Конкретні приклади

Автоматичні двері GEZE у супер-шопінг-центрі — Mall of Scandinavia

Mall of Scandinavia у Сольні, Швеція, на трьох поверхах пропонує відвідувачам унікальну комбінацію ексклюзивного шопінгу, яскравих гастрономічних вражень і розваг. GEZE Sweden виконала поставку близько 150 автоматичних дверей для Mall of Scandinavia у межах свого на той момент найбільшого проекту.

150 дверних систем GEZE пропонують елегантний комфорт переміщення

Автоматичні двері до місць для паркування, зсередини.

Автоматичні двері до місць для паркування, зсередини.

Швеція має новий супер-шопінг-центр: Mall of Scandinavia об’єднує 224 магазини й 20 ресторанів, а також в ньому розташовано найбільший кінотеатр Скандинавії площею 100 000 м2. Крім великих очікувань типово скандинавського дизайну, критерії сталості також відіграли істотну роль у плануванні та реалізації цього амбітного проекту. Результатом був перший екологічний сертифікат Швеції для шопінг-центру відповідно до стандарту BREEAM. Mall of Scandinavia став найбільшим проектом для GEZE у Швеції на цей момент. GEZE забезпечила гіперсучасний шопінг-центр 150 сучасними дверними рішеннями — від автоматичних систем розсувних дверей до механічних розпашних дверей.

Ненав’язлива функціональність дверей на рівнях парковки

Системи скляних розсувних дверей на вході до рівня парковки в Mall of Scandinavia.

Системи скляних розсувних дверей на вході до рівня парковки в Mall of Scandinavia. © GEZE GmbH

Mall of Scandinavia має сім поверхів, чотири з яких — нижні два та найвищі два, а також частини двох рівнів для роздрібної торгівлі — резервуються для паркування. Велика частина внеску GEZE у шопінг-центрі особливо помітна у 18 засклених коридорах, які з’єднують 3700 місць для паркування з самим центром роздрібної торгівлі. Ці коридори включають більш як 150 автоматичних дверей GEZE.

У гармонії зі стриманою елегантністю архітектури будівлі, дверні стулки було оснащено чорними лакованими рамами та тонкими прихованими дверними приводами — індивідуальне рішення, яке дійсно справляє враження. «GEZE і Westins Fönsterteknik AB разом розробили естетичне, комплексне рішення з гарантованою якістю. Дверні системи відповідають як вимогам архітектора щодо дизайну, так і функціональним вимогам пожежного інспектора, створюючи привабливий зовнішній вигляд для 18 коридорів, які йдуть від рівнів паркування. Це була абсолютно успішна співпраця на всіх етапах проекту», — говорить Себастьян Вестін (Sebastian Westin) з Westins Fönsterteknik AB, менеджер проекту «Mall of Scandinavia».

Стильні системи розсувних дверей ведуть до залів кінотеатру

Повсюди у шопінг-центрі: просторий комфорт переміщення завдяки заскленим системам розсувних дверей.

Повсюди у шопінг-центрі: просторий комфорт переміщення завдяки заскленим системам розсувних дверей.

Вінцем майстерності GEZE у Mall of Scandinavia є, напевно, дві автоматичні системи розсувних дверей, які ведуть до кінотеатру Filmstaden Scandinavia. З 11 кінозалами, включно із залом IMAX на 550 місць та VIP-рестораном на 2-му поверсі, цей кінотеатр є найпрестижнішою частиною молу. На стулки скляних автоматичних дверей, які GEZE надала у співпраці з AB Fasadglas, нанесено круглий логотип «SF» по всій передній стороні. «Дуже складний фасад входу; автоматичні двері з’єднані одні з одними та з кінопроекторами, які отримують сигнал запуску при відчиненні дверей. Замки та автоматичні двері повинні функціонувати відмінно, інакше кінопроектори зупиняться», — говорить Діана Юруков (Diana Jurukov), менеджер проектів Fasadglas.

Оскільки функціональність та дизайн мали найвищий пріоритет для нашого клієнта, GEZE була ідеальним вибором для мене і архітектора. Щодо досвіду, GEZE надзвичайно відповідальна, конструктивна та орієнтована на втілення рішення на всіх своїх об’єктах. GEZE була також поруч на етапі будівництва й спостерігала за правильним проектуванням. Компанія володіє широким спектром технічних ноу-хау.

Діана Юруков (Diana Jurukov), менеджер проектів Fasadglas

Комплексна логістика — професійне управління GEZE

Унікальний: великий надрукований логотип прикрашає систему автоматичних розсувних дверей до VIP-ресторану.

Унікальний: великий надрукований логотип прикрашає систему автоматичних розсувних дверей до VIP-ресторану. © GEZE GmbH

Проблеми з поставками для такого великого проекту були би фатальними для будь-якого постачальника. Однак, таких проблем для GEZE Sweden не було: завдяки міжнародному досвіду та багатьом великим проектам, які GEZE реалізувала по всьому світу, внутрішні процеси спрацювали відмінно.

GEZE Sweden була здатна задовольнити суворі вимоги будівельної компанії PEAB і консультанта з питань логістики для проекту Mall of Scandinavia без будь-яких проблем, і встановила всі дверні системи з готовністю до роботи вчасно до відкриття 12 листопада 2015 року. «Наскільки мені відомо, GEZE надала відмінне обслуговування Mall of Scandinavia», — підтверджує Марі Хальберг (Marie Hallberg), менеджер проектів у PEAB.

Вироби GEZE у Mall of Scandinavia

  • Система розсувних дверей GEZE ECdrive
  • Система розсувних дверей GEZE Slimdrive SL-NT
  • GEZE Slimdrive SL-NT у варіанті EMD-F для протипожежних та димозахисних дверей
  • Система розпашних дверей GEZE TSA 160 NT
  • Зачинювачі дверей GEZE TS 5000 у різноманітних дизайнах