Розумна автоматизація будівлі у головному офісі GAG, Кельн, з GEZE Cockpit та BACnet

Як і GEZE, GAG Immobilien AG — найбільший орендодавець Кельна — вірить у будівлі, придатні для комфортного життя. Розумна автоматизація будівлі означає, що сучасний офіс і житлові будівлі стають ще більш зручними, ефективними та безпечними. Отже, в тому, що новий головний офіс GAG в Кельні тепер обладнано системою управління будівлею (BMS), яка використовує розумні рішення GEZE разом з BACnet, є повний сенс.

Універсальне змішане використання: головний офіс GAG в Кельні

Офіс та житлова будівля на території GAG Immobilien AG в Кельні © Йенс Віленбранд (Jens Willebrand) / GEZE GmbH

GAG Immobilien AG об’єднує сучасний офіс та житлові будівлі. © Jens Willebrand / GEZE GmbH

Головний офіс GAG Immobilien AG розташований у п’яти-шестиповерховій будівлі з загальною офісною орендною площею 12 400 м2, яка зайнята головним офісом GAG та іншими орендарями. Крім офісів, на площі 15 000 м2 цієї споруди, яка використовується по-різному, є також 159 квартир, кілька дитячих майданчиків для маленьких дітей, загальнодоступний дитячий майданчик та підземний паркінг.

Більше безпеки, зручності та ефективності завдяки розумній автоматизації будівлі

Вигляд головного входу GAG Immobilien AG ззовні, Кельн

GEZE Cockpit забезпечує розумну автоматизацію будівлі в головному офісі GAG. © Jens Willebrand / GEZE GmbH

У будівлі, яка використовується у такі різноманітні способи, безпека, ефективність та зручність відіграють головну роль. Для задоволення цих вимог за допомогою розумних рішень було вирішено впровадити автоматичну систему управління будівлею. Критерієм було зокрема те, що ця система управління будівлею (BMS) вищого рівня від Prіva повинна була також пропонувати контроль та візуальне представлення всіх зовнішніх дверей, тобто дверей головного та бокового входу, а також дверей аварійного виходу.

Успішна інтеграція GEZE Cockpit в систему управління будівлею Priva з BACnet

Генеральний підрядник (ГП) — nesseler bau gmbh — використовував рішення GEZE для об’єднання компонентів дверей у мережу: GEZE Cockpit передає дані через BACnet-IP в систему управління будівлею Prіva.

Що робить BACnet особливим: безперебійний зв’язок

Зона рецепції головного офісу GAG Immobilien AG © Йенс Віленбранд (Jens Willebrand) / GEZE GmbH

Привітна атмосфера у головному офісі GAG. © Jens Willebrand / GEZE GmbH

Якщо система використовує вироби декількох виробників, які необхідно об’єднати у мережу за допомогою одного протоколу, станції автоматизації BACnet на дверях і вікнах, а також в системах нагрівання, кондиціонування повітря, освітлення та затінення від різних виробників можуть обмінюватися інформацією одна з одною без витрат на ліцензійні збори для спеціального апаратного забезпечення передачі даних. Мережеві рішення GEZE з BACnet таким чином підтримують планування та функціонування, що робить процеси раціональними та ефективними.

GEZE Cockpit забезпечує зручний контроль та огляд

Наявність єдиної мережі, в яку об’єднано усі системи будівлі, означає, що можна зручно контролювати оновлювану інформацію про статус, режим роботи або попередньо запрограмовані функції, а також дистанційно управляти ними за допомогою GEZE Cockpit — і навіть з можливістю регулювання за часом.

Вищий рівень безпеки з об’єднаними в мережу дверима

Панель GEZE Cockpit з дружнім до користувача інтерфейсом © GEZE GmbH

GEZE Cockpit пропонує оптимальну прозорість та інтуїтивно-зрозуміле використання. © GEZE GmbH

Інша перевага полягає в тому, що функції контролю можна конфігурувати для задоволення індивідуальних вимог, таких як повідомлення електронною поштою, призначене для сповіщення у разі несанкціонованого відчинення дверей або у разі активації кнопки аварійного виходу. Головний офіс GAG може швидко реагувати на відчинення дверей без авторизації або на виникнення екстреної ситуації.

І більше того, за допомогою GEZE Cockpit та BACnet в мережу розумної будівлі, окрім дверей і вікон, можна також інтегрувати системи обігріву, кондиціонування повітря, освітлення та затінення. Це робить будівлі ще більш розумними та придатними для комфортного життя.

Переваги інтеграції розумної системи від GEZE: прозорість, простота у користуванні та зменшення видатків

  • Інтеграція системи без труднощів: GEZE Cockpit на 100 % інтегровано в систему управління будівлею Priva. Крім того, вона легко вбудовується в додатки Priva — розумне і гнучке рішення.
  • Оптимальна прозорість: рішення з єдиною контрольною панелю забезпечує спрощений огляд, адже моніторити та контролювати статус дверей можна через BMS на рецепції — це робить головний офіс GAG безпечнішим та ефективнішим.
  • Ефективність: значне зменшення ІТ-інфраструктури перетворюється на суттєве скорочення експлуатаційних витрат. Впровадження сервісної гарячої лінії пропонує подальші можливості для економії експлуатаційних витрат.

GEZE Cockpit з BACnet гарантує ідеальну інтеграцію в Priva BMS. Крім того, рішення GEZE вразили нас своєю оптимальною підтримкою планування та швидкою реалізацією проекту. Добре спланована та ефективна співпраця між GEZE і Schrupp, компанією, яка відповідала за монтаж та введення в експлуатацію, була реалізована так добре, як ми як клієнт, того бажали.

Норберт Кляйн (Norbert Klein), nesseler bau gmbH

Розумні рішення GEZE зроблять будівлі ще більш придатними для комфортного життя у майбутньому: подальша співпраця та спеціальні проекти уже на підході.

Вироби GEZE у головному офісі GAG, Кельн

  • Пристрої управління дверима GEZE на 35 дверях по всій будівлі
  • GEZE Cockpit (попередньо налаштований відповідно до специфікацій клієнта та системи управління будівлею, та вбудований у центральну комутаційну шафу)