Конкретні приклади

Системи розсувних дверей у центрі професійної підготовки: інновації в освіті та дизайні

Сучасну, чотириповерхову добудову Центру професійної підготовки Kottenmatte Sursee було спроектовано для задоволення зростаючої потреби у площі професійних шкіл Люцерна. Зона входу до професійного центру оснащена сучасними системами розсувних дверей GEZE, які об’єднують комфорт та доступ до шляху евакуації.

Системи розсувних дверей GEZE: безпека, комфорт та дизайн

Центр професійної підготовки Kottenmatte Sursee об’єднує центри підготовки у Емені, Зурзе та Вілісау, Швейцарія. Більш як 30 років центр у Зурзе забезпечував професійну підготовку в галузях економіки, комп’ютерних наук, технології та, віднедавна ще й медичного обслуговування та соціального забезпечення. Центр професійної підготовки Kottenmatte відреагував на брак місця в школах професійної підготовки Люцерна з їхніми понад 4400 студентами, збудувавши сучасну, чотириповерхову добудову, що дозволяє ефективно планувати професійну підготовку. Проект включав реновацію існуючої головної будівлі та будівництво чотириповерхової добудови.

Головний вхід до будівлі вирізняється великою скляною системою розсувних дверей GEZE, яка пропонує зручний комфорт переміщення без бар’єрів та ідеально інтегрується у чітку та сучасну архітектуру нової будівлі. Система розсувних дверей не тільки заощаджує місце, елегантний скляний дизайн також дозволяє оптимально використовувати денне світло, що робить зону більш яскравою та прозорою.

Тихі та потужні: Автоматичні розсувні двері Slimdrive

Скляні розсувні двері із сонячним дизайном на головному вході.

Автоматичні розсувні двері з нанесеним на них зображенням сонця створюють мінливі враження. © GEZE GmbH

Систему розсувних дверей як конструкцію шляху евакуації було оснащено приводом розсувних дверей GEZE Slimdrive SL, як і всі інші автоматичні розсувні двері на шляхах евакуації по всьому професійному центру. Модульний і дуже компактний дверний привод усього 7 см заввишки було спеціально розроблено для необрамлених цільноскляних систем, і він ідеально вбудовується у дизайн сучасної будівлі. Мінімалістський дизайн скляних елементів залишається абсолютно без змін завдяки інтегрованій цільноскляній технології. Привод розсувних дверей працює безшумно та дуже точно. Він ідеально оснащений для роботи в умовах інтенсивного трафіка людей, який спостерігається на входах та у проходах професійного коледжу в години пік.

Першокласна функціональність із яскравим дизайном

Система розсувних дверей на головному вході до професійного центру вирізняється не лише своєю функціональністю, але також і вражаючим зовнішнім виглядом: унікальний дизайн від художниці Даніели Туцці (Daniella Tuzzi) називається «The sun, she…» і надає зоні входу унікальний характер і додаткову елегантність. Фрагмент малюнка сонця, нанесеного на автоматичні розсувні двері, створює калейдоскопічний ефект, постійно змінюючи зображення з кожним рухом дверей. Для художниці натхненням дизайну став вірш «Мандрівник» Юстинуса Кернера (Justіnus Kerner), який охоплює теми мрій та дитячої дружби.

Вироби GEZE у Центрі професійної підготовки Kottenmatte Sursee

  • Автоматичні розсувні двері Slimdrive
  • Вбудована цільноскляна технологія
  • Привод розсувних дверей Slimdrive SL від GEZE з IGG