Geze Insights

GEZE з двома світовими новинками на віртуальному стенді

Навіть в такий непростий час начальник відділу технологій GEZE Геральд Хаас (Gerald Haas) впевнено дивиться в майбутнє. Він розповідає про нові продукти GEZE, свої очікування, перспективи ринку, а також про те, чим він дійсно пишається.

Пане Гаас, як ви, як начальник відділу розробки, справляєтесь із ситуацією, коли контакт із ринком і акціонерами ускладнений в час «соціального дистанціювання»?

Перш за все, звичайно, дуже шкода, що в цей час ми не в змозі підтримувати прямий контакт із нашими, а також потенційними, клієнтами. Однак наша компанія займається міжнародним бізнесом, тому ми звикли підтримувати тісний контакт зі співробітниками, клієнтами та партнерами за допомогою всіх інших можливих каналів. Це можуть бути онлайн-тренінги або віртуальні зустрічі, і, звичайно ж, телефонні дзвінки. Ці методи дають нам змогу обговорювати тенденції розвитку та ринку, дізнаватися про потреби клієнтів, а також отримувати відкриті відгуки про наші продукти. Більше того, багато з наших продуктів відповідають вимогам часу, наприклад, наші рішення в сфері безбар'єрного простору або гігієни. Концепція проста: мені не потрібно торкатися дверей, які відчиняються автоматично. Сьогодні ця приваблива перспектива є особливо актуальною. Нарешті, все більшого значення набувають такі онлайн-канали, як наш вебсайт; крім того, ми використовуємо нові форми комунікації, як-от цифровий стенд для презентації наших нових продуктів та рішень.

Перейти на вебсторінку цифрової виставки

З приводу нових продуктів і рішень — чого очікувати відвідувачам цифрового стенду?

Якщо говорити про GEZE F 1200+ і GEZE NatVent, ми прагнемо ще більше зміцнити позиції GEZE в області віконної техніки та автоматизації. Наш F 1200+ автоматизує дуже великі вікна та вікна з нижньо-розпашною стулкою таким чином, щоб ними можна було керувати вручну. Наразі, якщо вікно такого розміру автоматизовано, його не можна використовувати вручну. F 1200+ має два режими роботи: вікно може бути автоматично переведено в нахилену позицію, але є також ручне налаштування, яке дає змогу використовувати вікно як звичайне вікно із розпашною стулкою. Таким чином, користувач може перемикатись між двома режимами практично без затримки — такого на ринку ви точно не знайдете!

Наш F 1200+ автоматизує дуже великі та важкі вікна таким чином, щоб ними можна було керувати вручну.

Геральд Хаас (Gerald Haas), начальник відділу розробок в GEZE
Багато років роботи у різних галузях «електроніки, механіки та програмного забезпечення» — Геральд Хаас (Gerald Haas) зображений зі співробітником із його команди розробників.

Багато років роботи у різних галузях «електроніки, механіки та програмного забезпечення» — Геральд Хаас (Gerald Haas) зображений зі співробітником із його команди розробників.

А в чому полягає особливість GEZE NatVent?

З GEZE NatVent ми підхоплюємо світовий тренд «заощадження енергії». Найбільшими споживачами енергії в будівлях завжди є системи опалення, вентиляції та технології контролю клімату. У помірному кліматі можна заощадити неймовірну кількість енергії за рахунок природної вентиляції та автоматичного зворотнього нічного охолодження. У нашому асортименті були два ключових елементи головоломки, які підходили для цієї задачі: по-перше, це технологія автоматизації вікон, а по-друге, наша технологія GEZE Cockpit. Стало очевидним, що їх слід об'єднати; і тепер ми можемо запропонувати, наприклад, наш новий F 1200+ з мережевим управлінням вентиляцією. Однак, звичайно ж, GEZE NatVent також працює з GEZE Slimchain або Powerchain. В цілому, я дуже радий, що обидві наші новинки цієї лінійки з'являться на ринку.

Дізнатися більше про природну вентиляцію

Дізнатися більше про автоматизоване нічне охолодження

Ключове питання інтернаціоналізації: чи є для вас пріоритетними конкретні цільові ринки?

Зазвичай наша продукція виходить на міжнародний ринок. Особливо важливим ринком, що розвивається, для нас є Китай. У нас є великий досвід в отриманні державних та міжнародних сертифікатів, необхідних для нашої продукції.

Що для вас означають поняття «консультаційні послуги» та «постачальники послуг»?

Консультації надзвичайно важливі. Зокрема, досвід онлайн-консультацій стає все більш вирішальним критерієм при покупці. Для прикладу візьмемо BIM: в цьому випадку ми пояснюємо архітекторам та операторам, як наші продукти можуть бути включені в процес планування дверей за допомогою моделей BIM. І як ми забезпечуємо потрібні функції на практиці для задоволення багатьох потреб, деякі з яких можуть бути суперечливими. Зокрема, в Німеччині дуже високий попит на консультації, і негативний приклад аеропорту Берліна змусив багатьох із нас зрозуміти, наскільки важливий правильний протипожежний захист. Також збільшується обсяг консультацій для виконувачів робіт: ми консультуємо їх із вибору продуктів, монтажу та технічного обслуговування за допомогою навчальних занять, семінарів, відео з монтажу та багато іншого.

Більше про планування будівель з BIM

Зокрема, в Німеччині дуже високий попит на консультації, і негативний приклад аеропорту Берліна змусив багатьох із нас зрозуміти, наскільки важливий правильний протипожежний захист.

Геральд Хаас (Gerald Haas), начальник відділу розробок в GEZE

Пане Гаас, останнє питання. Яку роль відіграє тема «дизайну» для клієнтів GEZE і якою є ваша позиція в цьому відношенні?

Ми дуже і дуже серйозно ставимося до цієї теми — доказом цього є те, що ми регулярно отримуємо міжнародні нагороди в галузі дизайну. Сьогодні потреба у гарному дизайні за значенням майже не поступається потребам гігієни, адже архітектори за замовчуванням очікують максимально якісної візуальної складової. Наприклад, погляньте на наш новітній продукт F 1200+ — високоякісний та елегантний легкий корпус із глянцевими робочими елементами для інтуїтивно зрозумілої експлуатації в ємнісній формі — і все це на рівні технологій для смартфонів найвищої якості. У наші дні це необхідність!

Перейти до основних продуктів і рішень