Конкретні приклади

Карусельні двері GEZE: техніка для дверей для Університету майбутнього

Із суворими вимогами щодо дизайну, комфорту та функціональності новий коледж City of Glasgow вважають «Університетом майбутнього». GEZE UK зробила ключовий внесок у сучасний зовнішній вигляд та характер технічного коледжу з індивідуальними дверними рішеннями, включно з карусельними та розпашними дверима.

Сучасні дверні системи для коледжу City of Glasgow

Вигляд ззовні коледжу City of Glasgow.

Сучасна архітектура з вимогливими очікуваннями щодо функціональності: коледж City of Glasgow.

Проект вартістю 228 мільйонів фунтів стерлінгів для 40 000 студентів та 1300 працівників було реалізовано будівельною компанією Sir Robert McAlpine. Зони входу на західній та південній сторонах було спроектовано з використанням техніки для дверей GEZE, щоб відобразити структурну естетику City Campus.

Надзвичайно сучасна нова будівля з понад 1000 класних кімнат вирізняється вражаючим дизайном з дотриманням водночас високих вимог щодо функціональності та безпеки.

Механічні карусельні двері забезпечують плавний потік відвідувачів

Західне та південне крила вражають сучасними фасадами зі сталі та скла з двома механічними карусельними дверима. Додаткові автоматичні розпашні двері було встановлено безпосередньо поруч із кожними з карусельних дверей.

Механічні карусельні двері з дверними приводами TSA 325 NT є ідеальним рішенням для спеціальних вимог будівлі щодо функціональності та комфорту переміщення. Широкі дверні стулки легко рухати, а вбудований механізм управління запобігає штовханню за людиною, яка входить у розпашні двері. Крім того, карусельні двері ефективно захищають вестибюль від протягів, пилу та шуму.

Автоматичні розпашні двері, спроектовані як евакуаційні виходи

Автоматичні розпашні двері безпосередньо крім карусельних дверей було обладнано електромеханічними приводами розпашних дверей GEZE Slimdrive EMD-F для забезпечення максимальної гнучкості. Їх можна активувати натисканням кнопки, щоб забезпечити доступ без бар’єрів для людей з обмеженими можливостями. Дверний привод всього 7 см заввишки акуратно інтегрується у дверну раму для точного, надійного і надзвичайно тихого руху дверної стулки. У разі пожежі розпашні двері також виконують функцію безбар’єрних дверей запасного виходу.

Використання виробів GEZE у такому динамічному й архітектурно-новаторському проектному інституті є справжнім символом довіри архітекторів до наших рішень. Коледж City of Glasgow пропонує великі можливості для студентів та викладацького складу, і ми захоплені тим, що наші рішення є частиною цього.

Каз Спєваковскі (Kaz Spiewakowski), начальник відділу GEZE UK

Автоматичні розсувні двері: зручність дверей без зусиль

Автоматичні розпашні двері з приводом Slimdrive EMD-F.

Безбар’єрний комфорт доступу: автоматичні розпашні двері можна активувати кнопкою.

Одностулкові автоматичні розсувні двері з приводом GEZE Slimdrive SL NT направляють студентів і відвідувачів у внутрішню частину кампусу Riverside. Надзвичайно сучасна будівля, яку було номіновано на здобуття престижної нагороди Stirling Prize, пропонує розміщення у будівлі більш як 3000 студентів, що вивчають суднобудування та морські технології.

Тонкі приводи Slimdrive SL NT (всього 7 см заввишки) майже непомітно вбудовуються в сучасну, обрамовану колонами зону входу та рухають стулки дверей вагою до 125 кг безшумно і легко. Це робить привод ідеальним рішенням для публічної будівлі з постійним інтенсивним трафіком в обох напрямах, зокрема для такої, як Riverside, що також використовується як житлова будівля. Сучасні дверні рішення GEZE відіграли головну роль у забезпеченні переміщення студентів їхнім середовищем зручно й безпечно. 

Вироби GEZE у коледжі City of Glasgow

  • Механічні карусельні двері TSA 325 NT
  • Система привода Slimdrive EMD-F для розпашних дверей
  • Система автоматичних розсувних дверей Slimdrive SL NT