Конкретні приклади

GEZE забезпечує безпеку будівлі в Grand MOMA, Пекін

Grand MOMA, Пекін, вже є однією з десяти найбільш важливих споруд Китаю. GEZE зробила великий внесок у безпеку й комфорт комплексу інноваційною дверною технікою та технікою для безпеки, встановивши всього 1600 розпашних дверей в індивідуальному виконанні.

Grand MOMA: Факти та цифри

  • Дизайн і планування: Стів Хол (Steve Holl) (США)
  • Вісім хмарочосів, з’єднаних допоміжними мостами у формі кілець на 20-му поверсі
  • 220 000 м² загальної площі
  • 135 000 м² житлової площі, 85 000 м² офісних приміщень
  • Розміщення / місце роботи для 2500 людей
  • Вартість будівництва становить 150 мільйонів євро
  • 1600 розпашних дверей серії TS 5000 з верхніми зачинювачами дверей
  • 44 вікна із штоковими електроприводами GEZE E 250 RWA

Самозакривні протипожежні двері

GEZE TS 5000 є одним з найвідоміших зачинювачів дверей на міжнародному ринку. Верхній зачинювач вражає не тільки акуратним та надійним зачиненням розпашних дверей, але також своїм чітким і сучасним дизайном, який бездоганно інтегрується в естетику Grand MOMA. Крім того, TS 5000 дозволений для використання на вогне- та димостійких дверях, що робить ключовий внесок у створення безпеки.

Віконні приводи систем димо- та тепловідведення: безпека та вентиляція будівлі

Вигляд ззовні Grand MOMA в Пекіні.

Найвищі вимоги щодо функціональності та безпеки будівлі: Grand MOMA в Пекіні.

Деякі вікна Grand MOMA було обладнано електричним шпиндельним приводом GEZE E 250 RWA. Такі вікна можна відчиняти або зачиняти з використанням блока центрального управління.

Електричний шпиндельний привод відчиняє та зачиняє стулки з верхньою, нижньою та боковою підвіскою, мансардні вікна та світлові куполи електричним чином з індивідуально налаштовуваними ширинами відчинення. Система димо- та тепловідведення E 250 забезпечує щоденну природну вентиляцію у Grand MOMA. У випадку пожежі віконні електроприводи виконують автоматичне відчинення для надійного димо- та тепловідведення.

Енергоефективні рішення для «міста в місті»

Модель Grand MOMA із зовнішніми спорудами.

У фокусі: спеціальні рішення щодо техніки для дверей та безпеки будівлі.

Grand MOMA спроектовано як «місто в місті», яке включає житлові споруди та офіси, а також театр, урядові заклади та дитячий садочок поряд з декількома ресторанами і супермаркетами. Однією з унікальних рис комплексу є те, що його планування виконувалося на основі екологічних принципів. Великі резервуари глибиною у сотні метрів охолоджують і нагрівають висотні вежі у відповідь на погодні умови.

Загалом, Grand MOMA генерує у три-чотири рази більше енергії, ніж традиційні системи регулювання клімату в перерахунку на одиницю енергії. Зі своєю концепцією «зеленою архітектури» проект є унікальним в межах Китаю.

Затінення сонця у гармонії з безпекою будівлі

Сонцезахисні покриття VBH пристосовано до екстер’єру висотного фасаду.

Безпека та ефективність: затінення сонця на фасаді регулює температуру інтер’єру.

Системи затінення сонця VBH, які встановлено за межами комплексу будівель, також покращують енергоефективність: зовнішнє затінення перешкоджає занадто швидкому нагріванню внутрішньої частини будівлі, і тому потрібен менший обсяг кондиціонування повітря. Оскільки фасади багатоповерхових будівель зазвичай незахищені від впливу сильного вітру, клієнт був особливо зацікавлений у розробці стабільного та надійного рішення щодо затінення сонця.

Вироби GEZE в Grand MOMA, Пекін

  • 1600 розпашних дверей серії TS 5000 з верхніми зачинювачами дверей
  • 44 вікна із штоковими електроприводами GEZE E 250 RWA