Дверні системи компанії GEZE в новому головному офісі Furla

Посеред ідилічної Тоскани традиційний будинок мод Furla побудував свій новий головний офіс. Тут розташовані виробничий і творчий відділи. Особливі вимоги до проєкту полягали в тому, щоб архітектура максимально гармонійно вписувалася в природне оточення та водночас було мінімізовано промисловий вплив на регіон задля покращення його екологічності. У привабливій вхідній зоні комплексу будівель будинок мод покладається на зручні дверні системи від компанії GEZE.

Непідвласні часу сумки й аксесуари з Італії: Furla

Будинок мод Furla був заснований у 1927 році Романом Фурланетто в італійській Болоньї, і досі перебуває в сімейній власності як акціонерне товариство. Furla — це перш за все якісні сумки з Італії за доступними цінами. Продукція характеризується позачасовим дизайном. Новий центральний офіс, а також нові виробничі потужності розташовані в Таварнелле-Валь-ді-Пеза приблизно в 30 км на південь від Флоренції. Сучасний комплекс будівель вражає вдалим поєднанням новітньої індустріальної архітектури та романтичного італійського пейзажу.

Безпека та комфорт у вхідній зоні для співробітників — також завдяки компанії GEZE

Центром об’єкту є площа Furla, яка зустрічає відвідувачів і співробітників та спрямовує їх до вхідної зони. Вона оформлена в стилі входу до тосканської вілли: Кипариси вказують шлях до вхідних дверей. Щодня будівлю відвідують близько 150 осіб. Тому, на додаток до привабливості, не варто нехтувати гігієною та безпекою.

Завдяки невеликій монтажній висоті лише 7 см, Slimdrive SL NT чорного кольору ідеально вписується в мінімалістичну концепцію дизайну будівлі.

Завдяки невеликій монтажній висоті лише 7 см, Slimdrive SL NT чорного кольору ідеально вписується в мінімалістичну концепцію дизайну будівлі. © Alberto Violante / GEZE GmbH

Розумна дверна система для безпеки та гігієни

Особливі вимоги до вхідних дверей: Вони повинні справлятися з частими сильними поривчастими вітрами з пагорбів К’янті. До того ж вони мають функціонувати комфортно та безконтактно, забезпечуючи гігієнічність. Ідеальним рішенням стала обрана система розсувних дверей Slimdrive SL NT з двостулковою скляною системою профілів ISO. Чорного кольору RAL 9005, а також завдяки особливо низькій монтажній висоті лише 7 см ця міцна і майже непомітна система легко вписується в мінімалістичну концепцію дизайну будівлі.

Зносостійкий привод постійного струму з плавним ходом Slimdrive SL NT сприяє зменшенню витрат на технічне обслуговування.

Зносостійкий привод постійного струму з плавним ходом Slimdrive SL NT сприяє зменшенню витрат на технічне обслуговування. © GEZE GmbH

Проста інтеграція та безпека

Slimdrive SL NT не тільки непомітно вписується в архітектуру: Завдяки будуванню мереж із шиною CAN дверна система може бути легко вбудована в системи керування технікою будівлі. Безпека забезпечується вбудованою акумуляторною батареєю, яка гарантує аварійне відкривання, наприклад, у разі вимкнення струму.

Щодо безпеки: Задля підвищення захисту від злому для Slimdrive SL NT також доступні різні види механічного та електричного блокування.

Докладніше про безпеку будівлі

Низький знос і низькі витрати на технічне обслуговування

Привод розсувних дверей Slimdrive SL NT — це зносостійкий привод постійного струму з надзвичайно плавним ходом. Якщо під час роботи виникають помилки, вони виявляються та реєструються незалежно, щоб їх можна було швидко виправити. Витрати на технічне обслуговування також значно скорочуються завдяки самоочисній роликовій каретці. Це не лише заощаджує гроші, але й сприяє екологічності.

Докладніше про енергоефективність

Енергоефективність із дверними системами від компанії GEZE

Автоматичні двері, як-от Slimdrive SL NT, не тільки підвищують рівень гігієни на входах у будівлі з великою кількістю відвідувачів. Автоматичне відчинення та надійне зачинення дверей також підвищує енергоефективність будівлі й у такий спосіб відіграє важливу роль у забезпеченні екологічності будівлі. Вбудовані в продуману систему автоматизації будівлі, вони значною мірою сприяють комфорту, безпеці й енергоефективності.

Докладніше про автоматизацію будівлі

Екологічні будівлі: Відзнака для Furla

Основною турботою компанії є зменшення впливу на навколишнє середовище. Комплекс нових будівель розроблений так, щоб мінімізувати вплив промислової діяльності на території регіону. Фахівці з розроблення продукції також постійно шукають інноваційні, екологічні виробничі рішення.

Наприкінці травня 2022 року будинок мод Furla оголосив, що новий головний офіс отримав сертифікат ISO на систему екологічного управління. Передумовою сертифікації є наявність корпоративної екологічної політики, визначення екологічних цілей й екологічної програми, а також відповідної системи управління, яка сприяє досягненню поставлених цілей.

Докладніше про зелене будівництво