Конкретні приклади

Автоматичні двері GEZE у супер-шопінг-центрі — Mall of Scandinavia

Mall of Scandinavia у Сольні, Швеція, на трьох поверхах пропонує відвідувачам унікальну комбінацію ексклюзивного шопінгу, яскравих гастрономічних вражень і розваг. GEZE Sweden виконала поставку близько 150 автоматичних дверей для Mall of Scandinavia у межах свого на той момент найбільшого проекту.

150 дверних систем GEZE пропонують елегантний комфорт переміщення

Автоматичні двері до місць для паркування, зсередини.

Автоматичні двері до місць для паркування, зсередини. © GEZE GmbH

Швеція має новий супер-шопінг-центр: Mall of Scandinavia об’єднує 224 магазини й 20 ресторанів, а також в ньому розташовано найбільший кінотеатр Скандинавії площею 100 000 м2. Крім великих очікувань типово скандинавського дизайну, критерії сталості також відіграли істотну роль у плануванні та реалізації цього амбітного проекту. Результатом був перший екологічний сертифікат Швеції для шопінг-центру відповідно до стандарту BREEAM. Mall of Scandinavia став найбільшим проектом для GEZE у Швеції на цей момент. GEZE забезпечила гіперсучасний шопінг-центр 150 сучасними дверними рішеннями — від автоматичних систем розсувних дверей до механічних розпашних дверей.

Ненав’язлива функціональність дверей на рівнях парковки

Системи скляних розсувних дверей на вході до рівня парковки в Mall of Scandinavia.

Системи скляних розсувних дверей на вході до рівня парковки в Mall of Scandinavia. © GEZE GmbH

Mall of Scandinavia має сім поверхів, чотири з яких — нижні два та найвищі два, а також частини двох рівнів для роздрібної торгівлі — резервуються для паркування. Велика частина внеску GEZE у шопінг-центрі особливо помітна у 18 засклених коридорах, які з’єднують 3700 місць для паркування з самим центром роздрібної торгівлі. Ці коридори включають більш як 150 автоматичних дверей GEZE.

У гармонії зі стриманою елегантністю архітектури будівлі, дверні стулки було оснащено чорними лакованими рамами та тонкими прихованими дверними приводами — індивідуальне рішення, яке дійсно справляє враження. «GEZE і Westins Fönsterteknik AB разом розробили естетичне, комплексне рішення з гарантованою якістю. Дверні системи відповідають як вимогам архітектора щодо дизайну, так і функціональним вимогам пожежного інспектора, створюючи привабливий зовнішній вигляд для 18 коридорів, які йдуть від рівнів паркування. Це була абсолютно успішна співпраця на всіх етапах проекту», — говорить Себастьян Вестін (Sebastian Westin) з Westins Fönsterteknik AB, менеджер проекту «Mall of Scandinavia».

Стильні системи розсувних дверей ведуть до залів кінотеатру

Повсюди у шопінг-центрі: просторий комфорт переміщення завдяки заскленим системам розсувних дверей.

Повсюди у шопінг-центрі: просторий комфорт переміщення завдяки заскленим системам розсувних дверей.

Вінцем майстерності GEZE у Mall of Scandinavia є, напевно, дві автоматичні системи розсувних дверей, які ведуть до кінотеатру Filmstaden Scandinavia. З 11 кінозалами, включно із залом IMAX на 550 місць та VIP-рестораном на 2-му поверсі, цей кінотеатр є найпрестижнішою частиною молу. На стулки скляних автоматичних дверей, які GEZE надала у співпраці з AB Fasadglas, нанесено круглий логотип «SF» по всій передній стороні. «Дуже складний фасад входу; автоматичні двері з’єднані одні з одними та з кінопроекторами, які отримують сигнал запуску при відчиненні дверей. Замки та автоматичні двері повинні функціонувати відмінно, інакше кінопроектори зупиняться», — говорить Діана Юруков (Diana Jurukov), менеджер проектів Fasadglas.

Оскільки функціональність та дизайн мали найвищий пріоритет для нашого клієнта, GEZE була ідеальним вибором для мене і архітектора. Щодо досвіду, GEZE надзвичайно відповідальна, конструктивна та орієнтована на втілення рішення на всіх своїх об’єктах. GEZE була також поруч на етапі будівництва й спостерігала за правильним проектуванням. Компанія володіє широким спектром технічних ноу-хау.

Діана Юруков (Diana Jurukov), менеджер проектів Fasadglas

Комплексна логістика — професійне управління GEZE

Унікальний: великий надрукований логотип прикрашає систему автоматичних розсувних дверей до VIP-ресторану.

Унікальний: великий надрукований логотип прикрашає систему автоматичних розсувних дверей до VIP-ресторану. © GEZE GmbH

Проблеми з поставками для такого великого проекту були би фатальними для будь-якого постачальника. Однак, таких проблем для GEZE Sweden не було: завдяки міжнародному досвіду та багатьом великим проектам, які GEZE реалізувала по всьому світу, внутрішні процеси спрацювали відмінно.

GEZE Sweden була здатна задовольнити суворі вимоги будівельної компанії PEAB і консультанта з питань логістики для проекту Mall of Scandinavia без будь-яких проблем, і встановила всі дверні системи з готовністю до роботи вчасно до відкриття 12 листопада 2015 року. «Наскільки мені відомо, GEZE надала відмінне обслуговування Mall of Scandinavia», — підтверджує Марі Хальберг (Marie Hallberg), менеджер проектів у PEAB.

Вироби GEZE у Mall of Scandinavia

  • Система розсувних дверей GEZE ECdrive
  • Система розсувних дверей GEZE Slimdrive SL-NT
  • GEZE Slimdrive SL-NT у варіанті EMD-F для протипожежних та димозахисних дверей
  • Система розпашних дверей GEZE TSA 160 NT
  • Зачинювачі дверей GEZE TS 5000 у різноманітних дизайнах