Теми

Демпфування дверей — плавне відчинення і зачинення дверей

Кінець грюканню дверима! Демпфери затримують двері, що зачиняються, до того, як вони грюкнуть. Потім вони плавно і тихо зачиняють їх до кінця. При цьому неважливо, чи рух було активовано вручну, чи поривом вітру чи повітряним потоком. Розумні моделі забезпечують м'яку зупинку у напрямку відчинення та тримають двері відкритими.

Зручність дверей із демпфером відкриття/закриття

Що можна зробити, щоб двері не грюкали? Як залишити їх відкритими, навіть коли є протяг? Як можна захистити стіни та меблі від відкриття дверей, а пальці від різкого зачинення дверей? Для цих проблем є кілька рішень: від клинів на підлозі до настінних буферів. Зазвичай вони виконують свої функції, але часто виглядають некрасиво, дратують та не є доцільними.

Демпфери працюють краще. Вони часто вбудовуються в зачинювачі в розпашних дверях, які завжди автоматично зачиняють двері після їхнього відчинення. Однак вони часто дуже гучні, незважаючи на демпфер.

Моделі демпферів, подібні до тих, що ми бачимо в кришках багажника, шафах і кухонних ящиках, є більш елегантним рішенням для внутрішньої частини будівлі. Після натискання вони сповільнюються демпфером відкриття/закриття безпосередньо перед закриттям і плавно переходять у кінцеву позицію.

Перенесення цієї технології на двері означає, що вони закриваються повільно, тихо і автоматично, коли вони відкриті під невеликим кутом. В інших умовах вони поводяться як звичайні двері. Незалежно від того, експлуатуються вони свідомо чи інтуїтивно, демпфери відкриття/закриття завжди дають відчуття комфорту та високої якості.

GEZE ActiveStop: демпфер для розпашних дверей

GEZE ActiveStop майже непомітно вбудовується в стулку.

GEZE ActiveStop майже непомітно вбудовується в стулку.

Завдяки демпферу GEZE ActiveStop грюкання дверима в приміщенні, затиснуті пальці і дефекти на стінах або меблях залишились у минулому. Вони здатні тихо зупинятися і тихо зачиняти двері. Це працює в обох напрямках: незалежно від того, з якою силою ви штовхнете двері, демпфер надійно і безпечно підтримує їх у напрямку зачинення та у напрямку відчинення.

Контрольоване відчинення і зафіксована позиція дверей

Під час відкриття система самостійно та безпечно рухає двері до позиції фіксації, яку можна встановити індивідуально від 80 до 140 градусів, щоб двері не пошкодили стіни чи меблі. GEZE ActiveStop гальмує двері у правильний момент та залишає їх безпечно відкритими у потрібній позиції.

Це означає, що, наприклад, протяги, які допомагають природній вентиляції, вже не є проблемою. Двері залишаються відкритими в потрібному положенні і не грюкають. Більше непотрібні окремі двернф буфери чи пристрої фіксації.

GEZE ActiveStop (встановлюється на дверній рамі)

GEZE ActiveStop (встановлюється на дверній рамі) © GEZE GmbH

Тихе замикання після уповільненого руху

Двері рухаються вільно між позиціями у 25 та 60 градусів. При зачиненні двері сповільнюються, досягнувши позиції біля 25 градусів, завдяки активному демпфуванню. Потім вони тихо зачиняються (принцип м’якого зачинення). GEZE ActiveStop запобігає не тільки голосному грюканню дверима, а й пошкодженню дверей та затисканню пальців.

GEZE ActiveStop також підходить для використання в лікарських кабінетах, готельних номерах або лікарнях (але не для використання з протипожежними дверима).

Демпфування з обох сторін в інтегрованому варіанті може бути встановлене майже в будь-якій стандартній дерев'яній стулці, воно майже непомітне, що відповідає найсуворішим вимогам дизайну.

GEZE ActiveStop існує як у варіанті, що встановлюється на стулці, так і у варіанті, що встановлюється на дверній рамі. Його можна легко встановити на наявні дерев'яні або скляні міжкімнатні двері та зняти практично безслідно. Це велика перевага, наприклад, в умовах оренди.

GEZE ActiveStop — переваги у галузі зачинення

 • двері залишаються закритими, відсутність потреби у замках (корпус замка, язичок замка, зворотна планка) для внутрішнього застосування
 • уникнення неконтрольованого грюкання дверима (через протяги або необережність)
 • уникнення пошкоджень рами, дверного полотна тощо через грюкання дверима
 • мінімізація ризику затискання пальців
 • відсутність шуму
 • плавне контрольоване уповільнення і повернення дверей у кінцеве положення при зачиненні від 25 градусів, регульована робота демпфірування

GEZE ActiveStop — переваги у галузі відчинення

 • індивідуальне демпфування відкриття між 60 і 140 градусами
 • змінний кут відкриття може налаштовуватися між 80 і 140 градусами
 • безпечна експлуатація матеріалу дверей, стін та інших елементів
 • зручність для користувачів (наприклад, із великою сумкою чи дитиною на руках)
 • відсутність потреби у підлоговому або настінному буфері

Зручність дверей, відзначена численними нагородами!

