Конкретні приклади

Надання доступу до маршрутів евакуації з дверима аварійного виходу від GEZE у новому римському круїзному терміналі

Новий Римський круїзний термінал (RCT) у гавані Чивітавекк’я було побудовано спеціально для круїзних лайнерів. Його було спроектовано для ефективного обслуговування круїзних кораблів із забезпеченням максимальної зручності та безпеки для пасажирів. Ефективні автоматичні двері та двері аварійного виходу від GEZE забезпечують зручний комфорт переміщення, надання доступу до маршрутів евакуації та безбар’єрний простір.

Ефективний, комфортний і безпечний: новий Римський круїзний термінал (RCT)

Доступ до головної пасажирської зони на першому поверсі з автоматичними дверима GEZE. Фото: Емануель Сарді (Emanuele Sardi) для GEZE GmbH

Доступ до головної пасажирської зони на першому поверсі з автоматичними дверима GEZE. © Emanuele Sardi / GEZE GmbH

Круїзи стають дедалі популярнішими. Новий Римський круїзний термінал (RCT) у порту Чивітавекк’я почав роботу якраз вчасно — до початку сезону свят. Як місце швартування середземноморських круїзних лайнерів та екскурсій на суші, він має на меті запропонувати максимальний комфорт для пасажирів ще до посадки. Навіть найбільший з океанських гігантів може бути заповнений і відправлений швидко та ефективно.

Найсучасніший термінал для круїзних лайнерів в Європі назвали на честь легендарного мореплавця та дослідника Амеріго Веспуччі. Мережа операторів RCT (Costa Cruises, MSC Cruises та Royal Caribbean) інвестувала 20 мільйонів євро в нову будівлю площею 11 000 м2.

Наш внесок у новий Римський круїзний термінал (RCT) у Чивітавекк’я:

 • Безбар’єрний простір та комфорт переміщення з автоматичними дверима GEZE
 • Надання доступу до маршрутів евакуації завдяки дверям аварійного виходу GEZE з дверними стулками з функцією «Break-out»
 • Централізоване управління для більшої зручності та безпеки в повсякденній експлуатації та у разі виникнення небезпеки
 • Розроблені для техніки морського транспорту: усі дверні приводи GEZE стійкі до корозії та впливу води
 • Підтримка етапу будівництва: координація з усіма сторонами, яких залучено до процесу будівництва

з широким вибором можливостей, які пропонуються асортиментом автоматичних дверей, і своєю вичерпною компетентністю щодо рішень у будівництві об’єктів, філія GEZE Italia надає відмінні, економічно ефективні дверні рішення. Одразу, із самого початку, в процесі планування та впровадження враховувалися потреби пасажирів, операторів і всіх, хто працює на терміналі. Окрім швидкої та безпроблемної реалізації рішень щодо дверей, GEZE координувала співпрацю між усіма сторонами, залученими до будівництва.

Ідеально підлаштовані дверні системи

Першою точкою контакту для пасажирів є зона перевірки багажу на першому поверсі терміналу. Двостулкові автоматичні розсувні двері на передньому вході використовуються інтенсивно. Системи ECdrive забезпечують автоматичне та практично безшумне відчинення та зачинення дверей — ідеально для будівлі без бар’єрів. Час утримування у відкритій позиції розсувних дверей залежить від кількості людей, які проходять через них. Користувачі та оператори дверей користуються перевагами дверних приводів ECdrive:

 • комфорт переміщення без бар’єрів завдяки інтелектуальним цифровим елементам управління та датчикам з самоконтролем
 • найвищі стандарти безпеки через сертифікацію DIN 18650
 • безкомпромісна надійність: велика кількість циклів руху завдяки винятковій якості
 • параметри руху, які налаштовуються індивідуально (прискорення, час утримування у відкритій позиції, швидкість відчинення та зачинення)

Усі дверні приводи GEZE спроектовано з урахуванням суворих морських умов, і вони стійкі до корозії та водонепроникні. Всі електронні компоненти приховані всередині дверей. Міцні та візуально привабливі розсувні двері стабільні навіть за важких вітрових навантажень у морі.

Реєстрація без турбот: доступ для всіх з автоматичними дверима GEZE

Автоматичні двері GEZE: функціональність, яка пасує до загального зовнішнього вигляду. Фото: Емануель Сарді (Emanuele Sardi) для GEZE GmbH

Автоматичні двері GEZE: функціональність, яка пасує до загального зовнішнього вигляду © Emanuele Sardi / GEZE GmbH

Безпроблемна робота з великою кількістю пасажирів з багажем на входах терміналу має найвищий пріоритет. Автоматичні розсувні двері від GEZE забезпечують доступ для всіх. На першому поверсі розташовано 60 стійок реєстрації. Пасажири та персонал також користуються перевагами безбар’єрного простору та комфорту переміщення між окремими зонами терміналу, а також на входах до тераси, — завдяки розсувним дверям ECdrive. Двері встановлено, наприклад, у комфортній та яскравій зоні очікування з кафетерієм, барами та VIP-лаунжем. Виставка про історію Чивітавекк’я та регіону Лаціо, який разом з його столицею Римом сформував усю Західну культуру, знаходиться у невеликому музеї, який також пропонує безбар’єрний простір.

Двері шляху евакуації з функцією «Break-Out»: максимальна безпека на шляху евакуації

Двері шляху евакуації з функцією «Break-Out»: максимальна безпека шляхів евакуації завдяки дверям шляху евакуації з функцією «Break-Out» Емануель Сарді (Emanuele Sardi) для GEZE GmbH

Двері шляху евакуації з функцією «Break-Out»: максимальна безпека шляхів евакуації завдяки дверям шляху евакуації з функцією «Break-Out» © Emanuele Sardi / GEZE GmbH

Велику кількість розсувних дверей для шляхів евакуації було створено з функцією «Break-Out». У небезпечних ситуаціях додаткова дверна фурнітура з функцією повертання дозволяє відкидати дверну стулку вручну. Спеціальна поворотно-відкидна фурнітура на дверях аварійного виходу дозволяє досягти максимальної ширини відчинення, що дає змогу виконати евакуацію з терміналу максимально безпечно та швидко.

Централізоване керування автоматичними дверима

Постійний контроль завдяки централізованому управлінню. Фото: Емануель Сарді (Emanuele Sardi) для GEZE GmbH

Постійний контроль завдяки централізованому управлінню. © Emanuele Sardi / GEZE GmbH

Завдяки інтелектуальним цифровим елементам управління, автоматичні двері ECdrive можна під’єднати до системи управління технікою будівлі. Інформація про несправності дверей може передаватися на пульт централізованого управління. Оскільки їх під’єднано до системи сигналізації про небезпеку, а також до системи надання доступу до маршрутів евакуації, автоматичними дверима аварійного виходу можна керувати дистанційно як у індивідуальному, так і в загальному порядку.

Вироби GEZE в терміналі гавані Амеріго Веспуччі

 • Автоматичні двері з приводами ECdrive
 • Розсувні двері GEZE з функцією «Break-Out», Slimdrive SL-BO