойштадті дарує відчуття справжніх Південних морів. GEZE ще раз підтвердила своє технічне ноу-хау у розробці інноваційних карусельних дверей для Badeparadies.

Сучасна скляна естетика з карибським характером

Південні моря у Верхньому Шварцвальді? Ось де це насправді: в оазі нещодавно відкритого «Badeparadies Schwarzwald» у Тітізе-Нойштадті. «Блакитна лагуна», оточена пальмами, з басейнами, що непомітно зливаються з відкритим басейном, запрошує відвідувачів скупатися та відпочити. Легка засклена конструкція зі скляним куполом площею 2500 м² та 18 м заввишки височіє над оазою як витвір архітектурного мистецтва. У теплі дні панорамний дах автоматично відкривається і радує гостей святковою атмосферою, яка купається у світлі.

GEZE є частиною сучасного термального басейну для заходів

Badeparadies Schwarzwald було розроблено та реалізовано Йозефом Вундом (Josef Wund) у співпраці з 10 громадами Високого Шварцвальду. Під час проектування Badeparadies, Вунд (Wund) зміг скористатися своїм досвідом щодо термальних басейнів для заходів у Ердінгу та Бад-Верісхофені. Загалом 30 мільйонів євро було інвестовано в реалізацію на найвищому рівні ідей щодо задоволення від плавання, зручності та безпеки будівлі, а також дизайну. GEZE також зробила свій внесок у задоволення цих високих вимог — включно з карусельними дверима у зоні входу та естетично привабливими механічними карусельними дверима у воді, які з’єднують внутрішній та зовнішній басейни.

Інноваційна естетика: карусельні двері у воді до відкритого басейну

Механічні карусельні двері GEZE у Badeparadies Schwarzwald.

З одних рук: бокові частини, стулки дверей та верхню частину карусельних дверей виконано повністю зі скла. Фото: Олівер Лук (Oliver Look) для GEZE GmbH © Oliver Look / GEZE GmbH

Звичайно, яскравою рисою щодо зовнішнього вигляду та функціонування є повністю засклені механічні карусельні двері у воді, які GEZE імплементувала у переході від критого до відкритого басейну. Відповідно до високих вимог щодо естетики, бокові частини, дверні стулки та верхню частину карусельних дверей було повністю виконано зі скла з тонкими рамами, так щоб плавці також направлялися назовні з «панорамним відчуттям». Спеціально розроблена конструкція долає опір води, що означає, що дверні стулки відчиняються легким доторком. Комбінація інноваційних технологій та естетичного дизайну демонструє, чому GEZE віднесено до глобальних лідерів на ринку техніки для дверей «Lexikon der deutschen Weltmarktführer» (енциклопедія глобальних лідерів ринку з Німеччини).

Карусельні двері сприяють концепції сталості

Засклені карусельні двері GEZE на вході до водного парку.

Карусельні двері від GEZE, монтовані з великою увагою, справляються з великим потоком людей у зоні входу. Фото: Олівер Лук (Oliver Look) для GEZE GmbH

Сталість та енергоефективність відіграють ключову роль у плануванні водного парку. Саме з цієї причини будівельники вирішили інтегрувати загалом п’ять просторих карусельних дверей від GEZE у скляний купол басейну та фасад біля головного входу. Карусельні двері працюють з великою кількістю відвідувачів у «потоковій» формі, вони відчинені та зачинені водночас. Це дозволяє їм розділяти внутрішні та зовнішні кліматичні умови, ізолювати протяг, шум та бруд назовні, а також оптимізувати мікроклімат у приміщенні.

Суцільний скляний фасад з високими вимогами щодо безпеки

Карусельні двері GEZE у воді, вхід до відкритих басейнів.

Плавці легко виходять через механічні карусельні двері. Фото: Олівер Лук (Oliver Look) для GEZE GmbH

Карусельні двері є не лише ідеальним рішенням, що стосується кондиціонування повітря, їхній елегантний сучасний дизайн також підтримує безперервність скляного фасаду в зоні входу. Пристрій автоматичного позиціонування повертає карусельні двері назад у положення виходу після кожного руху, щоб прийняти наступного гостя — тим самим забезпечуючи високу зручність навіть за великого потоку відвідувачів. Під час імплементації дверних систем, концепцію безпеки будівлі було також враховано. Контакт із закриваючими краями ініціює аварійне гальмо та запобігає потраплянню рук або об’єктів між стінками барабану та боковими стулками. Автоматичне обмеження швидкості обертання стулок гарантує безпеку під час входу та, наприклад, захищає дітей, які граються.

Карусельні двері на аварійних та евакуаційних виходах

Вигляд ззовні скляного фасаду Badeparadies Schwarzwald

Карусельні двері та центральні маятникові двері акуратно інтегруються у скляний фасад. Фото: Олівер Лук (Oliver Look) для GEZE GmbH

Карусельні двері у скляному куполі є частиною аварійних та евакуаційних виходів, і тому мають велике значення у водному парку, де в будь-який час може перебувати до 2200 відвідувачів. Техніка для безпеки від GEZE дозволяє людям покинути Badeparadies, швидко та інтуїтивно евакуюватися назовні у разі небезпеки. З цієї причини карусельні двері у скляному куполі було оснащено стулками з функцією «Breakout». Їх можна зламати руками та звільнити шляхи аварійних та евакуаційних виходів.

Зачинювач дверей GEZE Boxer — не шкодить клімату і є безпечним

Цільноскляні маятникові двері з зачинювачем дверей GEZE Boxer також ведуть до зовнішніх споруд, між карусельними дверима у воді та «на суші». Вбудований дверний зачинювач надзвичайно елегантно «сховано» у зажимній скобі скляних дверей, що уможливлює послідовний дизайн дверей на скляному фасаді. Це також забезпечує постійне утримування скляних дверей зачиненими, а втрата тепла уникається. Спеціальне скляне рішення із вбудованим зачинювачем також ідеально пасує до концепції безпеки будівлі; уникається ризик травматизму та зловживання, тоді як нижні скляні краї захищають двері від пошкоджень.

Вироби GEZE у Badeparadies Schwarzwald

  • Механічні карусельні двері у воді
  • Карусельні дверні системи
  • Карусельні двері зі стулками, оснащеними функцією «Breakout»
  • Цільноскляні маятникові двері із зачинювачем дверей GEZE Boxer