Насолоджуйтеся мистецтвом із комфортом: виготовлена на замовлення техніка для дверей у художньому депо музею Boijmans

У Роттердамі, Нідерланди, створено комплексне художнє депо для музею Boijmans Van Beuningen. Надійна техніка для дверей від компанії GEZE, спеціально розроблена для задоволення потреб клієнтів, відповідає високим вимогам до енергоефективності, протипожежного захисту та контролю потоків відвідувачів.

Комфорт переміщення із високими стандартами дизайну: системи розсувних дверей для художнього депо музею Boijmans Van Beuningen

Художнє депо музею Boijmans Van Beuningen — це інноваційна будівля: загальнодоступне художнє депо, де важливі твори мистецтва доступні громадськості за найвищих заходів безпеки та зі значними витратами. Тут на 6 поверхах і в 5 різних кліматичних зонах можна побачити понад 150 000 творів мистецтва. Твори в художньому депо впорядковані відповідно до вимог щодо зберігання, вологості та температури в приміщенні, а не згідно з періодами мистецтва. Художнє депо музею Boijmans Van Beuningen пропонує абсолютно нові можливості заново відкрити для себе шедеври мистецтва.

Контроль потоків відвідувачів і підвищена безпека в художньому депо музею Boijmans Van Beuningen

Вид на вхідні двері в художнє депо музею Boijmans Van Beuningen

Завдяки розсувним дверям в конструкції втілюються найрізноманітніші побажання щодо використання. © Hystrix

Крім ретельного зберігання творів мистецтва, завдання полягало в тому, щоб спрямувати потоки відвідувачів, водночас забезпечуючи комфорт і безпеку для відвідувачів. Розсувні двері забезпечують зручний і безпечний прохід у фасаді й у внутрішній частині будівлі художнього депо. Завдяки безшумній роботі та компактному й ненав’язливому дизайну автоматичні системи розсувних дверей ідеально вписуються в складну архітектуру та забезпечують безбар’єрний доступ, щоб усі відвідувачі могли насолоджуватися скарбами мистецтва.

Автоматичні розсувні двері мають багато переваг:

 • Автоматичні двері забезпечують рівномірний потік відвідувачів.
 • Вони забезпечують підвищену енергоефективність, оскільки зберігають тепле повітря всередині чи залишають зовні, залежно від клімату/пори року.
 • Розсувні двері підвищують безпеку будівлі, оскільки дають змогу відкривати двері лише в одному напрямку.
 • Автоматичні дверні системи можуть бути під’єднані до техніки протипожежної безпеки та системи надання доступу до маршрутів евакуації.
Вид на відкриті розсувні двері на терасу на верхній частині конструкції

Система розсувних дверей Slimdrive SL гармонійно вписується в дзеркальну поверхню зовнішнього фасаду. © Hystrix

Вид на розсувні двері на сходову клітку в художньому депо музею Boijmans Van Beuningen

Колір Slimdrive SL було індивідуально підібрано до внутрішнього дизайну сходів. © Hystrix

Індивідуальні рішення для розсувних дверей для ресторанів і садів на верхній частині конструкції

На верхній частині конструкції художнього депо розташований ресторан із зеленою терасою. Вони відкриті для публіки щовечора. Наші автоматичні системи лінійних розсувних дверей Slimdrive SL-RC2/WK2 вражають своєю низькою загальною висотою, чіткими лініями та високою функціональністю, навіть у разі підвищеної частоти використання.

Посилена безпека та контроль потоку відвідувачів на сходовій клітці

Завдання розсувних дверей для сховищ всередині будівлі полягало в тому, щоб забезпечити належний потік відвідувачів. Наше рішення: вихід на сходову клітку в депо і вихід на верхні поверхи обладнані дверними системами Slimdrive SL NT. Вони оснащені сенсором, який був налаштований так, що обидва боки можна використовувати як виходи зі сходів. На виході зі сховища розсувні двері відіграють роль доступу до сходової клітки, щоб належним чином контролювати потік відвідувачів.

Переваги Slimdrive SL NT

 • Можливість підключення до мережі та вбудовування за допомогою відкритого стандарту BACnet у систему автоматизації будівлі
 • Зносостійкий варіант привода постійного струму, що плавно працює, лише 7 см заввишки
 • Автоматизоване виявлення та реєстрація несправностей
 • Входи та виходи з можливістю налаштування довільних параметрів для різноманітних функцій
 • Вбудований акумулятор для аварійного відкривання, наприклад, для ситуацій вимкнення струму
 • Наявні різноманітні механічні й електричні пристрої блокування
 • Самоочисні роликові каретки

Додаткові переваги Slimdrive SL-RC2/WK2

 • Сертифікований захист від злому відповідно до класу зламостійкості RC2 (Resistance Class)
 • Функція RC2 доступна тільки в режимі роботи «Ніч»
 • Оснащено шпінгалетним затвором та посиленими компонентами профілю

Рішення для дверей індивідуально адаптовані до вимог клієнта

У художньому депо акцентовано увагу не лише на вимогах безпеки та функціональності, а й на технічних аспектах дизайну. Slimdrive SL також є ідеальним вибором для цього: надзвичайно вузька конструкція привода ідеально вписується у футуристичну архітектуру депо. Як на сходовій клітці, так і на терасі на верхній частині конструкції колір приводів був підібраний відповідно до індивідуальних вимог клієнта: у тому самому кольорі, що й оточення, тепер вони органічно вписуються в дизайн.