Конкретні приклади

GEZE відчиняє двері до вражаючої панорамної вежі i360

Відчути південне узбережжя Англії на висоті 138 м: оглядовий майданчик British Airways i360 — найвища панорамна башта у Сполученому Королівстві та новий символ приморського курорту Брайтон. Сучасні системи розсувних дверей від GEZE UK супроводжують мільйони відвідувачів до «вертикального пірсу».

Системи розсувних дверей індивідуального виконання для нового атракціону Брайтону

Зі своєю елегантною металевою конструкцією, масивна British Airways i360 173 м заввишки в унікальний спосіб поєднує в собі сучасну архітектуру та морську традицію — на популярному морському курорті Брайтон південного узбережжя Англії. На висоті 138 м знаходиться засклений панорамний майданчик елегантної башти, з якого на вас чекає захоплюючий 360-градусний панорамний краєвид на узбережжя та море. Вражаючий проект було спроектовано дуетом архітекторів Marks Barfield Architects, які раніше розробили проект легендарного великого колеса — «Лондонського ока». GEZE відчиняє двері найновішої принади Брайтону для відвідувачів — за допомогою унікальних систем розсувних дверей, які пропонують зручний та безбар’єрний доступ до оглядової башти, навіть за пікових навантажень.

Візуально ідеальний: скляний фасад із системами розсувних дверей Slimdrive

У підніжжі оглядової башти розташована будівля Beach Building — підтримувана пляжна будівля з доступним дахом, на якому розміщуються кімната для зустрічей, магазин та ресторан. Шість двостулкових розсувних дверних систем, які відчиняються точно і майже нечутно для відвідувачів, ідеально інтегровано в елегантний скляний фасад. Елегантні дверні приводи GEZE Slimdrive SL NT усього в 7 см заввишки компактно та майже непомітно інтегруються у дверні секції, а також підтримують послідовний дизайн скляного фасаду.

Функціональність та дизайн: Скляні фасади індивідуального виконання від GEZE

Скляний фасад будівлі Beach Building, вигляд ззовні.

Сучасна архітектура: системи розсувних дверей GEZE ідеально пасують до скляного фасаду будівлі Beach Building.

Спеціальна будівельна компанія Fill Metallbau з Австрії, якій було доручено побудувати металеву та скляну конструкцію будівлі Beach Building, висунула доволі високі вимоги щодо дверних систем, які будуть використовуватися; через відкритість для моря будівля часто піддається впливу сильних вітрів, що означає, що розсувні двері були більш вдалим рішенням, ніж розпашні двері. Водночас, система розсувних дверей повинна витримувати вплив суворих умов узбережжя, а також високий наплив відвідувачів. Шість розсувних дверей у ряд з приводами для розсувних дверей GEZE Slimdrive SL NT — ідеальне рішення щодо функціональності та дизайну.

British Airways i360 — вертикальний пірс; так само, як люди у вікторіанські часи, які насолоджувалися «прогулянкою по воді» на Західному пірсі, сьогодні відвідувачі зачаровані «прогулянкою у повітрі» з i360. Правильні двері були вкрай важливою частиною проекту — тихі та ефективні, міцні та, перш за все, візуально пасують до естетики скла будівлі Beach Building.

Девід Маркс (David Marks), голова British Airways i360, і начальник відділу Marks Barfield Architects

Сучасна архітектура з морською історією

British Airways i360 стоїть прямо перед пляжем, на тій же висоті колишнього Західного пірсу. На знак поваги до пірсу, який згорів у 2003 році, дві оригінальні каси Західного пірсу було відтворено з великими зусиллями. Ліворуч і праворуч від оглядової башти, розташовані на кожному кінці доступного даху будівлі Beach Building, історичні каси функціонують як квитковий центр та кафе і відображають морську традицію i360. Оглядова гондола з цільним заскленням також пропонує повернутися назад у минуле. З місцями до 200 пасажирів, кабіна піднімається на висоту 138 м по сталевій колоні оглядової башти і забезпечує краєвид на Брайтон, Хоув і Ла-Манш, а також на залишки колись чудового Західного пірсу, які все ще дивляться на море.

Ми надзвичайно задоволені, що вироби GEZE використовуються у такому представницькому проекті як British Airways i360. Оглядова башта є унікальною структурою, яка використовує матеріали та технології з усього світу. Можна з певністю сказати, що i360 став новим символом СК, і ми пишаємося тим, що наші системи розсувних дверей розташовано тут, щоб направити мільйони людей до цих фантастичних вражень.

Каз Спєваковскі (Kaz Spiewakowski), начальник відділу, GEZE UK

Вироби GEZE у British Airways i360

  • Дверні приводи GEZE Slimdrive SL NT