Спонсорство

«Забіг заради життя» в Дітцингені: GEZE біжить заради доброї справи

Брати участь у «Забігу заради життя» у міському парку Дітцингену стало для GEZE традицією. Спонсорований забіг допомагає фінансувати проекти щодо удосконалення лікування та досліджень муковісцидозу, а також для привернення уваги суспільства до цього, все ще невиліковного, метаболічного розладу.

Збір пожертвувань та привернення уваги

Організований регіональною групою Людвігсбург-Гайльброн федерації землі Баден-Вюртемберг фонду Mukoviszidose e.V. (фонд боротьби з муковісцидозом), благодійний забіг має на меті збір грошей за кожен подоланий кілометр. Зібрані кошти йдуть на підтримку проектів для покращення лікування, дослідження та реабілітації хворих на муковісцидоз.

Що не менш важливо, забіг має на меті привернення уваги до хвороби. «Забіг заради життя» — це не про швидкість. Важливою є кількість подоланих кілометрів, оскільки кожен з них перетворюється у пожертвування.

GEZE бере участь у «Забігу для життя» в Дітцингені вже багато років та завдяки відданості своїх співробітників вона щорічно збирає приблизно 4 000 євро.

Участь беруть співробітники GEZE зі всіх відділів — з активною підтримкою з боку їхніх сімей та друзів.

Що таке «муковісцидоз»?

Муковісцидоз є одним із найбільш розповсюджених метаболічних захворювань в Центральній Європі — його причиною є генетичний дефект. Ця хвороба не має лікування. Захворювання головним чином впливає на дихальний шлях та шлунково-кишковий тракт дитини або молодої людини. 

Перспектива для людей, які страждають на муковісцидоз, постійно покращується у результаті кращого медичного обслуговування та лікування. Багато пацієнтів ведуть майже нормальний спосіб життя та повністю інтегровані в робоче середовище. Однак, кожного дня їм потрібна інтенсивна фізіотерапія, а також респіраторна та інгаляційна терапія. До цього ж, необхідно постійно приймати ліки для профілактики інфекцій. Навіть з інтенсивним доглядом, пацієнти, які страждають на хворобу, мають обмежену очікувану тривалість життя. Пожертвування від «Забігу заради життя» в Дітцингені направляються для постійного поліпшення цієї ситуації.