Конкретні приклади

Mіlaneo, Штутгарт: техніка для дверей GEZE сприяє енергоефективності в будівлях

Комплекс будівель Milaneo з шопінг-центром на трьох рівнях знаходиться у самому серці нещодавно забудованого Європейського району Штутгарта. GEZE обладнала шопінг-мол сучасною технікою для дверей та безпеки для відповідності високим вимогам щодо зручності та енергоефективності у будівлі.

Зручність автоматичних дверей від GEZE у Milaneo

Засклені автоматичні двері від GEZE у вестибюлі шопінг-центру Milaneo.

Зменшення споживання електроенергії: Автоматичні двері GEZE у вестибюлі зони входу Milaneo. © Jürgen Pollak / GEZE GmbH

Разом з новою публічною бібліотекою, яку було відкрито в 2011 році, комплекс Milaneo знаходиться в самому центрі нещодавно забудованого району Європи. Основною частиною проекту вартістю 550 млн євро є просторий шопінг-мол, у якому знаходиться більш як 200 підприємств, загальною площею 43 000 м². Для шопінг-центру було споруджено три окремі конструкції, відповідно до проектів архітекторів з Дюссельдорфа RKW Rhode Kellermann Wawrowsky Architektur + Städtebau. Завдяки формі, що нагадує супутники, вони пов’язані один з одним через безшовне з’єднання торговельної площі на першому поверсі. До кожного супутника можна дістатися ззовні на всіх чотирьох сторонах через вестибюлі зі стандартизованими дверними системами. Як системний постачальник, GEZE обладнала мол, його вестибюлі та рівні паркування сучасною технікою для дверей та безпеки, таким чином, підтримуючи енергоефективність у будівлі.

Автоматичні двері для доступу без бар’єрів через вестибюль

Двері шопінг-центру з інтенсивним трафіком повинні об’єднувати комфорт переміщення без бар’єрів, безпеку та привабливий дизайн. GEZE надала унікальне рішення для всіх 12 вестибюлів у цих трьох конструкціях і оснастила кожний вестибюль чотирма автоматичними дверима. Двостулкові автоматичні розпашні двері з системами приводів TSA 160 NT-IS відчиняють та зачиняють дверні стулки надійно та зручно, що гарантує необхідну безпеку. Вбудований блок управління захисними дверима TZ 320 контролює всі процеси відчинення та зачинення, та звільняє аварійні виходи у разі надзвичайної ситуації. Нічний замок зовнішніх дверей також активується TZ 320.

Забезпечення доступу до маршрутів евакуації та сертифікована енергоефективність

Як багатофункціональне рішення, двері у вестибюлі також функціонують як джерело припливного повітря або пристрій вентиляції для природного виведення диму та тепла під час пожежі. Поворотно-важільні приводи K 600 відчиняють двері у разі пожежі та утримують їх широко відчиненими для подачі повітря. Автоматичні розпашні двері мають ще одну перевагу за нормальної експлуатації: вони надійно зачиняються для покращення енергетичного балансу будівлі. Автоматичні двері були одним із критеріїв, які допомогли Milaneo пройти попередню золоту сертифікацію German Sustainable Building Council (Німецька рада з екологічного будівництва, DGNB).

Шлюз безпеки як рішення для рівня паркування

Безбар’єрний простір, протипожежна профілактика та надання доступу до маршрутів евакуації отримують максимальний пріоритет на підвальній парковці з 1200 місцями. Відповіддю була зручна система шлюзів. Двері відчиняються автоматично за нормальної експлуатації, але у випадку небезпеки, вони створюють безпечний бар’єр між парковкою для автомобілів, сусіднім ліфтом і евакуаційними сходами.

Дверний привод GEZE Slimdrive: зручність і надання доступу до маршрутів евакуації

Двостулкові автоматичні протипожежні двері та зовнішні двері у системі шлюзів було оснащено приводами Slimdrive EMD F/R IS з вбудованим блоком управління з датчиком диму та системою регулювання порядку закривання. Завдяки своїй низькій монтажній висоті всього у 7 см дверний привод створює ідеальний вузол з датчиком диму. Ковзаючі тяги та сенсорна смужка також елегантно та надзвичайно акуратно вбудовані в дверну систему як тяги датчика. Рішення щодо забезпеченню безпеки Slimdrive було спеціально розроблено для тонких дверних профілів і обмеженого простору. Привод Slimdrive EMD-F/R також отримав дві нагороди Plus X у 2014 році: нагороду за інновації та «Виріб року» в категорії дверних приводів.

Питання безпеки: система фіксації з управлінням дверима аварійного виходу

Двостулкові розпашні двері у дизайні протипожежних дверей, зачинені.

Більш безпечний комфорт дверей у всіх ситуаціях: протипожежні двері з інтегрованим управлінням аварійним виходом. © Jürgen Pollak / GEZE GmbH

За нормальної експлуатації, система фіксації уможливлює вільний доступ через внутрішні двері системи шлюзів. GEZE імплементувала витончену комплексну систему, яка складається із зачинювача дверей TS 5000 R-ISM із суцільною ковзаючою тягою. Двостулкові протипожежні двері утримуються відчиненими електрично та надійно зачиняються у різі пожежі — через ініціацію пожежними датчиками. Усі компоненти багатофункціональних автоматичних дверей акуратно вбудовуються в систему фіксації, що заощаджує багато місця.

Індивідуальні дверні системи у виконанні протипожежних дверей

GEZE обладнала масивні двостулкові протипожежні двері повною функцією «Антипаніка» на входах до технічної та логістичної зон шопінг-центру. Оснащені системами приводів Slimdrive EMD F/R-IS і повідками CB flex, вони виконують високі вимоги щодо безпеки цієї зони. Повідки забезпечують надійне зачинення дверей механікою послідовності зачинення щоразу, навіть у ситуації паніки. При відчиненні стаціонарної стулки, рухома стулка відчиняється до позиції очікування системи регулювання порядку зачинення, щоб обидві дверні стулки могли після цього зачинятися у правильному порядку.

Вироби Geze в Mіlaneo, Штутгарт

  • Двостулкові автоматичні розпашні двері з системами приводів TSA 160 NT-IS
  • Інтегроване управління дверима аварійного виходу TZ 320
  • Поворотно-важільні приводи K 600
  • Приводи Slimdrive EMD F/R-IS з вбудованим блоком управління з датчиком диму та системою регулювання порядку зачинення
  • Зачинювач дверей TS 5000 R-ISM