German Design Award 2016

German Design Award 2016

Демпфери GEZE ActiveStop забезпечують безліч можливостей для чудового стилю та дизайну, про що свідчать численні нагороди:

German Design Award

Інтегрована версія GEZE ActiveStop з монтажною шириною 28 мм є переможцем премії German Design Award 2016 року в категорії «Будівельна продукція та елементи меблів». Демпфер також отримав срібну нагороду у FocusOpen 2015 року від Дизайн-центру федеральної землі Баден-Вюртемберг.

Logo Focus Open 2017

Logo Focus Open 2017

ICONIC AWARDS та Focus Open

Міжнародне журі премії ICONIC AWARDS 2018 Innovative Interior, представлене експертами в галузях дизайну, комерції та медіа, високо оцінило демпфер GEZE ActiveStop у категорії обладнання будівель. Демпфер дверей GEZE ActiveStop, що встановлюється на дверній рамі, був відзначений нагородою «Best of Best».

GEZE ActiveStop, що встановлюється на дверній рамі, отримав срібну нагороду Focus Open 2017 року. Рада експертів Дизайн-центру федеральної землі Баден-Вюртемберг визнала продукт інноваційним рішенням з винятковою якістю дизайну.

Більше про GEZE ActiveStop

GEZE SoftStop для розсувних дверей

Демпфер відкриття/закриття для розсувних дверей: плавне уповільнення однієї або обох сторін.

Демпфер відкриття/закриття для розсувних дверей: плавне уповільнення однієї або обох сторін. © Exorbitart / GEZE GmbH

GEZE SoftStop був розроблений для механічних розсувних дверей, наприклад у будинках або офісах. Він плавно уповільнює рух дверей перед закінченням руху ковзання. Потім дверні стулки спрямовуються автоматично в кінцеве положення. Тому відсутній удар на раму або при кінцевому упорі, що захищає матеріал, а також нерви користувача! Це означає, що ризик защемлення практично виключено.

GEZE SoftStops для механічних розсувних дверей можна просто вбудувати з однієї або двох сторін. Техніка повністю ховається у ходовий профіль і працює непомітно.

Властивості продукту GEZE SoftStop

 • сумісні з розсувними системами Rollan, Perlan і Levolan від GEZE
 • непомітно встановлюються у ходовий профіль
 • для легких (до 40 кг) і важких розсувних дверей (до 120 кг)
 • для скляних, дерев'яних, металевих і пластикових стулок
 • можна використовувати з однієї або двох сторін
 • можна вбудовувати без потреби обробки стулок

Для найвибагливіших дизайнерів

GEZE ActiveStop майже непомітний. Вбудований демпфер помітний лише тоді, коли він виконує свою роботу. Завдяки компактним розмірам демпфер практично непомітний, що відповідає вимогам найвибагливіших дизайнерів.

Просте, швидке встановлення:

 • GEZE надає підтримку при впровадженні, забезпечуючи допоміжні засоби.
 • Просте встановлення гарантується завдяки тесту сумісності дверей з GEZE ActiveStop та шаблоном врізання GEZE ActiveStop.
 • GEZE ActiveStop може встановлюватися на дерев'яні міжкімнатні двері з фальцевим чи стиковим з’єднанням. Оптимальна функціональність гарантована за ваги стулки до 45 кг.
 • Варіант, що встановлюється на рамі: для гнучкого додаткового обладнання скляних та дерев’яних дверей, простий та швидкий монтаж.
 • Вбудований варіант: непомітне встановлення в дверну стулку на монтажній глибині всього 28 мм

Висока якість виготовлення для експлуатації без потреби в обслуговуванні

GEZE ActiveStop

 • Індивідуально регулюється: відстань, на яку двері повинні відкриватися, і сила демпфування відкривання та закривання налаштовується відповідно до потреб та умов приміщення.
 • Стабільна надійність: GEZE ActiveStop створено за надійними стандартами виробництва «зроблено в Німеччині». Маючи чудову функціональність та естетичність та високий рівень безпеки, демпфери пропонують найвищу якість без компромісів.
 • Низькі експлуатаційні витрати: GEZE ActiveStop невибагливий в експлуатації.