Конкретні приклади

«Інновація зустрічається з емоцією»: розпашні двері GEZE для виставкового центру Messe Stuttgart

Новий виставковий центр Messe Stuttgart почав свою роботу у 2007 році з ідеально спланованою інфраструктурою та унікальними сполученнями для всіх транспортних перевізників по всій Європі. GEZE зробила свій внесок у функціональність та зручність нового виставкового центру як постачальник комплексних рішень з ультрасучасними дверними системами та зачинювачами дверей.

Сучасні дверні системи в гармонії з дизайном виставкового центру

Система скляних розпашних дверей на фасаді виставкового центру.

Безпечні та зручні: автоматичні розпашні двері з непомітно вбудованим регулюванням порядку зачинення. Фото: MM Fotowerbung для GEZE GmbH

Відповідно до планів архітекторів зі Штутгарта Тобіаса Вульфа (Tobias Wulf) та Кая Біріха (Kai Bierich) з’явилося сучасне, ефективне та екологічне новаторське середовище виставкового центру — з 8 павільйонами та конгрес-центром із загальною площею 100 000 м². Вражаюча автостоянка із зеленим дахом — парковка виставкового центру — простягається над автострадою. Журі Immobilien Zeitung (газета про нерухомість) також було вражене проектом з погляду архітектури, економіки, інновацій та дружності до користувачів — воно відзначило новий виставковий центр нагородою Immobilien Award. GEZE надала комплексну техніку для дверей та безпеки для нової будівлі виставкового центру, яка ідеально вписується в сучасний дизайн будівлі.

Розпашні двері: безпечний комфорт переміщення на шляхах евакуації

Двостулкові розпашні двері у протипожежному виконанні.

Просторий, безпечний комфорт переміщення: автоматичні розпашні двері виконано як протипожежні та димозахисні двері. Фото: MM Fotowerbung для GEZE GmbH

Центральні входи до комплексу виставкового центру повинні бути готові до великих потоків відвідувачів, а отже мають задовольняти підвищені вимоги щодо безпеки. З цієї причини, автоматичні розпашні двері GEZE TSA 160 було встановлено на фасадах павільйону та оснащено компактним високоефективним контактним магнітом MA 500 для дверей шляхів евакуації та службових дверей. Тримальний магніт блокує двері без їхньої герметизації. У разі небезпеки — навіть за збою живлення — двері можна швидко та безпечно відчинити. Двері до сходової клітки в головному павільйоні та фасадні двері Міжнародного конгрес-центру також було оснащено розпашними дверима з приводами TSA 160; вони забезпечують для відвідувачів виставки безпечний комфорт переміщення у відкритій та прозорій атмосфері.

Зачинювачі дверей GEZE TS 5000: зручний та стриманий дизайн

Детальний вигляд зачинювача GEZE на протипожежних дверях.

Вбудований у дверну стулку надзвичайно акуратно — зачинювач GEZE Boxer з датчиком диму. Фото: MM Fotowerbung для GEZE GmbH

Розпашні двері у з’єднувальних проходах павільйонів оснащено верхніми зачинювачами GEZE TS 5000 L із ковзаючою тягою T-Stop. Вбудований обмежувач відчинення запобігає зіштовхуванню дверної стулки та стопора, що підвищує рівень безпеки. Зачинювач дверей T-Stop також відповідає вимозі щодо естетики, оскільки входи та проходи можуть проектуватися без зайвих дверних буферів.

Захисний протипожежний бар’єр завдяки вбудованим датчикам диму

Зачинювачі дверей з лінійки TS 5000 також використовуються на двостулкових дверях у службових та технічних проходах під павільйонами виставкового центру; зачинювач дверей GEZE TS 5000 R-ISM оснащено вбудованим блоком управління з датчиком диму; він передає сигнал на датчик диму в разі пожежі та самостійно зачиняє двері. Це також забезпечує безпомилкову та безпечну логістику в цій зоні комплексу виставкового центру.

Багатофункціональні розпашні двері у стриманому дизайні

Дерев’яні протипожежні двері в будівлі встановлено із зачинювачем дверей GEZE Boxer EFS, із вбудованим датчиком диму RSZ6. Це об’єднує протипожежну профілактику та елегантний дизайн дверей; зачинювач дверей і ковзаючу тягу непомітно вбудовано у стулку дверей, і їх можна побачити лише коли двері відчинені. Дим і вогонь швидко виявляються через під’єднання до блока управління з датчиком диму GEZE, і протипожежні двері автоматично зачиняються.

Універсальні дверні системи для проекту сучасного виставкового центру

Новий виставковий центр Messe Stuttgart є одним із найбільш складних у Європі проектів щодо виставкових центрів. Концепція будівлі для дверних систем, техніки для вікон та безпеки, яку GEZE реалізувала в центрі, забезпечує максимальну зручність для міжнародних відвідувачів та відповідає найвищим вимогам щодо безпеки, функціональності та дизайну.

Вироби GEZE у виставковому центрі Messe Stuttgart

  • Автоматичні розпашні двері GEZE TSA 160
  • Високопотужний тримальний магніт GEZE MA 500
  • Зачинювач дверей верхнього розташування GEZE TS 5000 L з ковзаючою тягою T-Stop
  • Зачинювач дверей GEZE TS 5000 R-ISM
  • Зачинювач дверей GEZE Boxer EFS з інтегрованим датчиком диму RSZ6