Індивідуальні системи розсувних дверей для нахилених фасадів у культурному центрі Форум Гронінген (Forum Groningen)

Культурний центр Форум Гронінген (Forum Groningen) — це вражаючий архітектурний шедевр, визнаний «Будівлею 2020 року» Королівським інститутом голландських архітекторів (BNA). Будівля висотою 45 метрів привертає увагу нестандартними кутами та асиметричним фасадом із різними косими гранями. Однак дуже незвичний дизайн будівлі висував особливі вимоги до техніки управління вікнами, дверима та будівлею. Ми змогли надати унікальні, індивідуальні дверні системи, які ідеально поєднуються із зовнішнім виглядом нахилених фасадів цієї виняткової архітектури. Наші дверні системи також забезпечують комфортне переміщення, безпеку та енергоефективність.

Культурний центр Форум Гронінген (Forum Groningen): Відзначена нагородами архітектура з індивідуальними дверними системами від GEZE

Культурний центр Форум Гронінген (Forum Groningen) розташований у самісінькому серці історичного центру міста. Ця вражаюча новобудова забезпечує простір для проведення різноманітних культурних заходів та може прийняти близько 1,6 мільйона відвідувачів на рік.

Екстравагантний дизайн будівлі, створений архітектурною компанією NLArchitecten, отримав визнання як у Нідерландах, так і за кордоном, і удостоївся численних нагород. Особливої уваги вартий титул «Будівля 2020 року», присвоєний Королівським інститутом голландських архітекторів (BNA).

Нахилений фасад будівлі потребував особливого рішення: нахиленого приводу Slimdrive SL від GEZE.

Нахилений фасад будівлі потребував особливого рішення: нахиленого приводу Slimdrive SL від GEZE. © Zweitze Korten

Нахилений кут фасаду означав, що встановити стандартну систему розсувних дверей на входах буде неможливо. Однак ми знайшли унікальне рішення цієї задачі у вигляді нахиленого приводу Slimdrive SL від GEZE. Наша автоматична система лінійних розсувних дверей спеціально розроблена для використання з нахиленими скляними фасадами під кутом до 9,9 °. За запитом можна реалізувати ще більші кути.

Більше інформації про наші системи Slimdrive

© Zweitze Korten / GEZE GmbH

Slimdrive SL для нахилених скляних фасадів має багато вражаючих особливостей

  • Можна пристосуватися до будь-якою ступеню нахилу фасаду (до 9,9 ° — за запитом можливо реалізувати більші кути)
  • Низька висота лише у 7 см
  • Включає вбудований інфрачервоний датчик руху
  • Надзвичайно плавна, зносостійка система приводу DC
  • Вбудований акумулятор для аварійного відкривання у випадку несправностей, пов’язаних із безпекою, наприклад відключення електропостачання
  • Підлогова направляюча з високоякісної сталі LS
  • Зменшені вимоги до обслуговування завдяки самоочисній роликовій каретці

Чи знали ви? Система лінійних розсувних дверей Slimdrive SL може бути під'єднана через шину CAN і таким чином вбудована в системи управління технікою будівлі. Це також дає можливість створювати інтелектуальні фасади.

Дізнайтеся цінні поради щодо планування дверей.

Перейти до нашого експертного обговорення «Правильне планування складних дверей» (лише німецькою мовою).

Безпечний та надійний вхід: ефективне поєднання дверних систем GEZE

Поєднання нахиленого приводу Slimdrive SL та Slimdrive SL RC2 від GEZE на вході у культурний центр Форум Гронінген (Forum Groningen).

Розсувні двері, оснащені Slimdrive SL RC2, забезпечують посилений захист від злому. © Zweitze Korten

Дверні системи GEZE сприяють безпечному доступу відвідувачів до культурного центру Форум Гронінген (Forum Groningen). За нахиленими зовнішніми дверима вражаючого головного входу в будівлю розташовані другі розсувні двері, оснащені Slimdrive SL-RC2. Це забезпечує покращений захист від злому завдяки штанговому блокуванню та посиленим компонентам профілю. Штангове блокування фіксує двері в нічному режимі, що гарантує сертифіковану стійкість до злому відповідно до класу зламостійкості RC2.

Дізнатися більше про безпеку будівлі

Ознайомтесь із центром Форум Гронінген (Forum Groningen), переглянувши відео

Дверні системи GEZE у культурному центрі Форум Гронінген (Forum Groningen):

  • Система лінійних розсувних дверей Slimdrive SL для нахилених фасадів
  • Slimdrive SL RC2 для поліпшеного захисту від злому відповідно до класу зламостійкості RC2